Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan írják, hogy siránkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan írják, hogy siránkoznak itt a szerencsétlen pasik. Miért nem jut eszébe semmilyen lánynak se, hogy segítsen nekik valamilyen formában, miért kell őket folyamatosan lenézni, megalázni, kritizálni?

Figyelt kérdés
Sajnálatos, de az a tapasztalat, hogy a nők legnagyobb része inkorrekt, emberhez nem méltóan ír a másikról még itt az oldalon is. Nem is ismerik a másikat, de már

2013. nov. 8. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:

helike és ez mit bizonyít? ahogy az egyik válaszadó írta, van, akinek ölébe pottyan minden pl. nők is

de ezen tök értelmetlen leállni vitatkozni, a férfiak nagy része megdolgozik a kapcsolatért (mint ahogy a nők is!! nem kevés energiát vesz el a nőktől is saját maguk felturbózása)

2013. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:

" 49: Még azok is, akikről beszélsz, valószínű fényévekkel jobban néztek ki, mint én. Én tényleg rettentően ocsmány vagyok, amit semmivel sem lehet kompenzálni."


Nem, te csak egy unatkozó troll vagy, aki kb. 500 kérdéshez beírta már, hogy mennyire rettenetesen ocsmány. Egy darabig még vicces volt, de már egyáltalán nem az.

2013. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:

# 50: ok, legyen, tényleg iszonyúan ocsmány vagy, elhiszem. És akkor most mi legyen? Komolyan kérdezem, hogy mit vársz? Sajnálatot?

Rendben, sajnállak. Jobb lett neked ettől?

Nézd, azt ne várd, hogy bombanők tucatjai omoljanak a lábad elé, ha ocsmány vagy, ugye te is belátod, hogy ez irracionális elképzelés. Esetleg ha gazdag és híres lennél, akkor erre komoly esélyed lenne... tehát ha az a célod, hogy rajongjanak körül a nők, akkor legyél gazdag és híres. De nem derült ki, hogy mi is a célod! Ezt próbáld meg végiggondolni, tisztázni, mert ha még célod sincs, csak panaszkodsz, akkor persze, hogy nem fogsz tudni elindulni semerre!

2013. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:

53: Nem sajnálatot várok, hanem emberi bánásmódot, mert azt sosem kaptam, csak folyamatos gúnyolódásokat és undort. A célom meg egyértelmű, találni egy lányt, aki képes elfogadni a külsőm ellenére is. Elfogadni, mert szeretni biztos nem tudna, amennyire ocsmány vagyok.


52: Nem vagyok troll, csak egy tényleg rettenetesen ocsmány ember.

2013. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ronda lennél, nem írogatnád ki ide folyton ilyen részletességgel, szinte egyfajta önelégült örömmel, hogy mennyire ronda vagy. De ezt te is ugyanolyan jól tudod, mint bárki más.


De ha mégis rettenetesen ocsmány vagy, mutogasd magad a TV-ben, és egyből lesz pénzed. A nőknek meg ugye csak az számít... :É

2013. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:

55: Azért kell részletezni mennyire ronda vagyok, mert ha csak azt írnám, hogy szimplán ronda vagy csúnya, akkor el sem lehetne képzelni azt az undort, ami kiül minden lány arcára, ha meglátnak. Ezt tudom. Meg azt is, hogy nekem ez semmiféle örömöt nem jelent. Inkább lennék átlagos, de attól elérhetetlenül távol vagyok részben genetikai okokból, részben saját hibámból.


Amúgy sosem állítottam, hogy a lányoknak annyira számítana a pénz. Még a külső sem annyira, ha az legalább az átlagos szintet eléri, ez azonban esetemben nem játszik. Vannak normális nők is, viszont nincs olyan lány, aki képes lenne megbarátkozni a külsőmmel.

2013. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:

Mondom, vállalj médiaszereplést és műttesd meg magad a befolyt pénzből. Ha tényleg olyan "rettenetesen leírhatatlanul és földöntúlian" ocsmány vagy.


Láttad már azt a kis fickót, akinek nincsenek végtagjai, mégis emberek millióit inspirálja, akik rajonganak érte, és van egy gyönyörű felesége?

2013. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:

57: Tudhatnád, hogy a plasztikai beavatkozásoknak is van egy határa, bizonyos dolgokon még műtéttel sem lehet változtatni, ugyanis pl. a koponya formája erősen befolyásolja a javíthatóságot. És amennyire nekem rossz a genetikai alapanyagom, abból sehogy sem lehet kihozni még egy átlagot sem.


A pasit meg tudom ki, de azért nézd meg, hogy viszonylag jóképű. Összehasonlíthatatlan.

2013. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:

Akkor Sean Stephenson nevére keress rá. Kevésbé ismert nálunk, mint Nick Vujicic, bár ő vele ellentétben remek genetikai adottságokat örökölt... :D


[link]

2013. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
Még ő is jóképűbb, mint én :D Mellesleg ők extrém picik, sőt, gondoskodást igényelnek, ami kihozhatja a nőkből az anyai ösztönöket, magyarul más pontra hatnak. Én viszont önellátó vagyok, sőt, nem is szeretném, ha gondoskodni kellene rólam. Mindent megoldok magamtól is, ilyesmiben nem kellene semmi. Viszont kellene egy lány, akivel boldog lehetnék. Erre viszont semmi esélyem, mert míg a fent említett urak képesek kiváltani pl. együttérzést a nőkből, én maximum undort vagyok képes kiváltani.
2013. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!