Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan írják, hogy siránkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan írják, hogy siránkoznak itt a szerencsétlen pasik. Miért nem jut eszébe semmilyen lánynak se, hogy segítsen nekik valamilyen formában, miért kell őket folyamatosan lenézni, megalázni, kritizálni?

Figyelt kérdés
Sajnálatos, de az a tapasztalat, hogy a nők legnagyobb része inkorrekt, emberhez nem méltóan ír a másikról még itt az oldalon is. Nem is ismerik a másikat, de már

2013. nov. 8. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:
Ház=Hát
2013. nov. 8. 00:44
 12/78 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan, árul már el, hogy milyen típusú segítségre gondolsz?


Adjunk tanácsokat? Én a magam részéről megtettem. Mindenre volt valami kifogás. Jó esetben csak az, rosszabb esetben pedig mindennek le lettem hordva.

Vagy ingyenszexet kéne nyújtanunk nekik? Vagy mégis mire gondolsz?

2013. nov. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként van egy aprócska titok: a nők nem siránkoznak, hanem változtatnak. Magukon. Vagy feldobják a külsejüket (igen, ebben könnyebb dolgunk van), vagy a személyiségüket fejlesztik (mert a kisugárzás sokat számít ám!).


Én nagyon sok férfival és nővel leveleztem már itt, sokan kértek ilyen-olyan tanácsot, és egy érdemi különbséget találtam... a nők 99%-a elgondolkodik a tanácson, és azt nézi, hogyan tudná alkalmazni a saját helyzetére. A pasik 99%-a pedig sorolja a kifogásait, és mindenki mást hibáztat a helyzetéért, általánosít, bezzeg a nők, stb. stb.

Szóval igen, a nők sokkal könnyebb helyzetben vannak. Mégpedig azért, mert ők képesek és hajlandóak tenni magukért, a változásért. A férfiak is könnyebb helyzetben lennének, ha ők is megtennék ugyanezt!

2013. nov. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem jut eszébe semelyik siránkozó pasinak férfiként viselkednie és nem itt nyafognia?
2013. nov. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 megmondo007 ***** válasza:

az utolsónak csak anyit hogy: a férfiak így is cselekszenek csak ha nem siránkoznak az nem látszik ezért tűnik úgy hogy mindegyik csak rinyál ahelyett hogy egy kis tartás és gerincnöveesző tanfolyamon. venne részt :D. A kérdezőnek meg anyit hogy ez nem lelkisegélyező hanem emberi tudás és tapasztalat virtuális felhője és már kismillió tanács került fel. már csak meg kell fogadni.

18/F

2013. nov. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 A kérdező kommentje:
#14 ezt úgy írod mintha nekünk nem lennének érzelmeik. Mindent tűrjünk fapofával?
2013. nov. 8. 01:42
 17/78 anonim ***** válasza:

Nem elvárás az érzelemmentesség, de nem is ezt takarja a nyafogás...

ez a nekem soha nem lesz barátnőm, és egyébként is minden nő dögöljön meg mert mindegyik k..rva, és csak a pénzre hajt hozzáállás amiből már nekem van elegem, ez rinya, ilyet a nők csinálnak

2013. nov. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
Ha meg leírom, hogy én tökéletes ellenpélda vagyok minden előítéletre, akkor vagy az a baj, hogy foglalt vagyok, vagy csak hazudok, vagy hogy biztos túlzok. A lényeg, hogy lehessen magukat sajnáltatni és amúgy is, minden nő kva, na ez az ami inkorrekt
2013. nov. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
25%

Tesó, ideje lenne realizálni pár dolgot:


1. ha félsz a lányoktól, az csak és kizárólag belső gátlások miatt van, mely gyakorlással legyőzhető, tehát nyiss, tedd meg a kezdő lépést

2. igen, minden nő r*banc, ezt annál inkább fogod látni minél tapasztaltabb vagy, de minél tapasztaltabb vagy,annál kevésbé fog érdekelni, mert ezen úgy sem változtathatsz

3. fogd fel az egészet szórakozásként, az egészet ott rontod el, hogy komolyan veszed a nőket:) egy értelmes férfi nem veheti komolyan a nőket.

4. tehát szexelj, sokat, sokféle nővel, szabadon de mindig védekezz!

5. egy férfinek ne a nők legyenek a legnagyobb problémái, vannak jóval értelmesebb és hasznosabb dolgok is az életben:)

2013. nov. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
8%

én cask annyit fűznék hozzá, hogy változtatni a külsején a nőnek a legkönnyebb. Egyrészt, a ruha Boltok 90%-a női bolt, a maradék bolt meg ropiknak/apró embereknek árul ruhát. A férfi ruhák minimum 2x annyiba kerülnek, és a választék enyhén szólva szegényes, legalábbis at én esetemben, mivel a karom a vállam pl sokal de sokkal vastagabb izmosabb mint a többi emberé. Legutóbb végigjártam at árkádot meg a westendet és kemény 1 pólót tudtam venni Aug is 10k pénzért. A másik at illat, és tisztálkodószer. Ilyen női bolt stints minden sarkon van, férfi alig, baby semmi, Amir lehet kapni at is szegényes és baromi drága.


Aztán Perdue ott van at ömbizalom kérdése. Szerencsére nekem azzal nincs gondom, de pl Skokie tanácsért fordultam máshoz, nincsen Ilyen baráti lelkisegély meg segítség, férfiként üres frázisokat kapsmint pl kapd össze magadat a k***nyádat már, meg legyé má férfi, old meg a problémádat ne legyél puhap*cs. Amikor próbál az ember tanácsot keresni a neten, vagy könyvben, valami fogódzót találni, vagy nem talál semmit, vagyn női cikket talál, vagy baromságot.


Aztán, hiába mondják a női, hogy nem a méret a lényeg, Egy férfinak igenis nagyon sokat számít, mondhatni a lét meghatározza a tudatot. A nőknek kb a melle Ilyen annyi apró különbséggel, hogy a női when turban változtatni ha akarnak, de legalábbis a tudat megvan, hogy változtatni tud, ami azért megnyugtató tud lenni. Egy férfit a saját hiányossága egész életében kiséri, aztán vagy megbékél vagy nem.


és még minding ott tartunk, hogy ugye cask magunknak akarunk megfelelni nem a nőknek.

2013. nov. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!