Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan írják, hogy siránkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan írják, hogy siránkoznak itt a szerencsétlen pasik. Miért nem jut eszébe semmilyen lánynak se, hogy segítsen nekik valamilyen formában, miért kell őket folyamatosan lenézni, megalázni, kritizálni?

Figyelt kérdés
Sajnálatos, de az a tapasztalat, hogy a nők legnagyobb része inkorrekt, emberhez nem méltóan ír a másikról még itt az oldalon is. Nem is ismerik a másikat, de már

2013. nov. 8. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
57%
Pont azt mondjuk, hogy az évezredes szabályokhoz kell visszatérni, az utolsó 30 év torz értékrendjétől kellene megszabadulni.
2013. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 csingilingg84 ***** válasza:
0%
Jézusom! Nem hiszem! Elegem van már ezekből az idióta kérdésekből! Minek kell ennyiszer kiírogatni?? Megőrülööööööööökkkk....:@
2013. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
91%

Az itteni lányok java részének igaza van. Siránkozásból nem jutott előrébb senki. Tavaly augusztusban, amikor exem kidobott, egyre mélyebbre kerültem. Pénzem már alig volt, meló még csak kilátásban sem, piáltam, kajáltam, és cigiztem egész nap. Emiatt még jól meg is hiztam. Összeszedtem magam, egyszerre szereztem melót, kezdtem új nyelveket, és képességeket tanulni, elkezdtem konditerembe járni, és rendbe tettem a lakást is (ha egyedül laksz, ez nagyon fontos).


Na, most ott tartok, hogy havi 350 körül keresek, van céges kocsim, és én válogatok :)

2013. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
89%

# 41: Az évezredes szabályok alapján a nők (vagy a családjuk) életképes párt választottak, olyat, akik már valamilyen formában (vadászatban, anyagiakban stb.) bizonyították, hogy életrevalók. Persze voltak kivételek (most is vannak), amikor valakinek az ölébe pottyant a családi vagyon, és ez alapján már alkalmasnak bizonyult. Ilyen mindig is volt, mindig is lesz.

De a nagy többségnek igenis be kell bizonyítania, hogy helyt tud állni a világban. Akik kifogásokat keresnek, azok eddig sem tudtak helytállni, csak azok, akik képesek voltak alkalmazkodni a (néha megváltozott) körülményekhez.

2013. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
Az évezredes szabályok alapján sok itt panaszkodó a Tajgetoszon végezte volna már csecsemőkorában. :D
2013. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot... az emberiség történetében mindig azok jártak jól, akik képesek voltak a világhoz alkalmazkodni. Jött a kardfogú tigris, aki azt mondta, hogy "á, úgyis erősebb nálam, nem tudok mit csinálni", azt szépen megette... aki meg értelmes volt, az készített fegyvert, és ő győzte le a kardfogú tigrist. Aki a jégkorszakban azt mondta, hogy "a fene egye meg, hideg van, de mit lehet tenni?", az megfagyott. Aki viszont azt mondta, hogy ok, hideg van, oldjuk meg, csináljunk ruhát, fedezzük fel a tüzet, az túlélt. És még lehetne sorolni.


Lehet kifogásokat keresni, külső körülményekre hivatkozni, hogy a nők ilyenek meg olyanok... de úgyse fognak ettől megváltozni. Ha a körülményeket nem tudjuk megváltoztatni, akkor alkalmazkodni kell hozzájuk. Ettől lesz valaki életképes. És adott esetben duplán érvényesül ennek szükségessége, mert a nők "megérzik", hogy ki életképes és ki nem... (a nők és a munkáltatók... tehát aki jó nőt, meg jó állást akar, az kapja össze magát, és tanuljon meg alkalmazkodni a világhoz!)

2013. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy tudom, hogy régen származási alapon a család választotta a nőt a fiúkának.


Pl. még a 150cm/45kg körüli Savoyai Jenő sem maradt nő nélkül (Batthyány-Strattmann Eleonóra volt a neve a kicsikének), bár szex nem volt közöttük, na nem a nő miatt, hanem Jenőnk búza volt, továbbá transzvesztita kirohanásairól volt híres fiatalkorában.


Szóval a "régi szép időkben" nálunknál sokkal de sokkal rondább embereknek kerítettek nőt.

2013. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
Az alkalmazkodás szép szó, csak bizonyos esetekben pl. lehetetlen. Az én esetemben azért nem lehet soha barátnőm, mert annyira gusztustalan, ocsmány külsőm van. Nem azért, mert a nőknek csak a külső számít, mert egy átlagos pasi bőven tud mással kompenzálni, viszont aki annyira undorítóan néz ki, mint én, azzal természetesen nem is állnak még csak szóba sem. Ez van. Nyilván lehetne "alkalmazkodni", azonban az én esetemben ez lehetetlen, mert annyira ocsmány és undorítóan ronda vagyok, hogy az, hogy egy nő már csak úgy rám tudjon nézni, hogy ne ülne ki az arcára az undor, olyan nehéz, mint pl. átlépni a fénysebességet, vagy olyan eszközt építeni, amelyik eljuthatna a föld magjába.
2013. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:

# 48: Na pont erről beszélek. Én tudok nem egy, nem két olyan pasit, akiről azt gondolnád, hogy bottal sem piszkálnák meg őket, mégis van párjuk.

Mert képesek más értékeket felmutatni: stílust, egyéniséget, humort, akaraterőt, stb.

Na meg persze ezzel párhuzamosan nem a bombázókra kell nyálat csorgatni, hanem értékelni az átlagos nőket is.

2013. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
49: Még azok is, akikről beszélsz, valószínű fényévekkel jobban néztek ki, mint én. Én tényleg rettentően ocsmány vagyok, amit semmivel sem lehet kompenzálni.
2013. nov. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!