Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan írják, hogy siránkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan írják, hogy siránkoznak itt a szerencsétlen pasik. Miért nem jut eszébe semmilyen lánynak se, hogy segítsen nekik valamilyen formában, miért kell őket folyamatosan lenézni, megalázni, kritizálni?

Figyelt kérdés
Sajnálatos, de az a tapasztalat, hogy a nők legnagyobb része inkorrekt, emberhez nem méltóan ír a másikról még itt az oldalon is. Nem is ismerik a másikat, de már

2013. nov. 8. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:

Nos, megmondom őszintén, ha nekem egy pasi folyamatosan azt hajtogatná, hogy ő mennyire ronda, őt nem lehet szeretni - nem is kell, hogy mondogassa, elég, ha ezt sugározza - akkor még véletlenül sem tudnám vonzónak találni egy cseppet sem, de még tolerálni sem!

Ellenben ha azt sugározná, hogy a külső adottságai ellenére szereti önmagát, és jól érzi magát a bőrében, akkor sokkal nagyobb eséllyel indulna.

2013. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
61: Inkább fordítsuk meg a dolgot. Meddig lennél képes elviselni azt, ha folyamatosan mindenkitől azt hallod, hogy te vagy a világ legrondább embere, gusztustalan rémség vagy, akit lehetetlenség szeretni. Csak mert tudod én minden nap ezt kapom.
2013. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
Ezt kizártnak tartom. Te értelmezed így. Biztos vagyok benne, hogy nem mondják ezt így neked.
2013. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
A magát ocsmánynak bélyegző férfinek nagyon kíváncsi lennék a képére. Miért nem rakod ki vagy küldöd el?
2013. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
64: Senkit sem akarok kitenni annak a megrázkódtatásnak, hogy rólam kelljen képet látni, annyira szörnyen nézek ki.
2013. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
Hát ez egy nagyon jó duma. Én arra gondoltam, hogy egyszerűen olyan csajokhoz mentél oda, akiktől borítékolható volt, hogy megkapod lekoptató szövegnek, hogy csúnya vagy.
2013. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
66: Mazoista azért nem vagyok. Mindig úgy mentem oda, hogy reménykedtem és mindig összetörve távoztam.
2013. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

# 67: mazochista egyébként... de mindegy.

Meséld már el részletesen, hogyan is zajlik PONTOSAN egy ilyen kezdeményezés.

Tehát odamész (hol? mit mondasz? pontosan mi a válasz?).

2013. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
68: Kivételesen elírtam egy szexuális aberrációt takaró szót, erre mindjárt belekötsz. Hát igen, így bánnak a ronda férfiakkal. Amúgy meg rengeteg módszert kipróbáltam már a közeledésre, folyamatosan változtatom, és finomítom, reménykedve abban, hogy tényleg számít, hogy hogyan közeledek: de valójában teljesen mindegy, ugyanis annyira ocsmány és rusnya vagyok, hogy ezek mind mellékesek, úgy is le leszek koptatva a külsőm miatt.
2013. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

Bárkit kijavítanék, külsőtől, társadalmi helyzettől függetlenül, mivelhogy nyelvtannáci vagyok. Hidd el, amikor magyart tanítottam, akkor sem csak a kevésbé aranyos gyerekek dolgozataiba javítottam bele, ha hibát észleltem, hanem mindenkiébe.


Nem írtál semmi konkrétumot az ismerkedés kapcsán, úgyhogy nem derült ki, hogy tényleg a külsőd miatt utasítanak-e el, vagy pedig rossz a szöveged, ellenszenvet váltasz ki, illetve az sem derült ki, hogy pontosan milyen szavakkal utasítanak el. Holott lehet, hogy az elutasításból kiderülne az is, hogy mi a probléma, min kellene javítani.

De ha nem árulod el, hát nem.


Így viszont nem lehet segíteni!

2013. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!