Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan írják, hogy siránkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan írják, hogy siránkoznak itt a szerencsétlen pasik. Miért nem jut eszébe semmilyen lánynak se, hogy segítsen nekik valamilyen formában, miért kell őket folyamatosan lenézni, megalázni, kritizálni?

Figyelt kérdés
Sajnálatos, de az a tapasztalat, hogy a nők legnagyobb része inkorrekt, emberhez nem méltóan ír a másikról még itt az oldalon is. Nem is ismerik a másikat, de már

2013. nov. 8. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tapasztalom, de nem csak az oldalon, hanem máshol is. Bár én alapvetően nem vagyok szerencsétlen, viszont baromi ocsmány, rettenetesen undorító külsővel vagyok megátkozva. Olyannal, hogy nincs olyan nő, aki ha meglát, ne fordulna fel a gyomra. Ezért az összes nő lenéz folyamatosan. Már az is jó lenne, ha emberként kezelnének, de még erre sincsen esélyem se.
2013. nov. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
13%

Bocsánat, mobilról írtam, hülye autocorrect miatt össze vissza javítódott a szövegem.


Itt a javított:


En csak annyit fűznék hozzá, hogy változtatni a külsején a nőnek a legkönnyebb. Egyrészt, a ruhaboltok 90%-a női bolt, a maradék bolt meg ropiknak/apró embereknek árul ruhát. A férfi ruhák minimum 2x annyiba kerülnek, és a választék enyhén szólva szegényes, legalábbis at én esetemben, mivel a karom a vállam pl sokal de sokkal vastagabb izmosabb mint a többi emberé. Legutóbb végigjártam at árkádot meg a westendet és kemény 1 pólót tudtam venni azt is 10k pénzért. A másik az illat, és tisztálkodószer. Ilyen női bolt minden sarkon van, férfi alig, vagy semmi, abban is baromi drága minden, így marad a semleges kvázi női termékek. Női termékekkel dunát lehetne rekeszteni, és annyi van mint a szemét.


Aztán persze ott van at önbizalom kérdése. Szerencsére nekem azzal nincs gondom, de pl akartam tanácsért fordulni máshoz, de nincsen ilyen baráti lelkisegély meg segítség mint a nőknél, férfiként üres frázisokat kapsz mint pl kapd össze magadat a k***nyádat már, meg legyé má férfi, old meg a problémádat ne legyél puhap*cs. Amikor próbál az ember tanácsot keresni a neten, vagy könyvben valami fogódzót találni, vagy nem talál semmit, vagyn női cikket talál, vagy baromságot.


Aztán, hiába mondják a nők, hogy nem a méret a lényeg, egy férfinak igenis nagyon sokat számít, mondhatni a lét meghatározza a tudatot. A nőknek kb a melle Ilyen annyi apró különbséggel, hogy a nő ha akar, tud változtatni, de legalábbis a tudat megvan, hogy változtatni tud, ami azért megnyugtató tud lenni. Egy férfit a saját hiányossága egész életében kiséri, aztán vagy megbékél vagy nem.


A listát lehetne folytatni és még minding csak ott tartunk, hogy ugye magunknak akarunk megfelelni nem a nőknek.


De tudom, ne nyavajogjunk mert az olyan férfiatlan.... :DDD

2013. nov. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
12%
Tudjátok lányok, arra, hogy a nő jobbá váljon, egy egész nagy iparág épül, mind fizikai, mind női értelemben, kezdve a manikűröstől a fodrászon, a ruházkodáson, a tisztálkodáson, a lelki segítségen, a fizikai alakformáláson, a mesterséges műtéti javításon át. Azért van manapság annyi b*zi kinézetű ember, mert az amúgy nőket kiszolgáló iparágat a férfiak is kezdik igénybe venni.
2013. nov. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
3%

Jah igényes kinézet. Egy átlagos személyre szabott öltöny minimum 100k-nál kezdődik(ha nem akarsz úgy kinézni az öltönyben mint egy tróger), a cipő 20k nál a karórak olyan 80 ezernél kezdődnek, egy jó ing 10-15 ezer, kabát olyan 30 ezernél kezdődik.


Ebből a pénzből egy nő normál igényes ruhából egy hónapra felöltözik úgy, hogy szinte minden nap mást vesz fel.

2013. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
78%
Öcsém, ez már mindennek a legalja... évek óta MINDEN kérdésben kaptok segítséget, és MINDEGYIKRE van kifogás, hogy miért nem, vagy csak simán lehazugozzátok az illetőt. És akkor elkezdi kérdezni, hogy miért nem kap segítséget... komolyan erre már nincsenek szavak...
2013. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
50%

Kedves wash. Már kb 5 hónapja olvasgatom a kérdéseket itten, és szinte kivétel nélkül azt látom, hogy nem segítetek, henem inkább leszólják a kérdezőket. Természetesen van sok hulladék kérdés is, de azért nagyon ritka az, amikor nem ilyen válaszok érkeznek mint pl:

- Ez már a legalja.

- Már megint egy nyafogós kérdés

- Szánalmas vagy

- Kapd össze magad

- Menj a sarokba

- vágj eret


Szinte kivétel nélkül ilyen kedves válaszok érkeznek.

Nyilván nem raknák fel emberek újra és újra kérdéseiket, ha nomális értékelhető válaszok érkeznének, ergo kevesebb ilyen kérdés lenne. Egyetlen hozzászólásod is egy nagy nulla leszólás, és még csodálkozol, hogy újra ilyen kérdés bukkan fel? Röhögnöm kell, mert semmivel nem járultál hozzá, hogy a kérdező témája és vele együtt a lelkivilága megoldódjon.

2013. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
0%
Ezzz azzz. nyomjátok csak a leponotozásokat!!! Igaz, hogy én adtam az egyedül értelmes válaszokat, de sebaj... :D
2013. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
79%

5 hónapja? Wow, lehidalok. Én meg 4-5 éve kb, nem egyszer játszottuk végig, hogy mit is kéne csinálni, nem egy, és nem kettő módon közelítettük meg a témát, megtettük, amit ember megtehetett, és mennyi hatása volt rájuk? SEMMI! Mindenre megvolt a kifogás:

- sportolj: drága/hülyeség/nem szeretek

- igényes öltözködés, nem muszáj drágának lennie: de muszáj/rajtam minden rosszul áll/nem akarom

- legyél értelmes, okos: hülyeség, nem ez kell nekik/az vagyok, de hiába (ja, látszik)/nem tudok

- legyél kedves: hülyeség, nem ez kell nekik/az vagyok, de hiába (két ribncozás közt)/igazából én is csak megdugni és kihasználni akarom őket, csak frusztrál, hogy nem sikerül

- ne görcsölj, mert nem lesz tőle jobb: könnyű mondani/de én már elmebeteg vagyok

ésatöbbi ésatöbbi, személyre szabva egyénenként, helyzetfüggően. Én még kérdést is raktam fel, hogy hogyan próbálkoznak, vesézzük ki, és segítek. Hány segítségkérés jött? Igen, nulla.


De legalább megtudtuk, hogy azért sírják tele a fórumot, mert meg van idealizálva, hogy ők nem hibásak, és ha nekik szar, akkor legyen másnak is szar. Vagy éppenséggel nem tudunk meg semmit, mert a láthatóan gyengeelméjű kérdező látványosan nem veszi észre azokat a hozzászólásokat, amin el kéne gondolkodnia, csak bőszen egyetért a fajtájával, az egésznek csupán ennyi volt az értelme, hogy "na ma is jól kisiránkoztuk magunkat". Azt ne mondd, hogy az ilyen, vagy az, aki évek óta naponta min. 3szor felteszi az "alacsony, bájos lányos" kérdését, vagy az, aki _minden_egyes_ kérdéshez beírja, hogy a nőknek csak a külső számít agyilag rendben van. Nincs rendben. És aki nincs rendben, az ne szaporodjon (igen, jó lenne, ha a többi típusú marha is végre belátná ezt, nem lesz ez így jó a jövőben).


Itt is kérdezték többen is, hogy mégis mit kéne csinálni. Ki mondott rá valamit? Te? Hát persze. S látom te még nem ismersz, nekem is szar e téren, de mégis megoldottam és meg fogom oldani, nyafogás nélkül.

2013. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:

Értem. És erre az a válasz, hogy megkeseredsz és nekiálsz lehúzó válaszokat adni? Mert ezzel a hozzáállással kb annak a lényegét teszed feleslegessé amiért regisztráltál. Kérdésre válaszolni. Ha már tényleg ennyire nem megy a normális válaszolás a kérdésekre a leszóláson kívül a hülye válaszokra, akkor sztem jobban tennéd ha abbahagynád. Nem bántásképpen mondom.


Nyilván az idők folyamán szinte minden kombinációval találkoztál, ahogy leírtad, de azért nem ilyen egyszerű, mint ahogy írtam is. A kedvességgel, intelligenciával, hozzáállással, illetve ezek hiányával nem lehet mit kezdeni. Viszont ahogy írtam is a testi dolgok változtatásánál, hiányosságánál egy nőnek igenis egyszerűbb dolga van. Ragyás a képed? elmész kozmetikushoz, vagy használsz 27 női illatos készítményből. A férfi vagy megveszi a női készítményt ami enyhén szólva is gáz, vagy ugyanúgy elmegy szépészeti szalonba ami után megkérdezik hogy búza vagy ecsém? Esetleg rakjon fel sminket? Ruha? Én voltam csajjal vásárolni többször és szó szerint 10 boltból 9 női volt mindenhol. Ha megcáfolsz körberöhöglek. Mint említettem én jóval vastagabb vagyok mint az átlag ember, átlagos magassággal, és kb szinte soha nem találok megfelelő ruhát. szabás miatt, szín miatt, méret miatt. had ne mondjam, pólóm 2 féle van, fekete thomas jeans, és a galléros. ennyi. ezt egy boltban tudom megvenni, mert itt tartanak XXL-es méretben és jó anyagúak és csak ezeket, mert ezek azok amik stílusomhoz is illenek. A többi boltban már nagy szám ha van XL-es ruha is szal jah. K*vára könnyű változatos ruhát vennem... Ha végre hozzájutok olyan ruhához amiben nem nézek úgy ki mint egy kripli és kényelmes kapásból veszek vagy hármat. Nekem ráadásul még szerencsére van is lóvém hozzá. Most képzeld el, nem mindenki ilyen szerencsés anyagilag.


A sportról meg annyit, hogy ebben is nekem pl szerencsém van, mert fele a melómnak nehéz fizikai munka, és fitten tart, de azt is képzeld el, hogy kilenc órát dolgozom 4 óra utazással. Reggel ötkor indulok, és jó eseben ötre hatra érek haza. szted mennyi energia van 12 óra gálya után edzeni mennie az embernek? Hát nulla. Most képzeld el neked mennyi kedved lenne még plusz 2 óra edzést beiktatni.

2013. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
24%
Arra gondolom - a nem akarom kivételével - nem is gondoltál, hogy nem véletlen írták az emberek a kifogásokat? Lehet tényleg nem tudják megcsinálni? Lehet őket ez k*vára frusztrálja, hogy nem tudnak tenni ellene és ezért küldik el őket?
2013. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!