Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy döntöttem kidobom, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem kidobom, a helyemben ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap elött találkoztam, akkor azt mondta másnap is jön munka után. Én készültem ebéddel is, mivel gondoltam éhes lesz meló után. Nem jelentkezett. Én meg szándékosan kivàrtam, én sem kerestem. Ma felhívtam, mondta hogy túlóráznia kellett, késön végeztek. (ez máskor is elöfordult de mindig idöben szólt hogy késik vagy hogy nem jön) Mondtam neki hogy az lett volna a minimum hogy szól arról hogy nem jön, és én ebéddel is készültem. Erre kiröhögött! Megírtam neki hogy egy b...ó t..ó p.....t, és úgy döntöttem kidobom. Ti is ezt tettétek volna?
2013. nov. 16. 20:21
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Ebéddel készülni ugye dél környékén szoktak... Túlóra? mennyi? 8 óra? Ha az embernek van barátnője, ismeri, hogy mikor fekszik (ált este 8-10 óra), addig ha más nem, egy sms-t lehet küldeni...


Én összetenném a kezem egy olyan nőért, aki főz nekem ebédet (és persze ehető is :D)

2013. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyunk vagyis voltunk együtt. Az hogy nem szólt hogy nem jön, plusszaba kiröhög hogy én ebéddel vártam, az számomra tiszteletlenség felém. Ez pedig valami negativnak a kezdete. Ha ilyet elnéz az ember, azaz megbocsájt, akkor ennél sokkal többet meg fog engedni felém. Azaz elöbb utóbb h....re vett volna.
2013. nov. 16. 20:47
 13/57 anonim ***** válasza:

Csakhogy délben manapság senki nem végez a melóval, reálisabb a 2-3 óra+amíg odaér hozzá.


Ja, mert ha nem ehető akkor már nem is kell hálásnak lenni a fáradtságért, ezt akarod mondani?

2013. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:

Ha már kidobtad, meglátod, mit fog tenni. Ennek fényében vagy megbocsátasz neki, vagy nem, rajtad múlik.

Egyébként igazat adok neked, de nem lehet, hogy alapból más értékrendetek van? Vagy ez az első eset volt?

2013. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
Ha ehető, az plusz pont (mai nők/lányok főzés terén igencsak el vannak maradva....)
2013. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
Na az biztos, ismerek egyet amelyik még a bundáskenyeret is odaégeti.
2013. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat csalòdtam már, és ismerem a "jeleket" hogy mi az a "pont" ahonnét csupán egy lépés a másik kihasználása, semmibe vevése, hü..re vevése. Ez amit tett ez volt az elsö "jelzés" (általában a másik érzelmeinek le..a az elindítója a kapcsolat romlásának, és a tiszteletlenség az nekem megengedhetetlen)
2013. nov. 16. 20:56
 18/57 anonim ***** válasza:

Én meg olyat, aki a sült krumplit instant brikettnek értelmezi.. :)

A sütés-főzés általában rám marad, az legalább ehető (100+ pozitív feedback alapján) :)

2013. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
Kérdező: megértelek... azért másfél év után nem kellene így viselkedni. Úgy is felfoghatod, hogy "csak" másfél év ment el az életedből egy olyan emberre, aki nem érdemelt meg. Lényeg, hogy minden pozitívan fogj fel, és úgy egyszerűbb lesz az élet :)
2013. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Kaptam egy privát üzenetet biznisz28 a feladója, bemásolom ide amit írt, remélem égni fog a pofája: asd

Az üzenet szövege: Szia! Érdekelne biznisz? Szexnél

elhasznált óvszereket vennék ami p...s

és ge..s. Tudnál? Ha igen mennyiért

adnád el darabját? Orális szexnél szájba

élvezet kiköpött nyálas ondó is érdekelne

megvételre engem. Ha lenne írj. Jobb mint

ha kidobnád ingyen......

2013. nov. 16. 21:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!