Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy döntöttem kidobom, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem kidobom, a helyemben ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap elött találkoztam, akkor azt mondta másnap is jön munka után. Én készültem ebéddel is, mivel gondoltam éhes lesz meló után. Nem jelentkezett. Én meg szándékosan kivàrtam, én sem kerestem. Ma felhívtam, mondta hogy túlóráznia kellett, késön végeztek. (ez máskor is elöfordult de mindig idöben szólt hogy késik vagy hogy nem jön) Mondtam neki hogy az lett volna a minimum hogy szól arról hogy nem jön, és én ebéddel is készültem. Erre kiröhögött! Megírtam neki hogy egy b...ó t..ó p.....t, és úgy döntöttem kidobom. Ti is ezt tettétek volna?
2013. nov. 16. 20:21
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
De itt nem megcsalásról beszélünk.Az azért más téma.Nem mentegetem a volt barátodat,de egy személyes megbeszélés még lehetett volna köztetek.Mindenki más,mindenki másképpen él meg dolgokat.De te itt is eléggé könnyen felhúzod magad pár hozzászóláson.:)
2013. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

Ki vágott át téged, hogy ennyire de ennyire nem bízol a férfiakban és ennyire képtelen vagy megbocsátani?

Gondolom megcsaltak, és fájt az önérzetednek.

2013. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
remélem én nem fogok ki ilyen idióta csajt... jobban is tette a pasid, hogy menekült.
2013. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
53-as! Remélem egyszer egy csaj ver majd így át! Megigéri hogy találkoztok, te várod ö meg nem is szól hogy nem tud menni. Remélem akkor is ilyen elnézö leszel :-) Ugye? És majd neked kell felhívnod másnap hogy mi volt ez mert neki esze ágába sem lesz. Akkor is elnézö leszel ugye? :-)
2013. nov. 17. 18:11
 55/57 anonim ***** válasza:

Ehh. Nem feltétlen idióta, csak eltérő az értékrendje a tiedtől :) Lehet annó szüleim cseszték el a neveltetésem,

de megtanították:

- ne ígérj olyat, amit nem tudsz betartani

- ha valamit megígérsz, tartsd be a szavad

- ha megígérted, és nem megy, akkor szólj minél előbb


Ezek annyira egyszerű dolgok, és számomra logikusak is, hogy betartom őket :)

2013. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:
55! :-) Vannak akiket neveltek a szüleik, nem csak etették, ruháztatták öket. :-) :-)
2013. nov. 17. 18:15
 57/57 anonim ***** válasza:

köszi szépen, engem sem csak etettek és ruháztak, én is tudnék írni ilyen hatalmas bölcsességeket. már csak ennyit utoljára, mert ide nem vagyok hajlandó többet irogatni:


-ha volt már hasonló, és ez csak egy legutolsó csepp volt, akkor félrevezető az egész kérdés és magyarázkodás

-ha ez volt az első, ami nem férhet bele egy szerelmespár egyik tagjának a viselkedésébe, és te rögtön kidobtad, akkor ez nem volt szerelem, de még csak nem is szeretted. nem, valóban nem kellett volna így viselkednie, de az se normális, hogy egy 10x olyan durva és hangsúlyos dologgal válaszolsz.

2013. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!