Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy döntöttem kidobom, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem kidobom, a helyemben ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap elött találkoztam, akkor azt mondta másnap is jön munka után. Én készültem ebéddel is, mivel gondoltam éhes lesz meló után. Nem jelentkezett. Én meg szándékosan kivàrtam, én sem kerestem. Ma felhívtam, mondta hogy túlóráznia kellett, késön végeztek. (ez máskor is elöfordult de mindig idöben szólt hogy késik vagy hogy nem jön) Mondtam neki hogy az lett volna a minimum hogy szól arról hogy nem jön, és én ebéddel is készültem. Erre kiröhögött! Megírtam neki hogy egy b...ó t..ó p.....t, és úgy döntöttem kidobom. Ti is ezt tettétek volna?
2013. nov. 16. 20:21
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

a b...ó t...ó p...t miatt?

Én a helyedben ennél cifrábbat is írtam volna... :)


Nem feltétlen kell egyedül maradni, elég, ha olyan

pasit találsz, aki megbecsül :)


Nem értem, mit van felháborodva, lehet - mondom - neki teljesen más az értékrendje, és akkor még jó, hogy most derült ki, nem évek - és pár gyerek - után.

2013. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
De az a legalapabb hogyha késik az ember valahonnét, vagy valami közbejön, akkor szól a másiknak. Akinek ez nem alap, annak egyántalán van bármilyen értékrendje is? Most valójában miért neki áll feljebb az amit mondtam?
2013. nov. 16. 21:49
 33/57 anonim ***** válasza:
Én emiatt nem szakítottam volna,főleg másfél év után.Picit szigorúnak tűnsz nekem,és úgy veszem észre,téged annyira nem viselt meg a szakítás.Itt mintha valami már lenne a háttérben.
2013. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

Írtam, jogos, főleg a sok háttérinfo (na nem a zöldségleves) miatt, amik a hozzászólásokból derültek ki.

Mindenesetre szerintem ez csak egy fordulópont volt nálad, megelégelted, és nem csak ezt az egy húzását, tuti más is van a háttérben. Egy komoly nőnek tűnsz, aki mellé komoly pasi való :)

2013. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Azért mert itt nem fogom idegeneknek "sajnáltatni" magam, nem azt jelenti hogy nem bánt és fáj a dolog. A másik meg az, hogy 31 éves vagyok, nem pedig tizen-huszonéves, így akár tetszik akár nem, vannak elvárásaim. Az hogy valaki nem szòl a másiknak hogy nem jön, amikor tudja hogy a másik várja, ráadásul a "pofámba" is röhög, nekem az nem hogy nem férfi, de még embernek sem ember.
2013. nov. 16. 21:57
 36/57 anonim ***** válasza:

31 évesen véget vetsz egy másféléves kapcsolatnak egy ilyen piti dolog miatt?


dúlhatott a szerelem...

2013. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
36-os, a válaszod alapján nem vagy valami érett személyiség. Mi értelme van annak ha te tisztelettel fordulsz a másik felé, az meg arra sem méltat hogy közölje veled nem jön? Ha neked ez szerelem, akkor gratulálok! :-)
2013. nov. 16. 22:29
 38/57 anonim ***** válasza:
Jézusom, ezen bedurciztál? Valszeg a kapcsolat eleve nem működött.
2013. nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Durci? Ez tiszteletlenség! Hát gondolom te elnèzed ha hü..ét csinálnak belöled meg a pofádba röhögnek, utána meg sírsz hogy pocsék a kapcsolatod mert semmibe vesznek! Önbecsülésed és tartásod nem sok lehet (még).
2013. nov. 17. 10:09
 40/57 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, ez tiszta hiszti. Nem volt szép a párodtól, de ezt normális ember, ha fontos neki a párja, megbeszéli vele. Ha meg már sokadik csepp a pohárban, akkor nem ez a szakítóok, hanem simán az eddig felgyülemlett feszkó.

Kérdés, hogy te mennyire szereted ezt az embert. Úgy látom semennyire.

2013. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!