Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy döntöttem kidobom, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem kidobom, a helyemben ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap elött találkoztam, akkor azt mondta másnap is jön munka után. Én készültem ebéddel is, mivel gondoltam éhes lesz meló után. Nem jelentkezett. Én meg szándékosan kivàrtam, én sem kerestem. Ma felhívtam, mondta hogy túlóráznia kellett, késön végeztek. (ez máskor is elöfordult de mindig idöben szólt hogy késik vagy hogy nem jön) Mondtam neki hogy az lett volna a minimum hogy szól arról hogy nem jön, és én ebéddel is készültem. Erre kiröhögött! Megírtam neki hogy egy b...ó t..ó p.....t, és úgy döntöttem kidobom. Ti is ezt tettétek volna?
2013. nov. 16. 20:21
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Én ne szeretném? Inkább fordítva van. Ugyanis az aki szereti a másikat annak eszébe sem jut így viselkedni vele. NEM??? Mi értelme egy olyan kapcsolatnak ahol nem kölcsönös a dolig? Ö volt bunkó velem, én ezt nem türöm el, és igenis szakítok, és ez egyeseknek azt jelenti hogy nem szeretem? Azért mert nem hagyom megalázni magam??? Hány évesek vagytok? 13???
2013. nov. 17. 10:29
 42/57 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezted tőle,hogy miért és min nevetett?Tehát bevallotta,hogy téged nevetett ki?Megbeszéltétek ezt a dolgot?
2013. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Nem. Azóta nem keresett. Fáj hogy ez van, de ez csak megerösít abban hogy jó döntés volt hogy kidobtam.
2013. nov. 17. 11:03
 44/57 anonim ***** válasza:

És eszedbe nem jutott megkérdezni??

Jesszum, ennyit arról, hogy két ember van a kapcsolatban.

Nem bevágni kell a durcit (te viselkedsz 13 évesként), hanem MEGBESZÉLNI a pároddal. Azért megnézném, hogy te gyereket vállalsz vagy megházasodsz. Az első bakiig lesztek boldogok.

Én a barátomra kb harmadik randinkon egy órát vártam. Nem értem el, nem tudtam mi van, de sejtettem, hogy nem azért van ez, mert ne akarna velem találkozni. Kiderült szegény szerencsétlenül járt, telefonja széttört, elérni nem tudott, rossz buszra szállt. Hisztizhettem volna, de nem tettem.

A barátod azt se tudta, hogy te csináltál neki ebédet, ezt utólag mondtad. Igazán felhívhattad volna, hogy merre jár, nem kellett volna kivárni (mintha szinte fel akarnál háborodni rajta!), meg kellett volna esetleg kérdezni, hogy min nevet, és nem küldeni egy trágár smst, aztán megint besértődni, hogy nem keresett azóta.

Őszintén? Jól járt, hogy kidobtad, keres valami kevésbé bonyolult nőt.

Az, hogy az önbecsülésed ennyit nem bír elviselni, hanem azonnal armageddon van és szakítasz meg valami erős kompenzálás.

2013. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Tényleg nem volt szép a párodtól..., DE. Hiába próbálod magadon kívül míg 25 embernek itt GYK bemagyarázni a hülyeségedet, egy normális kapcsolatban EZ NEM SZAKÍTÓ OK. Az, hogy nem vagytok szerelmesek, az 100%, de még a szeretetet is megkérdőjelezem. Amúgy ne csodálkozz, eddigi kommentjeid alapján én sem kerestelek volna...
2013. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Ugyan már! Ha akart volna szólt volna, neki semmi baja nem volt a telefonjával. Tegnap is én hívtam fel, azt mondta hív de nem hívott, na ekkor küldtem neki azt a bizonyos sms-t. Komolyan ti ragaszkodnátok egy ilyen emberhez? A szerelemhez ész is kell, nem csak rózsaszín köd! Úgy vettem észre, hogy a mai lányok igen megbocsájtóak, elnézöek stb. Hát titeket fognak hü..re venni és kihasználni.
2013. nov. 17. 14:51
 47/57 anonim ***** válasza:
Te pedig a másik véglet vagy.Olyan,mintha okot kerestél volna a szakításra.Ez a ti dolgotok,de én azon lepődtem meg,hogy semmit nem kérdeztél tőle,és meg sem próbáltad megbeszélni velem,hogy mi van.Mégis csak másfél évről beszélünk.Tudod a szerelemben megbocsájtó az ember.Nem csalt meg,és hasonlók,mégis majdnem úgy viselkedsz.
2013. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
*vele
2013. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Nos olvasd el mit íryam pár sorral feljebb! Màsnap én hívtam fel, nem pedig ö. Azaz neki minden természetes, az is hogy ha én nem kérdezek rá hogy miért nem szólt hogy nem jön, akkor magától eszébe sem jutott volna elmondani. Bírom hogy mentegetitek. :-)
2013. nov. 17. 16:11
 50/57 A kérdező kommentje:
A szerelemben megbocsájtó az ember... Ez akkora egy... Kérdezek töled valamit: iszonyatosan szerelmes vagy a párodba de az megcsal. Megbocsájtasz neki csak azért mert szerelmes vagy belé? Úgy hogy utána ugyanúgy képes vagy megbízni mint elötte? Mielött bárki is ész nélkül osztja az üres közhelyeket, kicsit gondolkodjon már el! A szerelemben is vannak határok! De aki azt mondja nincs és ha valaki szerelmes az megbocsájt csak azért mert szerelmes, akkor igen nagy pofonokat fog kapni a szerelemtöl!
2013. nov. 17. 16:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!