Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy döntöttem kidobom, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem kidobom, a helyemben ti is ezt tennétek?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap elött találkoztam, akkor azt mondta másnap is jön munka után. Én készültem ebéddel is, mivel gondoltam éhes lesz meló után. Nem jelentkezett. Én meg szándékosan kivàrtam, én sem kerestem. Ma felhívtam, mondta hogy túlóráznia kellett, késön végeztek. (ez máskor is elöfordult de mindig idöben szólt hogy késik vagy hogy nem jön) Mondtam neki hogy az lett volna a minimum hogy szól arról hogy nem jön, és én ebéddel is készültem. Erre kiröhögött! Megírtam neki hogy egy b...ó t..ó p.....t, és úgy döntöttem kidobom. Ti is ezt tettétek volna?
2013. nov. 16. 20:21
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket úgy imádjuk... jobb oldalt pici gomb, hogy "többé nem fogadok üzenetet a feladótól".

Hidd el, lesz még pár ilyen, de ne is törődj vele :)

2013. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
Saját magát minösíti, nem engem. Ha ismét kapok töle levelet hasonló tartalommal, azt is be fogom másolni ide :-D
2013. nov. 16. 21:04
 23/57 anonim ***** válasza:
Feleslegesen teszed... jobb, ha nem foglalkozol vele, mert így nincs sikerélménye :)
2013. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:
Szerintem meg örülne a "nyilvánosságnak". :-) Hisz ha minél többen megtudják hogy perverz, annál jobban "kielégül". :-D
2013. nov. 16. 21:10
 25/57 anonim ***** válasza:
Jogos. Nem akarok friss sebeket feltépni, de elárulod, mi lett volna az ebéd? Pusztán kiváncsiság...
2013. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Zöldségleves, másodiknak sült hús hasábbal, savanyúsággal. Egyébként jó lett, nekem ízlett. :-) De már tök mindegy... Viszont bánt a dolog mert nem ezt érdemeltem. (az ebédttöl függetlenül)
2013. nov. 16. 21:19
 27/57 anonim ***** válasza:
Ez érthető is. De egy fontos kérdés: bár ez nem kor kérdése, de elárulod, mennyi idősek vagytok?
2013. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
Ö 35, én 31.
2013. nov. 16. 21:27
 29/57 anonim ***** válasza:

Akkor pedig már nem kezdő versenyzők vagytok....


Azért remélem nem keseredtél el nagyon, és a következő

versenyzőnek is készítesz ebédet. Nagyon tudunk ám az

ilyennek örülni :)


Egyébként a menüt azért kérdeztem, mert egyik ismerősömnél sem fényes a helyzet, de ott más került az asztalra - legalább abban a témában megnyugodtam.

2013. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Én inkább egyedül maradok, de nem fogom hagyni hogy hü..nek nézzenek. Egyébként jelenleg ö van besértödve rám, azért mert nem a legpozitivabb jelzöket írtam neki. Mit várt? Persze, megértem, semmi baj? Hát én ehhez már "öreg róka" vagyok. :-)
2013. nov. 16. 21:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!