Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne haragudjatok, hogy ezt írom: A nők 80%-a képtelen interaktív kommunikációra. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Rengeteg nővel ismerkedtem már életem során, volt pár csajom is. De komolyan a nők 80%-ánál azt éreztem, hogy nem képesek komoly beszélgetést lefolytatni. Még mielőtt anyázós troll kommentek jönnének, nem vagyok unalmas. Kutattam ez ügyben és amiket hallottam visszajelzéseket, egyértelműen azt támasztották alá, hogy színes, érdekes beszélgetőpartner vagyok. Csomószor azt érzem, mintha várnák a nők, hogy én kápráztassam el. Ti mit tapasztaltatok? Miért lehet ez?
2014. jan. 19. 18:47
 51/109 anonim ***** válasza:
63%
Ez amúgy megint egy olxan kérdés volt, ahol a pasik tapasztalatból leírják az igazukat, ami ha egy kicsit is véletlenül sértő egyes nőkre (mert megmondta a tapasztalatait), akkor 5-6 nő rögtön rárepül, mint a vércse. El sem olvassa a kérdést, nem is tudja értelmezni ha el is olvassa véletlenül (pl költőnő meg princess), vérben úszó szemekkel, elborult aggyal közhelyeket vág a pasiknak a szemébe, akik meg merték mondani a véleményüket. De arra, hogy átgondolja, hogy mit jelent a kérdés maga és milyen átgondolt választ kellene rá adni, na arra egytől egyig képtelen, ez derült ki az elmúlt közel 50 válaszos eszmecseréből.
2014. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 anonim ***** válasza:

Leírtam a teljesen normális válaszom, hogy igen, vannak ilyen nők, ahogy férfiak is. Nem mentegettem a nemem, kicsit sem, nem vagyok elvakult feminista, vérben sem forog a szemem, ehhez azért kevesek vagytok :)


Általánosítani primitív dolog, amíg én belátom, hogy vannak ilyen nők, addig ti csak szidni tudjátok ezt a nemet, a férfiak meg szegények, akiknek el kell ezt tűrniük. Majd egyszer, ha felnőttek lesztek, és a mocskoláson kívül mást is tudtok kezdeni egy nővel, rájöttök, hogy talán bennetek is van hiba.


Addig, amíg nem megy az önkritika, meg a kicsit szélesebb világlátás, nem is várok értelmes kommentet. Szidjátok a nőket, oltsatok le mindenkit, érezzétek egy netes fórumon, hogy győztetek. Én meg békében élek a világban, mert nem vagyok ennyire szűk látókörű.


Minden jót :)

2014. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:

""nem az a baj,h nem értesz velünk egyet, hanem h nem mondasz igazat. "


A nem mondok igazat, nem ugyanaz, mint a hazudok? :) És még nekem nem megy a szövegértés... gratulálok :D"


1, olvasd el még 1x amit írtam lassan

2, ha hülyeséget írtam volna, akkor max. fogalmazási képességem lenne gyenge, nem a szövegértésem

2014. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 Költőnő? ***** válasza:
64%

provokatív kérdés volt alapból. És őszintén az ilyen "80-90%-ban ilyen meg olyan emberek vannak", arra bármi ellenkezőt mond az ember, az onnantól már ember nem lehet a szemetekben. Ezerszer leírtuk, leírták mások is. Mégis minden nap jön vmi okos megmondókapitány, aki 4-5 tapasztalatból megmondja a tutit. És amikor leírja az ember, h van rá ellenkező példa is: jön a lehurrogás. Milyen érdekes, h egy férfiba nem kötöttetek bele, pedig itt is, másutt is van aki másképp ír egy-egy kérdésre, hsz-re. Neeem. Nektek két nőt kell megtalálni, akik suttyó, gerinctelen módon még a nick-jüket is vállalják a kommentjeik mellé.

Milyen szerencse, h nem nektek kell elszámolni az embernek az életével.

Mit sem tudok rólam, ahogy én sem rólatok. De mily érdekes, h nem véleményeztelek benneteket, míg Ti igen.

Hát ennyit erről sztem.

Nem szeretek hozzátok hasonlókkal vitatkozni, mert nektek teljesen mindegy, mit ír az ember. Ha kell, nagyítóval keresitek amibe bele lehet kötni.

Tudjátok mit?

IGAZATOK van mindenben. Az én napom nem lesz kevesebb ettől, de remélem, a Tiétek több lesz.

2014. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 anonim ***** válasza:

„Leírtam a teljesen normális válaszom, hogy igen, vannak ilyen nők, ahogy férfiak is. Nem mentegettem a nemem, kicsit sem, nem vagyok elvakult feminista, vérben sem forog a szemem, ehhez azért kevesek vagytok :)


Általánosítani primitív dolog, amíg én belátom, hogy vannak ilyen nők, addig ti csak szidni tudjátok ezt a nemet, a férfiak meg szegények, akiknek el kell ezt tűrniük. Majd egyszer, ha felnőttek lesztek, és a mocskoláson kívül mást is tudtok kezdeni egy nővel, rájöttök, hogy talán bennetek is van hiba.


Addig, amíg nem megy az önkritika, meg a kicsit szélesebb világlátás, nem is várok értelmes kommentet. Szidjátok a nőket, oltsatok le mindenkit, érezzétek egy netes fórumon, hogy győztetek. Én meg békében élek a világban, mert nem vagyok ennyire szűk látókörű.


Minden jót :)”


Hol volt általánosítás? tudod, mit jelent a szó?a kérdésben 80% szerepel, én meg a fiatal nőkről beszéltem. most tényleg minden mondatban írjam le neked 5x, mint vmi hülye gyereknek,h nem minden nőről van szó? ha értenéd,h miről beszélnénk, akkor ezt sem írtad volna le. sztem érdemes lenne utánaolvasnod annak is,h mi az a mocskolás.

voltak értelmes kommentek, csak nem női részről.


győztünk?:) na látod, itt bújik ki a szög a zsákból. mi férfiak vitázni, beszélgetni akarunk, ti nők (jaj elnézést, A NAGY EGY RÉSZE NAGY RÉSZE, NEM ÁLTALÁNOSÍTIÁSSS!!!!!!!ÉRTED?????) versenyként tekintetek az egészre, ahol le kell győzni a másikat:)


Költőnő, te meg sztem ne fáradj, én már végig sem olvastam ezt a hozzászólásod, sztem téged már senki nem vesz komolyan itt.

2014. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 Költőnő? ***** válasza:
maradjunk ennyiben, szép estét!
2014. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 anonim ***** válasza:

Mi versenyként?


Már ne is haragudj, naponta 30 kérdés van arról, miért felszínesek, anyagiasak, szemetek a nők, semmi más nem megy az oldalon, csak és kizárólag az, hogy mi milyen rosszak vagyunk.


A kérdésben nincs általánosítás, de abban igen,hogy én sem öltözködhetek normálisan, hiszen MINDEN nőnek ki van mindene, nem mondok igazat, minden gyikes lány csak kamuzza, hogy ő normális...


És végülis miért is kéne meggyőzzelek? Sajnálom,ha nálad már 80%-ra ugrott a nők száma, akik ilyenek. Még mindig azt mondom, rengeteg értelmes és értékes nőt ismerek, de nyilván ők sem olyanok, csak hazudok :)


Az a baj veled, hogy minden női véleményt annak veszel, hogy csak mentegetőzés. Ha olyan világra vágysz, ahol mindenki veled ért egyet, sajnálom. Ez nem az. Keress másikat.

2014. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/109 A kérdező kommentje:
Jézus Istenm hát mi folyik itt :D:D:D Na elkezdem olvasni.
2014. jan. 19. 20:46
 59/109 anonim ***** válasza:

az 51 és 67%os válaszoló már régi motoros a témában:D


mindig ez van:D írnám h milyen hülyék de nem írok semmit mert mindjárt Pats meccs és nem érnék a végére.


gondoljátok ezt ha akarjátok,addig sem teszitek tönkre legalább egy nő életét sem...

2014. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 anonim ***** válasza:

,,Már ne is haragudj, naponta 30 kérdés van arról, miért felszínesek, anyagiasak, szemetek a nők, semmi más nem megy az oldalon, csak és kizárólag az, hogy mi milyen rosszak vagyunk. "


Szerinted ha a legtöbb nő nem ilyen lenne (nem mind, de elég ha csak 10 ből 7 vagy 8 ilyen), akkor lenne itt naponta ennyi kérdés? Az pedig kizárt, hogy csak 1-2 ember írta volna ki az itt lévő sok-sok ezer nőellenes kérdést. Ha pedig sok pasi így jár, akkor nem biztos, hogy jogtalan a panasz.

2014. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!