Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne haragudjatok, hogy ezt írom: A nők 80%-a képtelen interaktív kommunikációra. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Rengeteg nővel ismerkedtem már életem során, volt pár csajom is. De komolyan a nők 80%-ánál azt éreztem, hogy nem képesek komoly beszélgetést lefolytatni. Még mielőtt anyázós troll kommentek jönnének, nem vagyok unalmas. Kutattam ez ügyben és amiket hallottam visszajelzéseket, egyértelműen azt támasztották alá, hogy színes, érdekes beszélgetőpartner vagyok. Csomószor azt érzem, mintha várnák a nők, hogy én kápráztassam el. Ti mit tapasztaltatok? Miért lehet ez?
2014. jan. 19. 18:47
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim ***** válasza:

Kérdező, minden tiszteletem a tiéd.

Ami az orvos/ügyvéd részt illeti, arra azt tudom mondani, hogy habár nem vagyok végzett orvos még, de nem szoktam meglátni a felcsillanó tekinteteket, amikor megkérdezik, hogy hol tanulok és azt válaszolom, hogy medikus vagyok. Közöny amit látsz. Már nem tudom, hogy minek kellene lenni, ha már az orvos sem elég jó.

2014. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 Költőnő? ***** válasza:

sztem nagyon tisztelendő az orvosi pálya. Hatalmas respect érte, aki ilyen fizetés mellett bevállalja ma Mo-n.

Kedves kérdező. Értem én, h nem jók a tapasztalatok. És sajnálom is. Egy extrém hobbi vagy bármi azok közül érdekesebbé tud tenni vkit, ez tény, de nálam ennyiben ki is merült. Csak ennyi nem tudna senki mellett tartani. És igenis higgyétek el, h vannak olyan lányok/nők/hölgyek, akik értékelik a szó pozitív értelmében vett egyszerűséget. Légy pozitív, nyitott, légy férfi és hidd el, h lesz sikered.

2014. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 anonim ***** válasza:
A kortárs csoportok, az american dream, a csordaszellem és a média kimosta az agyukat. Otthon ráadásul még a szülők tömik őket, hogy csakis gazdag pasival gyere össze. A barátnők meg mossák a fejüket, hogy csakis jóképűvel gyere össze. Ez így szépen lassan a legtöbb lánynál nagyon összeadódik és olyan elvárásokat támasztanak a másik nemmel szemben, amit nehéz teljesíteni. Aztán meg minden 2. vagy 3. nő azon veszi észre magát 35 körül, hogy egyedül maradt.
2014. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 anonim ***** válasza:

"sztem nagyon tisztelendő az orvosi pálya."


Te másik korosztály vagy, ha jól tudom. A húszas évei elején lévő csajok számára az orvos egy senki. Iszonyatos a kontraszt amikor az ember beszél egy idősebb hölggyel/úrral a kórházban, és működik a kölcsönös tisztelet, majd utána jön egy 25 alatti fiatal beteg, aki sz.rba se vesz.

2014. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 Költőnő? ***** válasza:
nekik alapból a tisztelettel kapcsolatban van más felfogásuk sajnos :(
2014. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 anonim ***** válasza:

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.


Mondom, felesleges magyarázni nekik. erről beszéltem, a kérdést/válaszokat nem tudják értelmezni, belekötnek lényegtelen dolgokba, és jönnek ezzel az erőltetett gúnyolódással, amit vmelyik femioldalon tanulhattak. nőktől önkritikát, magukba nézést nem szabad várni, genetikailag képtelenek rá.

2014. jan. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 anonim ***** válasza:

„Lehet arra fogni, hogy rossz körökben mozog valaki, csak nem biztos, hogy reális ez az érv.”


persze h nem, ez tipikus női mellébeszélés.


„Nem mondtam, hogy minden nő kuka és passzív, meg rib anc. Csak azt mondtam, hogy elvárják, hogy csodát tégy, mint Krisztus, amikor kettéválsztotta a Vörös-tengert. Lehetetlen csodát tenni. S itt jutunk el oda, hogy már nem elég, ha magadat adod. Mert ha nem vagy tehetősebb, ha nem űzöl extrém különleges hobbit, ha nem tudsz felmutatni magad körül dolgokat (a nők zöménél mindegy, hogy nem a srác érte el a sikereket), s nem csak materialista dolgokra gondolok, hanem mondjuk szellemi javakra (nem vagy ügyvéd, orvos, vagy akármilyen művész, aki komoly szellemi tőkével bír), hanem csak egy mezei munkás (bár mondjuk egyetemet végzett vagy fősulit), akkor automatikusan le vagy nézve. Nem vagdalózok, hanem tapasztalatból beszélek”


minden nő nem is, csak 98%:) van igazság abban amit írsz. ez így van, gyakorlatilag minden átlagos magyar liba azt várja,h vmi különlegeset mutass fel, az nem zavarja, közben ő unalmas, neki elég, ha a testét viszi a kapcsolatba.


„A semmiért? S akkor még merik azt mondani a férfiakra, hogy szexorientált disznók. Könyörgöm, ha másra nem jó az a nő, miért akarná a lelkét megérteni?”


a férfiak semmivel nem szexorientáltabbak, mint a nők. a nők csak álszentek. érdekes módon a utcalány módjára öltöző nők háborognak a legjobban, ha csak lefektetni akarják őket. ugye egy kibuggyanó mellű, tangavillantós nővel senki sem tudományos értekezést kíván folytatni, hanem csak lefektetni akarja, de úgy látszik, a női agy nem tudja megérteni.


„könyörgöm, ha másra nem jó az a nő, miért akarná a lelkét megérteni?”


ez a baj. nézd, ez nem csak nők a hibája, a nőket egyszerű befolyásolni. ma a csapból is a feminizmus ömlik. ennek hatására teljesen eltűntek az igazi nők. egy átlagos férfi olyan barátnőt akar magának, akiben van kecsesség, nőies báj, együttérzés, háziasság, tehát társa tud lenni a férfinak. na, az ilyen nők szinte teljesen eltűntek. maradtak a tangavillantós/flegma és a beképzelt, bunkó kamionsofőr típusú nő. mivel társak már nem tudnak lenni, persze h nagyrészt egy dologra akarják használni őket. Szted miért van az,h sok fejlettebb európai országban a férfiak inkább keleti feleséget választanak?:). pont ezért, inkább egy keleti nőies, házias szerény nőt akarnak, mint egy modern elvárásmániás, fröcsögő beképzelt nőt, aki már házmunkára sem képes.


„Rengeteg nő társfüggő.”


konkrétan a mai nők nagy része az. ha megnézed, általában pár hónapig sem bírják ki férfi nélkül, mindig újra „szerelmesek lesznek”, és új pasi mellett kötnek ki.


„A nők egyetlen okból találnak fiatalon baromi könnyen párt. Ez pedig az, hogy ilyenkor néznek ki jól. 30-35 felett már nem sokat ér egy szingli nő. Egy férfi azonban 50-60 évesen is lehet a toppon.

A nők egyébként 35 felett magányosodnak el, de az a korosztály kevésbé látogatja az oldalt, ezért van kevesebb női sírás.”


ez így van. ha tehetné, a férfiak nagy része 20 körüli nőkkel lenne együtt. már 25 felett sem annyira kapósak, 30 felett meg már elég nehéz lesz nekik.

2014. jan. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:

"Költőnő. Megint nem értetted a lényeget és jobb lett volna, ha nem válaszolsz. Nem a megkérdezésen vagy a bizonyításon volt a hangsúly. Persze, te megrekedtél ott és azon rugózol megint."


igen, megint nem értette. elnézést, de ha nem troll költőnő, akkor félelmetesen ostoba, erre mást már nem lehet mondani. nem azon volt a hangsúly, h 80%, hanem h a legtöbb nő a férfiak nagy részét átlag alatti kinézetűnek tartja.lehet,h 78%, vagy 87%. tökmindegy. de ugye akinek szövegértése ennyire gyenge, attól nem várható el,h kiszűrje a lényeget 2-3 mondatból. de egyébként legalább a google-t megtanulta volna használni: fél percig tartott egy ilyen kutatást megtalálni.


[link]


de egyébként ha csak tapasztalataimra hagyatkoznék: nem egy nő írta már itt is,h neki 10 férfiből 1-2 tetszik igazán, mindegy, tudom, megint csak nőiesen terelni és kötözködni akartatok.

2014. jan. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 anonim ***** válasza:

szerintem még keveset is mondtál a 80%kal. inkább 90. és abból sem mind értelmes, de legalább beszélni tud.


én azt tapasztalom, hogy felszínes dolgokra vevők, és főképp csak akkor beszélgetnek veled, ha szexet akarnak. mivel unalmas emberek és tőled várnak midnent, hamar megunják, ezért inkább kell nekik egy ellenetmondásos ronáldínyó aki midnig összezavarja őket. magyarul a tipikus gyökér hazudozós tahók mellett ragadnak le. nem mind, mert nem tehetik meg, de az az ideál. a legutolsó félénk unalmas buta lány is az alfahímekhez vonzódik, miylen meglepő.


azért van ez, mert a nőnek lyuka van, ami a férfinak kell. és aki nem kapja meg az első lyukat, az megy a 2.hoz meg a 64.hez. ebbő laz következik ,hogy a legutolsó bűnronda ostoba nőt is valak ifel akarja szedni, sőt, többen is, így válogathatnak a kislányos elképzeléseik közt.


a nő szerepe a társadalomban mindig is passzív volt, persze az ellenkezőjével hitegetik magukat, mert a komplexusos jellemük képtelen elviselni az alsóbbrendűséget. a legtöbb nő tudománya abban merül ki, hogy van rajta 2 púp meg 1 lyuk (igen, aki kreatív az többet is talál...), a primitív tahóknak meg ennyi elég is.


nézd meg az elhízott, megkínzott, fogyatékos lányokat, nekik több szeméyiségük van, mert nem lengik körbe őket a fenekük miatt. a szenvedés fejleszti a lelket, a nők többségét emg a széltől is óvják, ezért sosem lesz személyiségük.

ennyi tömören.

2014. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/109 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg rossz nőkkel ismerkedtél. Érettség, intelligencia kérdése."


itt jön a közhelyáradat, már tudom az összeset kívülről. rossz nőkbe akadtál, csalódtál, ne általánosíts, nem ismersz, homokos vagy, impotens, így sose lesz csajod, jobb is ha egyedül döglesz meg, vannak még normális lányok, necsak keseregj, tegyél ellene....

2014. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!