Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne haragudjatok, hogy ezt írom: A nők 80%-a képtelen interaktív kommunikációra. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Rengeteg nővel ismerkedtem már életem során, volt pár csajom is. De komolyan a nők 80%-ánál azt éreztem, hogy nem képesek komoly beszélgetést lefolytatni. Még mielőtt anyázós troll kommentek jönnének, nem vagyok unalmas. Kutattam ez ügyben és amiket hallottam visszajelzéseket, egyértelműen azt támasztották alá, hogy színes, érdekes beszélgetőpartner vagyok. Csomószor azt érzem, mintha várnák a nők, hogy én kápráztassam el. Ti mit tapasztaltatok? Miért lehet ez?
2014. jan. 19. 18:47
 71/109 Költőnő? ***** válasza:

az ám, a tudósok is közvéleménykutatással jöttek rá, h a föld nem kocka alakú. Megkérdeztek néhány fiatalt róla és a megkérdezettek 80%-a azt mondta, h szte geoid alakú :)

Azóta tudjuk, h ilyen alakú. Csillagászok, fizikusok megfigyeléseinek semmi köze a megállapításhoz :))

2014. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 anonim ***** válasza:

,,Tehát ugyanannyi nő él párkapcsolatban és szexel, ahány férfi. "


Hm, maradjunk annyiban, hogy ez nem így van. Még egy gazdag, jóvágású bankárnak a párja mellett van sokszor 2-3 szeretője, addig egy nőnek ritkábban van ez. Nem véletlen, hogy alig látni magányos nőket 25 felett, még ugyanezt pasiból mázsaszámra.

2014. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 anonim ***** válasza:
nem terelni kell,statisztikákat akarunk látni...
2014. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 anonim ***** válasza:
Költőnő. Megint nem értetted a lényeget és jobb lett volna, ha nem válaszolsz. Nem a megkérdezésen vagy a bizonyításon volt a hangsúly. Persze, te megrekedtél ott és azon rugózol megint.
2014. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/109 anonim ***** válasza:
Tehát egy férfinak van 2-3 szeretője, a nőnek meg nem. És mi vagyunk a szemetek? Ez egyre szebb :) Bocsi, hogy nem vállalok be több férfit egyszerre, csak hogy ne legyenek depressziósak. :)
2014. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 Költőnő? ***** válasza:

tudtam:)

már vártam :)

két hsz-el hamarabb tudom, h mit fogsz írni :))

2014. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 Költőnő? ***** válasza:
és de. Írok. Mert engem próbálsz fikázni, holott a TE vergődésed egy nagy kalap szánalom. Most már 2 férfi véleménye szerint is.
2014. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudod, mert annyira közhelyeket mondasz és annyira rébuszokban beszélsz és annyira összefüggéstelenül vitázol, hogy erre mást nem is lehet írni. Ez olyan, hogy 1 meg 1 az 2 és nem nagyon lehet ép ésszel azt írni rá, hogy 3.
2014. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 anonim ***** válasza:
Ki az a két férfi? Láttad őket? Mutatták az arcukat? Itt egy anonym oldalon, akárki ülhet a monitor mögött, férfi álruhában osztja az észt és közben lehet, hogy ő. Érted?
2014. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 Költőnő? ***** válasza:
ahm persze persze. Magyarázkodj csak, már mki számára nyilvánvalóvá vált h mi is a Te VALÓDI problémád.
2014. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!