Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne haragudjatok, hogy ezt írom: A nők 80%-a képtelen interaktív kommunikációra. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Rengeteg nővel ismerkedtem már életem során, volt pár csajom is. De komolyan a nők 80%-ánál azt éreztem, hogy nem képesek komoly beszélgetést lefolytatni. Még mielőtt anyázós troll kommentek jönnének, nem vagyok unalmas. Kutattam ez ügyben és amiket hallottam visszajelzéseket, egyértelműen azt támasztották alá, hogy színes, érdekes beszélgetőpartner vagyok. Csomószor azt érzem, mintha várnák a nők, hogy én kápráztassam el. Ti mit tapasztaltatok? Miért lehet ez?
2014. jan. 19. 18:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/109 anonim ***** válasza:
83%

„A nő is törekedjen b....meg :)

Igen, az értelmes nő most rögtön kedvet kapott, hogy veled beszélgessen...-.- De nyilván ez is a nők hibája, nem is a tiéd !”


szokásos káromkodós női hiszti, kösz,h írtál.



Nem káromkodom, ezt nem én írtam, csak bemásoltam. Én is kösz, hogy írtál :D

2014. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/109 anonim ***** válasza:
83%
Talán, mert te sem vagy nagy dumás. Az "interaktív" kommunikációhoz két ember kell azaz összhang. Ha te a porlasztó nyomás szabályzó szelepről kezdel el beszélni vagy idióta dolgokról kezdesz el beszélgetni ne csodálkozz. Akik a másikat hibáztatja, hogy nem kommunikatívabb az gondolkozzon el azon, hogy saját maga nem tud olyan dologról beszégetni amit a másikat érdekli!
2014. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/109 anonim ***** válasza:
100%

"Drága 51-es, nincs problémám azzal, hogy lépjek, belefektetek minimum annyit az ismerkedésbe, kapcsolatba, mint a férfi. "


:D

életemben nem láttam még olyan nőt, aki annyit fektetett volna egy kapcsolatba vagy ismerkedésbe, mint egy férfi. nálatok az ismerkedés azt jelenti,h rázzátok magatokat kihívó ruhában, és néha küldtök vmi félreérthető "füstjelet".

2014. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/109 anonim ***** válasza:
91%

Nincs kihívó ruhám, sőt, diszkóba sem járok, hogy rázhassam magam :D Na ehhez mit szólsz ? Nem mindenki partycica, még ha itt imádtok is általánosítani.


Sajnálom, ha ilyen párt, nőt nem láttál meg. Szegényes a környezeted.

2014. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/109 Költőnő? ***** válasza:
83%

az általánosítás már önmagában enged sejtetni vmit a általánosítóról alapból.

Mkét nemben vannak ilyenek és olyanok.

2014. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/109 ASOT ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Ismerkedésen túl többre is jutottál már nőkkel vagy csak randi hegyek voltak?

2014. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/109 anonim ***** válasza:
96%

„Nincs kihívó ruhám, sőt, diszkóba sem járok, hogy rázhassam magam :D Na ehhez mit szólsz ? Nem mindenki partycica, még ha itt imádtok is általánosítani.


Sajnálom, ha ilyen párt, nőt nem láttál meg. Szegényes a környezeted.”


igen, a gyakorin lévő nők egyike sem öltözik kihívóan, de máshol sem. érdekes, még egy nő szájából sem hallottam,h „igen, kihívóan öltözöm”, még egy tangavillantós sem vallja magát annak vagy olyan nő, akinek kint a fél melle, úgyh a szavatokra sokat nem kell adni. sehol nem írtam,h diszkóba jársz, utcán is tudjátok magatokat rázni. igen, szegényes a környezetem. ez ilyen tipikus női közhely. ír 10 férfi 10 helyről, 10féle ismeretségi körrel, egyikük sem talál értelmes nőt, akkor vszínű, h mindnek szegényes a környezet, véletlenül sem arról van szó,h talán nincs is nagyon értelmes nő már. de ugye a női önkritika nem létező fogalom.

2014. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/109 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges egymás torkának esni,meg folyamatosan egymásra mutogatni.Sajnos léteznek kevésbé értelmes,intelligens,érzelmes egyének nők,férfiak közt egyaránt,a számuk pedig manapság egyre nő.Viszont általánosítani súlyos hiba,a 80%-ot pedig erős túlzásnak érzem.Valószínűleg csak rossz körökben mozogsz,rossz helyeken keresgélsz.Nem feltétlenül okos húzás mondjuk egy agyonsminkelt,túl trendi,túl dekoratív csajtól csodákat várni,ugyanakkor ő is ugyanakkora eséllyel lehet kedves,aranyos,és művelt,mint mondjuk egy szolidabb külsejű lány.Bár az utóbbval esélyesebb,hogy jobban jársz.Ismerkedni,keresgélni kell,nem szabad feladni,és nem egy diszkókirálynőtől várni a nagy beszélgetést az atomfizikáról,Hemingway írói munkásságáról,vagy a svácji frank csapdájáról.
2014. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/109 anonim ***** válasza:
100%
Megint ez a buta vádaskodás, amit löktök. Ha egyetemes érvekkel támasztjuk alá az igazunkat mi pasik, akkor is elintézitek annyival, hogy a hiba csakis bennetek van fiúk és ezzel a kis lelketek meg is nyugszik. No comment.
2014. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/109 anonim ***** válasza:
100%

"az általánosítás már önmagában enged sejtetni vmit a általánosítóról alapból.

Mkét nemben vannak ilyenek és olyanok."


ja, csak az arány nem mindegy. az a vicc,h be is mutatjátok most, amiről beszélünk mi férfiak itt is:D

a női hozzászólók szinte szóról szóra ugyanazokat a közhelyeket dobjátok be. pont ez a baj. ilyen a legtöbb fiatal nő. visszamondja azt, amit máshol olvas, de ennyi, gondolkodni, magába nézni, érvelni nem nagyon tudnak.

2014. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!