Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne haragudjatok, hogy ezt írom: A nők 80%-a képtelen interaktív kommunikációra. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Rengeteg nővel ismerkedtem már életem során, volt pár csajom is. De komolyan a nők 80%-ánál azt éreztem, hogy nem képesek komoly beszélgetést lefolytatni. Még mielőtt anyázós troll kommentek jönnének, nem vagyok unalmas. Kutattam ez ügyben és amiket hallottam visszajelzéseket, egyértelműen azt támasztották alá, hogy színes, érdekes beszélgetőpartner vagyok. Csomószor azt érzem, mintha várnák a nők, hogy én kápráztassam el. Ti mit tapasztaltatok? Miért lehet ez?
2014. jan. 19. 18:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 anonim ***** válasza:
75%
A legrosszabb az, hogy mindig unott fejük van, folyton oldalra fordulnak, más csajokat és pasikat stírölnek, alig mosolyognak randin, bármit mondasz nekik, csak a smink virít rajtuk kilóméterekről. Utána meg jön az, hogy nincs meg benned az a plusz. Na akkor kérdem én, bennetek megvan az a plusz? Nem azt látom.
2014. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 anonim ***** válasza:
93%
Némelyek azért, mert ennyire buták, mások azért, mert nem tetszel nekik.
2014. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 A kérdező kommentje:
Ó mennyi egyetértés. :D Nagyszerű! Nem utálkozás ez, mentségemre szolgáljon, hogy ma is beszélgettem itt 3 lánnyal kb. De valahogy tényleg várják a sültgalambot. Olyan fura, szerintem fifty-fifty kéne legyen ez. A nő is törekedjen b....meg :)
2014. jan. 19. 19:06
 14/109 anonim ***** válasza:
80%

A nő is törekedjen b....meg :)



Igen, az értelmes nő most rögtön kedvet kapott, hogy veled beszélgessen...-.- De nyilván ez is a nők hibája, nem is a tiéd !

2014. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/109 anonim ***** válasza:
81%
Azt bírom, mikor én regényeket mondok nekik és már kiszárad a szám, ők meg így válaszolnak mindenre, hogy aha...rendben...oké.....persze....tényleg....igen-nem.....hát ja..és még sorolhatnám. Vagy 20 randin voltam már és 18 kb így zajlott.
2014. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 anonim ***** válasza:
80%

A nő is törekedjen b....meg :)


Igen, az értelmes nő most rögtön kedvet kapott, hogy veled beszélgessen...-.- De nyilván ez is a nők hibája, nem is a tiéd !"



Ezt bírom a nőknél, ha leírja vagy 10 srác a véleményét és ez többségében arra irányul, hogy a legtöbb nő a füle botját sem mozdítja egy pasiért, akkor rögtön jön a nők buta vádaskodása (mint ez itt), hogy benned van a hiba, a nőkben sosem, meg nehogy már a nőknek bármit is kellene tenniük, hiszen vegyük megtiszteltetésnek, hogy szóba áll velünk egy nő. Nonszensz.

2014. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 anonim ***** válasza:
91%
Drága 51-es, nincs problémám azzal, hogy lépjek, belefektetek minimum annyit az ismerkedésbe, kapcsolatba, mint a férfi. Egyáltalán nem írtam, hogy a nők semmiben sem hibásak. Te magyarázol kommunikációról,mikor még az értelmezés sem megy? :)
2014. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:
100%
Dúl a feminizmus, ahol a nőknek van csak joguk lassan, pasiknak semmi. A nők angyalok, pasik meg disznók, akkor is ha 100 ból 99 pasi úgy vélekedne, hogy nekik van igazuk. Vissza kellene hozni azt a jó öreg 1800 as éveket, ahol a nőknek kuss volt.
2014. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
100%

„És ne általánosíts, a probléma nőknél, férfiaknál egyaránt fent áll.”


megértem,h nőként ezt hazudod, de nem igaz. pontos számokat nem tudok, de biztos vagyok benne,h jóval több férfinak van értelmes hobbija, érdeklődése, mint nőnek.


„Mert a nők 80% ordas r.banc. Várom a PM-eket hogy mekkora tapló vagyok...”


az vagy,de egyetértek. a fiatal nők nem szorulnak rá,h okosak, érdekesek legyenek. ha viszonylag jól néznek ki, akkor azzal bőven elvannak kb. 30 éves korukig.


„Ó az értelmes és művelt nő manapság fehér holló kategória. Csak értelmesnek és műveltnek hiszik magukat a mekiszakjukon.”


ebben tényleg van igazság. a magukat értelmesnek valló egyetemista lányoknál is az értelem többnyire kimerül abban,h visszaböfögik amit olvastak, meg belekötnek teljesen nem odaillő dolgokba. mélyenszántó gondolatokat tőlük sem szabad várni.


„Ment a zöld pacsi, mert igazat mondtál. Apropó, felszínes ordas ringyók. Nem tesznek semmit, csak várják a sült galambot. De ha az igazat megmondják, akkor az árt a nem túl alacsony egójuknak és dühkitörésük lesz.”

és miért van ez? azért, amit írtam felül. egy nő ha kisminkeli magát, pushup melltartót vesz fel, már jó nőnek számít a legtöbb igénytelenférfi szemében, és kapja a bókokat. megteheti,h passzív legyen, beképzelt és teljesen unalmas. és tényleg, a többség ilyen is.


„A nő is törekedjen b....meg :)

Igen, az értelmes nő most rögtön kedvet kapott, hogy veled beszélgessen...-.- De nyilván ez is a nők hibája, nem is a tiéd !”


szokásos káromkodós női hiszti, kösz,h írtál.

2014. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 anonim ***** válasza:
81%

Ahol a nőknek kuss volt.


Meg is érdemled, hogy nem foglalkoznak veled, ritka nagy paraszt vagy, ha ezt komolyan gondolod. Értelmes nő nem gondolja, hogy a nők szentek, a pasik meg disznók, de látszik, az értelmesek téged elkerülnek. Már értem is, miért.

2014. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!