Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne haragudjatok, hogy ezt írom: A nők 80%-a képtelen interaktív kommunikációra. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Rengeteg nővel ismerkedtem már életem során, volt pár csajom is. De komolyan a nők 80%-ánál azt éreztem, hogy nem képesek komoly beszélgetést lefolytatni. Még mielőtt anyázós troll kommentek jönnének, nem vagyok unalmas. Kutattam ez ügyben és amiket hallottam visszajelzéseket, egyértelműen azt támasztották alá, hogy színes, érdekes beszélgetőpartner vagyok. Csomószor azt érzem, mintha várnák a nők, hogy én kápráztassam el. Ti mit tapasztaltatok? Miért lehet ez?
2014. jan. 19. 18:47
 61/109 anonim ***** válasza:
Sok nő is járt már pórul. Csalódtam én is , nem egyszer. Mégsem fröcsögök a férfiakról, vannak ilyen emberek, ettől még nem szidom az egész férfi nemet. Mert baromság lenne, ez emberfüggő, nem nemfüggő. Remélem a férfiak is eljutnak egyszer ide.
2014. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:

Nos az értelmes férfi érti a nők nyelvét, és az értelmes nő is a "férfi nyelvet"

Erről érdemes elolvasni a pár-beszéd című könyvet, erről szól, és megtanit a másik nem nyelvén kommunikálni.


És kiderülne, hogy értelmetlen ez a topic

2014. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:

,,És végülis miért is kéne meggyőzzelek? Sajnálom,ha nálad már 80%-ra ugrott a nők száma, akik ilyenek. Még mindig azt mondom, rengeteg értelmes és értékes nőt ismerek, de nyilván ők sem olyanok, csak hazudok :) "


Tévedés, megint nem tudtok értelmezni, mondjuk erre rájöttünk. A 80%-ot nem mi mondjuk, hanem több ezer statisztika, vagy nagy horderejű több ezer megkérdezett emberből álló felmérésből készült reprezentatív felmérés állítja ezt. Mi csak visszamondjuk, mert pl volt dolgunk 20 nővel és abból 16 úgy is viselkedett, ahogyan azt a statisztika mutatja. Érthető? Ja és nem általánosított-am/-unk, mert nem minden nő ilyen, csak az e nevetségesen ,,kevés,, szám, ami a 80% alatt van. Érthető?

2014. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 anonim ***** válasza:

A 80%-ot nem mi mondjuk, hanem több ezer statisztika,



Ja, a brit kutatók? :D Akkor befogtam. Az igazán meggyőző adat. Ki se menj az életbe, olvass a nőkről neten, és puffogj magadban otthon, táblázatot lobogtatva , miközben üvöltöd : "80 %"


Boldog életet :D

2014. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 anonim ***** válasza:

,,Sok nő is járt már pórul. Csalódtam én is , nem egyszer. Mégsem fröcsögök a férfiakról, vannak ilyen emberek, ettől még nem szidom az egész férfi nemet."


Persze, csak ugye egy valamire is való külsejű nőnek nincs ideje a búslakodásra, mert minden buliban ott áll 4-5 fütyi, hogy kiengesztelje a csajt. Pasinál ez a dolog árnyaltabb egy picikét...

2014. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 Költőnő? ***** válasza:
azért örülök, h csak kijött, mi is itt a "valós" gond... :(
2014. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 anonim ***** válasza:

én 1,azaz 1 db statisztikát szeretnék látni...


nincs idejük búslakodni......ja biztosan:D

2014. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 anonim ***** válasza:

,,Ja, a brit kutatók? :D Akkor befogtam."


Ha te is kutató leszel Phdvel, több évtizedes tapasztalattal, díjakkal és sok-sok cáfoló kutatást tudsz felhozni ellenérvként, akkor vitázhatunk róla. Addig ez csak olyan állítás, mint amikor a tudósok azt mondják, hogy a Föld gömb vagy geoid alakú, de te akkor is azt mondod, hogy kocka. Tehát előbb tessék az asztalra bizonyított több ezer felmérésen alapuló cáfolatot letenni és akkor beszélhetünk erről.

2014. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem buliban vigasztalódok, és nem az az érték számomra, hogy mindegy, csak szex legyen. Talán ezért nem ér ennyi csalódás. Ha meg együtt vagyok a pasival, akkor ő is velem. Nem csak én szereztem párt, de ő is, nem? Tehát ugyanannyi nő él párkapcsolatban és szexel, ahány férfi. Ha csak nem magadban csinálod...Akkor miről beszélünk? Ja, hogy valakinek nem jön össze, és ezért a nők a hibásak? Persze, áltasd magad...
2014. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
íjjjj itt komoly irigység játszik...
2014. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!