Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne haragudjatok, hogy ezt írom: A nők 80%-a képtelen interaktív kommunikációra. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Rengeteg nővel ismerkedtem már életem során, volt pár csajom is. De komolyan a nők 80%-ánál azt éreztem, hogy nem képesek komoly beszélgetést lefolytatni. Még mielőtt anyázós troll kommentek jönnének, nem vagyok unalmas. Kutattam ez ügyben és amiket hallottam visszajelzéseket, egyértelműen azt támasztották alá, hogy színes, érdekes beszélgetőpartner vagyok. Csomószor azt érzem, mintha várnák a nők, hogy én kápráztassam el. Ti mit tapasztaltatok? Miért lehet ez?
2014. jan. 19. 18:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:

"akkor ha jól értem, egy átlagos kinézettel bíró ffi garantáltan egyedül tengeti napjait. Igaz?"


téged már másik kérdésnél is láttalak, ott is elég gyenge volt a szövegértésed, bántás nélkül azt tanácsolom, h inkább ne fórumozz, előbb-utóbb mindenki el fogja unni,h semmit nem értesz meg elsőre.

2014. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 anonim ***** válasza:
59%
Költőnő már megint itt vagy? Egy másik kérdésnél is valami olyasmit válaszoltál, aminek köze sem volt a kérdéshez. Már akkor én és még 2 másik kommentelő tanácsoltuk, hogy jobb lesz, ha hanyagolod a fórumozást, mert nem érted a kérdést. Most is kaptál egy ilyet, szerintem jogosan. Akkor miért feszegeted ezt a válaszolás dolgot, ha nem megy neked ez a dolog, picinyke agyad képtelen erre. Ha nem megy, nem kell erőltetni. Lehet menni főzni, vasalni, mosni. Hátha abban jobb vagy, ha meg olyan, mint a kérdésértelmezésben és válaszolásban, akkor sajnálom a férjedet, ha egyáltalán van olyan, aki szóba áll veled. Köszöntem.
2014. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 Költőnő? ***** válasza:
hsz-ekre reagáltam. Ja, h nem olvastátok végig? Sebaj.
2014. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 anonim ***** válasza:

"hsz-ekre reagáltam. Ja, h nem olvastátok végig? Sebaj."


ne haragudj, nem gonoszságból írtuk, de tényleg ne erőltesd, nem az első kérdés, aminél látlak, te nem érted, amit olvasol, ennyi.

2014. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 anonim ***** válasza:

„Ez a nem kell elkeseredni, meg mindenki megtalálja a párját is már olyan ócska szlogen itt, hogy hihetetlen. Persze, ezt egy nő könnyen mondja, aki egy kis sminket dob magára, meg felvesz egy harapás rucit és ha már nem 100 kilós bálna, akkor úgyis lesz 4-5 krapek, aki megmártaná benne a fütykösét és csak választani kell egyet. A pasiknál ez a helyzet kissé árnyaltabb, ha nap mint nap a már így is a béka feneke alatt lévő önbizalmát kell próbára tennie a nőknél, hogy végre normális csajt találjon, aki nem mondja rögtön, hogy ááá hagyj békén, nem vagy az esetem, nincs meg benned az a plusz, nincs kémia meg kisugárzás meg kutyafa.za.”


igen. volt névtelen közvélemény-kutatás, ami szerint a magyar nőknek a férfiak 20%-a számít csak jóképűnek( Magyarországon!). ezzel szemben egy átlag férfinek a legtöbb nő megfelelne külsőre. a kisugárzás meg annyit jelent a nőknél,h nem vagy elég keményy/bunkó/alfahím/jóképű/magas. amit a nők mondanak, azt először le kell fordítani magyarra. azért azt tegyük hozzá,h ezt a nők max. 30 éves korukig tudják csinálni, utána vége a flegmázásnak, mert a férfiak inkább a 20 év körülieket akarják lefektetni.


„Bőven nem érdekel, hogy elhiszed-e, amit írok, vagy sem. Itt egy nő nem írhatja le, hogy nem diszkóribi, nem pakolja ki a melleit, mert tutira kamuzik. Akkor milen választ vársz? Mindenki bólogasson arra, amit te írsz? Mit gondolsz, ennek van értelme?”


na, látom, te is szövegértési gondokkal küzdesz, mint a kolleganőd. nem az a baj,h nem értesz velünk egyet, hanem h nem mondasz igazat. ha megkérdezel bárhol egy nőt a neten, akkor váltig állítja, h ő nem..dehogy öltözik kihívóan. még akkor is, ha felrak magáról olyan képet, amin a bugyija is kilátszik, arról nem is beszélve,h járunk utcán, látjuk,h a nők 99%a utcalány-módjára öltözik fel, ergó biztos nem igaz,h ti mind nornálisan öltöztök fel, remélem, így már érthető lesz.

2014. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 Költőnő? ***** válasza:
jahh az 51% sem személyeskedik. Ááááánem. Dehogy.
2014. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/109 anonim ***** válasza:

"hanem h nem mondasz igazat"


Tehát te tudod, hogyan öltözöm, ezért vagy ebben ennyire biztos? Nem is ismersz. Milyen jogon hazudtolsz meg?

2014. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:

"Tehát te tudod, hogyan öltözöm, ezért vagy ebben ennyire biztos? Nem is ismersz. Milyen jogon hazudtolsz meg?"


istenem. nem azt mondtam,h hazudsz, hanem h a nőknek szinte semmmi sem számít kihívónak, ha magukról van szó. erre írtam példának,h még egy kilógó mellű tangavillantós nőis azt mondta nekem,h ez nem kíhívó, mert nincs kint a melle/egész feneke vagy vmi hasonló.

2014. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 ASOT ***** válasza:
100%

LOL :)

Na akkor röviden tömören!

1. Van aki tényleg nem képes rá mert buta mint a föld és Micimackónál a Póninál meg a plázáknál nem lát tovább.

2. Vannak akik nem is akarnak veled kommunikálni, ezért úgy tűnhet h biztos alapból ilyenek, de nem mind. Van aki csak veled nem akar. De van aki tényleg nem is tud.


Az, hogy meg itt eme oldalon ki milyen vagy , aki egy szórakozóhelyen milyen az megint más kérdés. Mindenki máshogy szeret élni.


Nem szabad bántani senkit sem azért ahogy él, mert ő partycsaj, vagy ő shoppingolós, vagy mert ő egy csöves, vagy úgy néz ki mint aki napfényt sem látott még, véleményt mindenkiről lehet írni, de ha ő nem tesz ellene semmit bármit is mondanak neki, akkor nem teljen k***úrvára mindegy hogy ő hogyan él.....

2014. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 anonim ***** válasza:
100%

"nem az a baj,h nem értesz velünk egyet, hanem h nem mondasz igazat. "


A nem mondok igazat, nem ugyanaz, mint a hazudok? :) És még nekem nem megy a szövegértés... gratulálok :D

2014. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!