Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet utánajárni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet utánajárni, hogy egy férfinak van-e már gyereke?

Figyelt kérdés
A barátom 40 éves múlt, most már közelebb 41, keze-lába-feje megvan, nem nyomorék, elmondása szerint állandó munkahelye van, mégse szorgalmazza a gyereket. Nekem most m ár kezd gyanússá válni a dolog, arra gondolok, hogy talán már van valahol gyereke. A másik, hogy örökös anyagi zavarban van, holott elmondása szerint állandó munkahelye van, nem élünk együtt, rám szinte semmit nem költ, az, hogy néha beülünk egy üdítőre, az nem egy olyan 100-200 ezres összeg, nekem ez is arra utal, hogy talán gyerektartásra megy a pénze. Nem minimálbéres a fizetése, mégis már egy héttel a fizetése után neki nincs pénze.

2014. márc. 19. 19:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
56%

akkor meg miért itt kérdezel ilyen hülyeségeket?


az is lehet hogy hitelre megy el a fizuja nem gyerektartásra.. utána járni meg nem tudsz max barátait stb megkérdezed, de hivatalosan nem adnak ki ilyen információt egy idegennek..

2014. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem lehet gyereke, azért nem szorgalmazza.
2014. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Természetesen megkérdeztem, és azt mondta, hogy nem volt nős. Na és, ettől még lehet gyereke? Te ezt komolyan valószínűnek tartod, hogy odamész valaki munakhelyére, és megkérdezed a munkatársaitól, hogy van-e gyereke? És ők majd leülnek, és elmondják?
2014. márc. 19. 19:46
 14/35 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagyok 8 általános iskolai végzettségű, bár szerintem te lehet az vagy...Na, mindegy.

De amúgy azt sem vitatom, hogy 40 évesen bárki öreg lenne a gyerekvállaláshoz, viszont van, aki ennyi idősen már nem vállal gyereket. És lehet hogy pont a te párod is pont ilyen. Úgy volt vele, ha eddig nem volt, akkor most már ne is legyen.

Te vagy a holt sötét és buta, ha te ebből azt feltételezed, hogy biztos van neki már egy gyereke és azért nem akar.

2014. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
35%

És ha tudnál olvasni és értelmezni, akkor vetted volna a lapot, hogy nem azt írtam, hogy egy 40 éves férfi öreg a gyerekvállaláshoz, csak lehet hogy ő annak érzi magát hozzá.

Szóval lehet hogy te értelmi képességeidben keresendő a hiba és nem az enyémben.

Én csak találgatok, azért írtam azt, amit, te meg itt lehordasz mindenkit a sárga földig, meg sértegeted a másikat és társai. Nem gondoltál még abba, hogy talán előbb nézz egy kicsit magadba?...

2014. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Akik hasznos választ adnak, azoknak köszönöm, akik meg csak unaloműzésből kötözködni akarnak, azokat bejelnetm kitöröltetni a hozzászólást.
2014. márc. 19. 19:49
 17/35 anonim ***** válasza:
71%

Ne húzd fel magad kérdezö, nem akarunk bántani. Béke van.


Jó, nem öreg egy 40 éves, de attól még böven érezhet úgy, hogy neki már pl. nem lenne türelme egy gyerekhez, mint egy nála fiatalabb, potenciális szülönek.


és a bizalom, amit annyian emlegetnek, nagyon is idetartozik. Milyen kapcsolat az, ahol "nyomozgatni" kell a másik háta mögött, hogy van-e már gyereke vagy sem?


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: magándetektív. :D

2014. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
70%

"A barátom 40 éves múlt, most már közelebb 41, keze-lába-feje megvan, nem nyomorék, elmondása szerint állandó munkahelye van, mégse szorgalmazza a gyereket."

Holtig tanul az ember. Szóval minden férfinak, aki egészséges és elmúlt negyven, szorgalmaznia kellene a gyerekvállalást, kivétel nincs!


"Nem minimálbéres a fizetése, mégis már egy héttel a fizetése után neki nincs pénze."

Vagy csak neked mondja ezt, mert nem tervez veled komolyan, de kôzben szépen gyűlik egy számlán a pénze. Valahol ez lenne a logikusabb, gyereket nem akar, valószínűleg feleséget sem, szóval ezzel a trükkel védi magát a nőktől, vagy csak tőled :D

2014. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Ha szerinted hülyeség a kérdésem, és te ilyenre válaszolsz, azzal saját magad minősíted, hogy te is az vagy,

Nem hiszem, hogy magamba kéne néznem, csak föltettem egy kérdést azzal kapcsolatban, ami elég furának tűnik, és arra várok lehetséges variációkat.

2014. márc. 19. 19:52
 20/35 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet ennek utánajárni. És annak sem, hogy mire költi a fizetését.
2014. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!