Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet utánajárni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet utánajárni, hogy egy férfinak van-e már gyereke?

Figyelt kérdés
A barátom 40 éves múlt, most már közelebb 41, keze-lába-feje megvan, nem nyomorék, elmondása szerint állandó munkahelye van, mégse szorgalmazza a gyereket. Nekem most m ár kezd gyanússá válni a dolog, arra gondolok, hogy talán már van valahol gyereke. A másik, hogy örökös anyagi zavarban van, holott elmondása szerint állandó munkahelye van, nem élünk együtt, rám szinte semmit nem költ, az, hogy néha beülünk egy üdítőre, az nem egy olyan 100-200 ezres összeg, nekem ez is arra utal, hogy talán gyerektartásra megy a pénze. Nem minimálbéres a fizetése, mégis már egy héttel a fizetése után neki nincs pénze.

2014. márc. 19. 19:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
54%
*kapcsolatban élni* elnézést!
2014. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
89%

KEdves kérdező!

Nem, valószínűleg nincs gyereke, csak több esze van, mint neked, és meggondolja, akar-e egy ilyen félbolonddal közösen gyermeket.

És nem kötözködni akarok, ez az őszinte véleményem, köszi, ha nem reagálsz.

2014. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
76%

kicsit félve válaszolok, mert tartok a kérdezőtől...


Fogadj magánnyomozót, aki egy kicsit utánakutat a múltjának. Ha úgy gondolod, hogy sem a barátai, sem a családtagjai, sem pedig a munkatársai nem beszélnének veled.


a kapcsolatot nem minősítem

2014. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy vicc komolyan!!! Ilyen jól nem mostanában nevettem főleg itt fent!! :D :D :D :D :D :D :D


Ezek után kedves kérdező hogy véleményt is írjak :) szerintem érthető mért nem akar gyereket!!!! :D :D :D :D :D :D 19hkm :)

2014. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
37%

Tök egyszerű pedig!

Szerintem gyereke nincs, mert nem is akar, és főleg nem tőled.

A pénze meg nem fogy el fizetés után egy héttel, csak nem akar rád költeni, mert látja hogy egy pénzéhes ... vagy.


Ennyi..


ja...

Ezen olyan jót nevettem:

"örökös anyagi zavarban van"

Ezt úgy kell megfogalmazni hogy, "pénzügyi problémái vannak."

Az általad le írt mondat elég tudatlan...

2014. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!