Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet utánajárni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet utánajárni, hogy egy férfinak van-e már gyereke?

Figyelt kérdés
A barátom 40 éves múlt, most már közelebb 41, keze-lába-feje megvan, nem nyomorék, elmondása szerint állandó munkahelye van, mégse szorgalmazza a gyereket. Nekem most m ár kezd gyanússá válni a dolog, arra gondolok, hogy talán már van valahol gyereke. A másik, hogy örökös anyagi zavarban van, holott elmondása szerint állandó munkahelye van, nem élünk együtt, rám szinte semmit nem költ, az, hogy néha beülünk egy üdítőre, az nem egy olyan 100-200 ezres összeg, nekem ez is arra utal, hogy talán gyerektartásra megy a pénze. Nem minimálbéres a fizetése, mégis már egy héttel a fizetése után neki nincs pénze.

2014. márc. 19. 19:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
67%

Én nem aggódnék a helyedben.


Először is vannak ilyen örök agglegény típusú pasik, akikben nem nagyon dolgozik a családalapítás ösztöne valószínűleg ezért nincs gyereke és az ilyentől ne is nagyon várd el. Ezt még idejében tisztázni kellene, hogy akar-e mielőtt tényleg elkezdenéd rá építeni a jövődet meg az életedet. Ezek komoly dolgok ebben a kérdésben nem lehet nem egyet érteni.


A fizetés meg nem jelent semmit a környezetemben, mindig azok vannak a legnagyobb anyagi zavarban, akik jól keresnek. Nem tudja beosztani normálisan a pénzét és ennyi. Szerintem maga sem tudná elmondani, mire szórja el, mitől van ekkora káoszban, hol veszti el a fonalat a vásárlásnál.


Szóval nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.

De mivel szerencsére megvan a feje hát beszélj vele:))

2014. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
49%
Én is 41. vagyok és se nő se gyerek! Pedig szeretnék már de nincs hozzá partner! Sajnos!
2014. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
50%

Nő vagy te egyáltalán? Annak tartod magadat? Mert nem úgy viselkedsz, se nem olyan stílusban válaszolsz.

Ennyire szánalmas kérdést régen olvastam, pedig van itt ám néhány debilség. 40 éves kor felett az ember már nem vállal be csak úgy gyereket, hiába, hogy nem öreg. A másik, hogy már (ezek szerint) évek óta ismered őt, és ekkora köztetek az összhang? Minek vagytok ti együtt? Légyszíves, nagyon szépen kérlek, az emberiség érdekében NE vállaljatok ti ketten gyereket.

2014. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Akik trágár, gyűlöletkeltő írásokat írtak, bejelentettem, és a moderátorok utána fognak nézni. Én csak föltettem egy kérdést, akinek nem tetszik, nem kell válaszolni rá.
2014. márc. 19. 20:10
 25/35 anonim ***** válasza:
94%

"látom itt néhány gyökér csak kötözködni akar"


Kérdező!

Magadról beszélsz?!


Amúgy a Jóisten mentsen meg mindenkit egy ilyen "gyökér" nőtől!!!

2014. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
87%
A kommentjeid alapján egy dolgot nem értek: ez az általad teljesen normálisnak jellemzett pasi hogyhogy még nem menekült el tőled észvesztve?
2014. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
90%

"Hol lehet utánajárni, hogy egy férfinak van-e már gyereke?"


Ott ahol annak, hogy neked van-e agyad. Meg kell kérdezni és az adott válaszból leszűrhető... :D

2014. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
63%

Ha barátod a pénzét elcseszi egy hét alatt, akkor nem az a típusú férfi, akivel komoly nő merne jövőt tervezni.


Ehhez képest már részletkérdés az, hogy van-e állandó munkahelye, vagy gyereke.

2014. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
78%

Jézus kérdező! Te nem vagy 100-as, a tuti. 41 éves, nem éltek együtt SEM, nemhogy még gyerekre gondolna. Még összeköltözni sem akar, nem tűnt fel? Hogy akarna akkor gyereket? Ha ezt 5 év együttélés után kérdezed, akkor csak azt mondtam volna, hogy nem egy normális kapcsolat ahol ekkora a bizonytalanság. De így? Szerinted hány akár 32 éves hapsi akar gyereket a nőtől, akivel EGYÜTT SEM ÉL????


Más téma: biztos nem hallottál róla, így elárulom. Ezen a szép geoid alakú bolygón kb 1 milliárd ember él, aki nem akar gyereket. EGYÁLTALÁN. SOHA. Tudod miért? MERT CSAK.

2014. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudnék olyan latbanélni, ahol a pàrom a hàtam mögött a pénztàrcàmat bujja...nem szereted öt, fogadjunk egy tànyér babgulyàsban (van!):D
2014. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!