Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a feleségemet a hazudozásról?

Figyelt kérdés

A feleségem rendszeresen hazudozik, csak azért (gondolom én), hogy egyszerűbb legyen minden. Az, hogy fontos, vagy jelentéktelen a téma, teljesen mindegy. Sokszor úgy érzem, hogy csak azért hazudik, mert egyszerűen jól esik neki. Ha szembesítem a hazugságával, akkor legközelebb jobban vigyáz, de akkor sem hagyja abba. Ha kell, akkor felháborodik, és meghazudtol a szemébe bárkit. Van, hogy sírva bizonygatja a füllentését, és úgy csinál, mintha én hazudtolnám meg őt.

Mit tehetnék, hogy leszokjon erről?



2014. máj. 9. 22:13
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
utólag már hiába a dns teszt, fizetned kell gyerektartást. nézesd meg, nem kel hozzá engedély!
2014. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:

aki maradást tanácsol az elmebeteg!


próbáltam már meggyőzni nőt, hogy ne hazudozzon, elfogadom. reménytelen volt, egy egész évig próbáltam. ez náluk jellemhiba, mindegy mi az ok. bizalom így nem lehetséges

2014. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

Elmagyaráztam már neki, hogy nincs harag, sőt úgy teszek, mintha az én hibám lenne. Az igazságért még sohasem bántottam, és akkor sem mindig szólok, ha lebukik. Az igazat csak akkor ismeri el, ha megdönthetetlenül alátámasztom, de van, hogy akkor is inkább meghazudtol. Magától soha nem vall be semmit, a bűntudat érzését, még hírből sem ismeri.


Ha most derül ki, hogy nem az én gyerekeim, akkor is kötelezhetnek gyerektartásra??? Mi alapján???

2014. máj. 9. 22:55
 14/56 anonim ***** válasza:

sajnos a törvény a gyerek érdekét nézi. a törvény a férfiak elnyomására van kitalálva. majdnem lehetetlen kibújni akkor is, ha nem a tiéd a gyerek. születés után 1-2 éven belül kell kivizsgáltatni ehhez.


de megpróbálhatod, először teszt kell, interneten találsz ilyen cégeket.


a hibákat amiket elkövetsz már elkövettem, észérvek itt nem hatnak. megértés sem

2014. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
Te is jófej lehetsz, hogy az állítólagos gyereked számodra csak egy hivatalos bejegyzés.
2014. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:

nem a bejegyzés a lényeg. érzelmileg támogathatja a kis balkézről való fattyút. csak pénzelni nem kellene, ha nem az övé. van neki vér szerinti apja.


megcsalás mellett is védekezhetett a nő, ne gondoljunk a legrosszabbra rögtön.

2014. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

Ez bizony betegség a javából, mythomániának hívják. (Mitománia, magyarul "kóros hazudozás"). Ha a feleséget ebben szenved, egyedül semmit nem tudsz kezdeni vele, orvoshoz kell fordulni.

Sajnálom...

2014. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
ezzel nincs mit kezdeni. nem a te gondod. soha nem bízhatsz meg benne, 20 év múlva sem
2014. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

Szinte biztos 99,9%, hogy a gyerekek az enyémek. Azért látszik rajtuk. A gyerektartás, így remélhetőleg, csak elméleti kérdés. Nem akarom elhagyni, de már - szerintem - mindent megpróbáltam. Nagyon nehéz így élni, ezért szeretném, ha abbahagyná, és végre nem hazudna többet, vagy csak annyit, hogy ne jöjjek rá. Csak nem tudom, hogy mit tegyek... :(


#17 Akkor, hogyan vehetem rá, hogy elmenjünk? Ő szerintem nem is fogja fel, hogy hazudik, mert mindig biztos abban, amit mond, így orvoshoz sem hajlandó fordulni szerintem. Pszichológust már említettem neki, de ... nem örült az ötletnek.

2014. máj. 9. 23:15
 20/56 anonim ***** válasza:
13 Nyugi akkor nem. Akkor nem kell fizetned semmit.
2014. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!