Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a feleségemet a hazudozásról?

Figyelt kérdés

A feleségem rendszeresen hazudozik, csak azért (gondolom én), hogy egyszerűbb legyen minden. Az, hogy fontos, vagy jelentéktelen a téma, teljesen mindegy. Sokszor úgy érzem, hogy csak azért hazudik, mert egyszerűen jól esik neki. Ha szembesítem a hazugságával, akkor legközelebb jobban vigyáz, de akkor sem hagyja abba. Ha kell, akkor felháborodik, és meghazudtol a szemébe bárkit. Van, hogy sírva bizonygatja a füllentését, és úgy csinál, mintha én hazudtolnám meg őt.

Mit tehetnék, hogy leszokjon erről?



2014. máj. 9. 22:13
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
Amilyen jól keresek, szinte biztos, hogy válás után az lenne a gyerekek érdeke, hogy én fizessem a nagy összegű gyerektartást...
2014. máj. 9. 23:51
 32/56 anonim ***** válasza:
igen, arra is vonatkozik amit írsz. arra IS
2014. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
Nem arra is, hanem arra.Csak arra.
2014. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

sajnos a gyakorlatban nem.


tudsz erre vonatkozósan konkrét peres ügyeket?

2014. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
#34 Te egy exfeleség vagy, akinek nem a férjétől van gyereke?
2014. máj. 10. 00:02
 36/56 anonim ***** válasza:

17. vagyok.

Nem kell egyenesen pszichológusról beszélni előtte.

Szólj először a kezelőorvosotoknak, hogy beszéljen vele, ő aztán majd meglátja, mi a következő lépés.

Egyébként nem értem, hogy fajult idáig ez a "beszélgetés", hiszen itt nem a gyerekekről van szó egyelőre, hanem a feleségről. Ne izgasd magad, kérdező, a kóros hazudozók nem feltétlen azért hazudnak, hogy elleplezzenek valamit, hanem mert ez a betegségük. A gyerekek minden valószínűség szerint tőled vannak, nem értem, miért kell ezen itt csámcsogni...

2014. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
63%os, kivanom, hogy eleted parjat idegenek uszitsak ellened valami hibad miatt, es tegyek tonkre az egesz addigi kozos eleteteket!
2014. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
valami hiba? :D nem szoktam hazudni. bizalom nem lehetséges hazudós emberekkel. az ilyenek nem érdemelnek kapcsolatot.
2014. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
kizárólag hasonló védi a hasonlót. más az áldozatot védené
2014. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

Tevedsz

a szakmam emberek gyogyitasa, bajainak megoldasa

ha van egy problema, azt meg kell oldani... te a problema megsznteteset javaslod

ez olyan, mknt amikor hozzam jon egy beteg, hogy nagykn faj a laba, es en kimasszirozom belole a fajdalmat.... te meg levagod a labat..

2014. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!