Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a feleségemet a hazudozásról?

Figyelt kérdés

A feleségem rendszeresen hazudozik, csak azért (gondolom én), hogy egyszerűbb legyen minden. Az, hogy fontos, vagy jelentéktelen a téma, teljesen mindegy. Sokszor úgy érzem, hogy csak azért hazudik, mert egyszerűen jól esik neki. Ha szembesítem a hazugságával, akkor legközelebb jobban vigyáz, de akkor sem hagyja abba. Ha kell, akkor felháborodik, és meghazudtol a szemébe bárkit. Van, hogy sírva bizonygatja a füllentését, és úgy csinál, mintha én hazudtolnám meg őt.

Mit tehetnék, hogy leszokjon erről?



2014. máj. 9. 22:13
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
39-nél a pont:)
2014. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

Nezopong kerdese minden

az, hogy csak hasonlo ved hasonlot, ez nemegeszen igaz... az orvosok ugyanugy segitenek a bunozon, ahogy az artatlanon... van akinek ah a dolga, hogy segitsen...


De mi van na meglattok egy ilyen kerdest:

"Segitsetek! A ferjem valni akar!

A kerdes kifejtese: Nem most hazasodtunk mar ossze, van mar gyerekunkis, de mostansag a ferjem mindig olyan kimerten viselkedik vele, es azzal ragalmaz, hogynhazudok... gyakran elofordult, hogy nem voltam vele teljesen oszinte, mert feltem, hogy mi lesz ha megtudja, vagy nem fog orulni, haragudni fog ram.. ledig jo ember, csak felek a reakciojatol, es ez azota csak rosszabb amiota minden gyanus neki.. meg azt is megsegbe vonta, hogy a gyerekeink tole lennenek... es most itt akar hagyni, es meg agyerektartast sem akarja fizetni! Ha o elmegy, nem tudom fenngartani magunkat a gyerekekkel, foleg ha meg oket sem tamogatja! En szeretem ot, nem akarok elvalni tole, mit csinaljak?"


Nincs abszolut gyoztes es vesztes, es ilyen ertelemben nincs bunos es aldozat... ha a Kerdezo otthagyja a not es a gyerekeit, es meg gyerektartast sem fkzet, ki lesz az aldozat?


ha arra gondoltok, en nem vagyok "hasonlo", jo par eve van parom es mindent megbeszelunk, olvasunk egymas gkndolataiban... es ha az egyikunk valamit elszurt, esetleg valami rosszat tesz ellenunk, akkor is aht mkndjuk, hogy "allj meg babam, ez igy nem jo, gyere, oldjuk meg"...

nem annak nem valo a parkapcsolat aki nem tud bizni! Persze sokkal nehezebb dolga lesz ugy... de annak nem valo a parkapcsolat, Ki keptelen megbocsajtani... de az ilyennek semmilyen emberi kapcsolat nem valo, mert aki csak tokeletes emberekkel tud egyutt ldnni, akiknek nincs miert megbocsajtani, az nem megfelelo vilagba szulegett


problema van egy kapcsolatban? Szabaduljunk meg tole... ne legyunk mar pisisek, ezt altalanos nyolcadik osztalyban csinaljak,mnem felnott, hazas emberek..

2014. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

a betegnek akarnia kell meggyógyulni. a nő nem akar gyógyulni. meg kell tőle szabadulni. akarata ellenére egy drogost sem szoktatsz le. a környezetből amit károsít el kell távolítani. ne lopja el a számlákra félretett pénzt, ne ölje meg a gyerekét.


látszik a példámból: nem kell elfogadni mindenkit. majd ha változni akar elfogadja a pszichológus!

2014. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
diszlexiás, diszgráfiás vagy? értelmesen egy sort nem tudsz leírni.
2014. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

"Men orvoshoz, bolond vagy!

De en nem vagyok bolond!"

Bolond tudja hogy o bolond? Csak az megy orvoshoz, aki tudja, hogy beteg.. aki ugy gondol ra, hogy "aaa neha elofordul" az nem tudja, hogy beteg, nem fog orvoshoz menni meg ha mkndjak is neki

2014. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
erőszakkal nem viheti.
2014. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Tablet, erintokepernyo, nem tudok vele rendesen irni... de ez nem diszgrafia, hanem felregepeles, te okos...
2014. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

Tartalmi diszgráfia:

Ha az írás külalakja elfogadható, de nagyon gyenge a helyesírás és nem tudja írásban kifejezni a saját gondolatait. Előfordulhat, hogy a gyermek esetleg szépen és hibátlanul másol, de tollbamondás után nagyon sok hibát ejt.

2014. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Oke professzor, szemelyeskedhetunk is tolem, de nem itt a kerdes alatt! Ha azt hiszed diszes vagyok, hat hidd.. nem vagyok az, es a felregepeleseket leszamitva a szovegeim helyesirasa es szerkezete is megfelelo (kiveve a mondat elejen levo nagybetu es a mondatvegi irasjel.. mielott belekotnel)


es azert a "nehogy megolje a gyerdket" eleg gyenge erv, ha amellett ervelsz, hogy hagyja ltt a not is meg a gyereket is...

2014. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

49: én is szoktam tabletről, érintőképernyővel írni, de odafigyelek a mondat elején lévő nagy kezdőbetűre, és a helyesírásra. Oké, ékezet nincs, de a többire szerintem illik odafigyelni.


Nyilván a kérdezőnek nem most tűnt fel, hogy szeret hazudozni az asszony.

2014. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!