Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a feleségemet a hazudozásról?

Figyelt kérdés

A feleségem rendszeresen hazudozik, csak azért (gondolom én), hogy egyszerűbb legyen minden. Az, hogy fontos, vagy jelentéktelen a téma, teljesen mindegy. Sokszor úgy érzem, hogy csak azért hazudik, mert egyszerűen jól esik neki. Ha szembesítem a hazugságával, akkor legközelebb jobban vigyáz, de akkor sem hagyja abba. Ha kell, akkor felháborodik, és meghazudtol a szemébe bárkit. Van, hogy sírva bizonygatja a füllentését, és úgy csinál, mintha én hazudtolnám meg őt.

Mit tehetnék, hogy leszokjon erről?



2014. máj. 9. 22:13
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Oh, en kerek elnezest, te kurtajo vagy, en meg nem, ezvan:D

En viszont tenylegesen segiteni akarok embereken... nem megvalni a problemas helyzettol..

de latom ez manapsag nem meno, sajnalom..


Kerdezo! Szeretnel a felesegeddel maradni vagy semL ez a fo kerdes.. ha nem, akkor folosleges itt vitazni barmin... viszont akkor legyen tokod es fizesd a gyerektartast, mert az a gyerek miatt van, nem az asszony miatt

ha pedig szeretned hogy a feleseged Veled maradjon, akkor ne tekintsd opcionak a valast, mert a problemat nem oldja meg, es valami olyasmin gondolkodj, amin a feleseged is kozremukodik... nem feltetlen tudom mi a megoldas, de azt tudom mi nem!

Kerdezo, egy mondatban valaszolj

2014. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:

Bocs, de egész nap nem voltam gép közelében...

Eszem ágában sincs elválni. A válást, csak azért emlegettem neki, hátha attól megijed, és leáll a hazudozással, de ez sem jött be. Más gyereke után nem akarok gyerektartást fizetni, legyen elég annyi, hogy eddig eltartottam, és a sajátomként neveltem, már ez is sokkal több az elvárhatónál. Csak elméleti beszélgetés volt a gyerektartás, mert engem is érdekelt a téma, de nincs okom feltételezni, hogy nem az én gyerekeim lennének. Ez csak úgy került elő, hogy ha már mindenben hazudik, akkor akár a gyerekekről is hazudhatott, de rémelem, hogy azért nem csalt meg. És itt is baj, hogy nem bízhatok benne, mert biztosan nem vallaná be, és még engem vonna felelősségre, hogy megvádolom. Bármikor, bárkinek, szemrebbenés nélkül, határozottan belehazudik a szemébe, ha kell még el is sírja magát, vagy ordít, de nem ismeri el, hogy hazudott. Ha netán válásra kerülne a sor, akkor annak, az oka, a sok hazudozás miatti, bizalomvesztés lesz.

Egyáltalán nem hajlandó tudomást venni a problémáról, lehet, hogy ő maga igaznak hiszi a hazugságait. Sokszor már könyörgök neki, hogy ne hazudozzon, de csak azt szajkózza, hogy ő nem hazudik. Ma megemlítettem neki, hogy ez egy betegség, aminek neve is van, és hogy el kellene menni dokihoz. Láttam rajra, hogy ez meglepetés volt neki, de gyorsan a munkájába menekült, elodázva ezzel egy újabb vitát - beszélgetést.

Talán mindig is ilyen volt, csak én sokáig bíztam benne, és nem vettem észre, hogy baj van. Úgy 4-6 éve vált gyanússá, hogy nem mindig igaz, amit mond. És kb. egy éve kérdezgetem olyanokról, amire 100%-osan tudom az igaz választ. Minden egyes szembesítéskor, amikor elárultam neki, hogy miért vagyok biztos benne, hogy átvert, megváltoztatta a válaszát, és azt mondta, hogy ő mindig is ezt mondta. Tanul az ilyen esetekből, mert ugyanúgy, kétszer, nem tudom szembesíteni, mert egyre jobban vigyáz, hogy ne bukjon le.

Kifogytam az ötletekből, és nem tudom, hogy mit kellene tennem. Elhagyni nem akarom, de így ellehetetleníti a kapcsolatunkat, és a gyerekeknek is csak bajuk lesz ebből.

2014. máj. 11. 00:43
 53/56 anonim ***** válasza:
telefonnal felveszed és rögtön tudod szembesíteni.
2014. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

53as, ez nem tul realis, minden egyes mkndatot nem rogzithet, meg az allando fdlvetlkeszites is sokat ront a helyzeten


Kerdezo! Mondj mar par peldat, miket hazudott!:)


es amugy tegyuk hozza, hogy aki nem mond dolgokban igazat, az lehet meg hu egx parkapcsolathoz... kehet valaki egyszerre gyilkos, es szereto csaladapa, szoval a huseget szerintem nem kellene egkerdojelezni addig amig tenyleges ok njncs ra.. a gyerek a tied, es ugy kell nevelned! De meg ha nem is a te vered lenne, teged xzolit apanak, nem? Hat ugy kell viselkedni:)

2014. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:

Valóban az állandó felvételkészítés kivitelezhetetlen.

pl.: Voltál a boltban? - Nem ; Pedig volt

pl.: Megvetted a gyógyszerem? - Nem, mert nem volt. ; Nem is volt a gyógyszertár környékén.

pl.: facebbokoztál ma? - Nem ; A böngésző előzmények szerint meg igen.

Szinte biztos, hogy a gyerekek az enyémek. Ha másék, és apának szólítanak, attól még nem lesznek az enyémek. Akkor soha nem lesz az én vérem egyik sem.

2014. máj. 24. 01:07
 56/56 anonim ***** válasza:
teszt után tudni fogod!
2014. máj. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!