Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit "veszít az értékéből"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit "veszít az értékéből" a szemedben egy nő, mint barátnő, feleségjelölt ha volt már előtted 1 komoly és 3 egy éjszakás kapcsolata?

Figyelt kérdés

Eleve, titeket mennyire zavarna, mennyire tartanátok olcsónak azt a nőt aki belement egy éjszakás viszonyba is élete során?

Szerintetek van esélye egy komoly, normális párt, férjet találnia annak a nőnek akinek volt egy éjszakás kapcsolata is?



2014. máj. 15. 10:17
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
42%
Nem az hatàrozza meg az embert. Nekem szines életem volt, nem voltam ribi, de pasiztam rendesen. Amiota a férjemmel vagyok, 180 fokot fordultam, mellette lettem felnött, igazi Nö, szeretem, imàdom, és ha a fene fenét eszik is, hü leszek hozzà, nekem é a Férfi:) Màskülönben hozzà sem mentem volna:) PErsze ö sem szüzként ismert meg engem, voltak neki is érdekes ügyei, de mellettem tökéletes férj lett:))))
2014. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
64%

Most nem azért, hogy dicsekedjek, de...

15 évesen vesztettem el a szüzességemet egy 20 éves egyetemistával, akivel egy évig együtt is jártam.

Utána 1 év kihagyással folyamatosan pasiztam. Ha nem volt kapcsolatom, akkor voltak egy éjszakásaim is.


Most vagyok 28, 2 éve házas és összesen 6 éve vagyok együtt férjemmel, az első gyerekünk egy éves, most jön a második.


Nincs nemi betegségem, hűséges vagyok, és még szeretem is.


Pocsék volt a gyerekkorom, a szüleim házassága egy rémálom, és sokáig azt hittem, hogy akivel lefekszem, az szeret, fontos vagyok neki. Idő kellett, hogy rájöjjek, ez nem feltétlenül van így. Ez volt a tanulópénzem és nem hiszem, hogy ettől kevesebb lennék. Bár az is tény, hogy én sose részleteztem a férjemnek, hogy kivel hányszor. Azt tudja, hogy több volt, mint neki, de 4-nél nem nehezebb többet összeszedni.

2014. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
64%
Az utolso par mondat sok emberre igaz...
2014. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
46%

Nő vagyok, le leszek pontozva, de leírom.

Nekem igenis számít az, hogy milyen kapcsolataim voltak előttem, mert ezzel is önmagát minősíti a másik. Persze itt most sokan "mosdatják" magukat, hogy ez nem jelent semmit. Erős kifejezés, hogy "veszít az értékéből" az, akinek volt egy éjszakás kalandja, tehát így nem használnám, de meggondolnám, hogy egy ilyen emberrel összejöjjek. Számomra azt mutatja, hogy nem gondolkodik felelősen az életéről. A szexualitás nem arról szól, hogy mint az állatok csináljuk akárkivel, aki szembejön, aztán lépünk is tovább. Aki nem képes fékezni magát ilyen téren, az nem egy túl kiforrott személyiség. Most itt az egy éjszakás kapcsolatokról beszélek, nyilván ha előttem volt komoly kapcsolata az nem zavar. Hosszú távra tervezett: nem jött be. Van ilyen, nekem is volt több is. De párkapcsolaton kívül nem létesítek szexuális kapcsolatot.

2014. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
60%

" nem gondolkodik felelősen az életéről."


Akkor nem gondolkodik felelősen, ha nem húz gumit, és nem akkor, amikor szingliként éppen lesz egy alkalmi kapcsolata.

2014. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
12%

ha nem húz/HUZAT gumit


Bocs.

2014. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
16%

szégyellem hogy magyar vagyok

21#

2014. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
83%
Nem hinném, hogy csak ezek alapján kéne megítélni egy nőről, hogy jó feleség válik-e belőle. Én ismerek olyan nőket is, akik sok partnerrel voltak, mégis jó anya és feleségek lettek. De a hozzászólások sajnos egy kicsit elkeserítettek. Fiatal szűz lány vagyok, volt már barátom de én annak szeretném tartogatni magam, aki majd a férjem lesz. Nem tudom, jól teszem-e, mert egyre jobban terjed az "éld ki magad" jelenség, a hozzászólások alapján lehet, hogy mégis felesleges az önmegtartóztatásom, mert a férfiaknak teljesen mindegy? Mindenesetre nem az ő véleményük határozza meg az értékrendemet, csak jó lenne tudni, hogy van-e még kereslet a tapasztalatlan lányokra...
2014. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
69%

Igen van ugyanolyan ertekes ember mint te

Nyugi sok rendes jo felfogasu fiu van kitartas

2014. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
33%
K!rv@b0l lesz a legjobb feleség.
2014. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!