Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit "veszít az értékéből"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit "veszít az értékéből" a szemedben egy nő, mint barátnő, feleségjelölt ha volt már előtted 1 komoly és 3 egy éjszakás kapcsolata?

Figyelt kérdés

Eleve, titeket mennyire zavarna, mennyire tartanátok olcsónak azt a nőt aki belement egy éjszakás viszonyba is élete során?

Szerintetek van esélye egy komoly, normális párt, férjet találnia annak a nőnek akinek volt egy éjszakás kapcsolata is?



2014. máj. 15. 10:17
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
24%
Hat vagy 15 tevet.. kell a fenenek kitaposott cipo.
2014. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
74%

Én is hasonló nő vagyok. Egy komoly, évekig tartó kapcsolat, több kisebb és hát jó pár egy éjszakás.

A párom ezt a kezdetektől tudja.

9 éve vagyunk együtt, 8 éve együtt is élünk. Saját lakás, autó. Van két gyönyörű gyerekünk is.

Soha nem csaltam meg és nem is tenném, remélem, hogy egymás mellett fogunk megöregedni.

Rajta is érzem, hogy szeret, szóval ezek szerint nem zavarta az "előéletem".


Nem hiszem, hogy ezeken a dolgokon múlna, amiket felsoroltál.

2014. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
41%

Én általában ráfáztam az ilyen egyéjszakás nőkkel, szóval nem ajánlom őket házasságra, de még komoly párkapcsolatra sem igazán.

Amikor feküdtök az ágyban és simogatod őt, közben szóba jön a téma és büszkén újságolja el, hogy ő már mennyi férfivel volt és gyakran úgy intézte a dolgokat, hogy Sanyival volt együtt, de közben Ádámmal kavart a háttérben és hogy ez milyen izgi volt, akkor érdekes érzések jönnek elő a férfiemberben. Rendszerint később veled is megcsinálja azt, amit Sanyival is csinált, mert megint tiszta kaland lesz neki a háttérben félrekúrogatni mással, hiszen az izgi...

2014. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 homo ludensz ***** válasza:
84%
Az említett személy nem egy x kilométerrel rendelkező autó mert ott ezt figyelembe veszik. Nem használati tárgyat akarsz választani hanem (talán) feleséget.40 valahány éve házas vagyok de csak akkortól érdekelt a nejem sorsának alakulása mikortól összekapcsolódott az enyémmel.Szerintem a te értékedet méricskéld először és ahhoz majd hasonlíttathatsz ha lesz kit.
2014. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 Nádszálkisasszony ***** válasza:
58%

Már csak azért hülyeség ilyenekben "mérni" egy nő "értékét(?)" mert átlagban mire megtalálja magának az a nő, azt a férfit akivel majd leéli az életét, lesz vagy 30 éves és addig valószínüleg már voltak komolyabb/komolytalanabb kapcsolatai is. Furcsább lenne ha nem lettek volna.


Azt persze más tészta ha valakin már átment három focicsapat 20 éves kora előtt, de nem erről szólt a kérdés:)

2014. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
13%
Előtted volt?Akkor mi közöd hozzá?Inkább örülnél,hogy megbízik benned és őszintén beszél magáról.Hagyd a csudába,nálad csak jobbat érdemel!!!
2014. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
87%

Nekem volt 2-3 komolytalan tinikapcsolatom és 1 hosszú 3,5 évig tartó komoly is mielőtt megismertem a vőlegényem. Sőt, mikor egyetemista voltam, 19-20 éves, akkor becsúszott 2 egyéjszakás kaland is. Mindenről tud a párom, mégsem ítélkezik vagy tart kevesebbnek. Szerintem nem ettől függ, hogy tartós lesz-e a kapcsolata/házassága valakinek. Valamint a páromnak is volt előttem több kapcsolata is, kalandok mikor egyedülálló volt. Az a múlt, lezártuk mindketten és csak egymásra és a jövőre koncentrálunk. Nem számít mi volt régen, vagy hogy ki, milyen hülyeségeket csinált tiniként vagy bohém fiatal felnőttként. Az a lényeg, hogy most milyen, velem hogyan viselkedik/bánik. Sosem csalnánk meg egymást, még csak eszünkbe sem jut, hiába volt mindkettőnknek előtte 1-1 kalandja. Szerintem ez nem fontos..nekem legalábbis nem.


24/N

2014. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
38%
Engem nem zavarna egyáltalán, fontos az egy nőnek is, hogy megélje a szexualitását. Az 1 komoly és 3 egy éjszakás kicsit kevés is a véleményem szerint, mondanám a barátnőmnek, hogy még gyűjteni kellene pár tapasztalatot :)
2014. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem itt is meg kell találni a közép utat, ha valakinek túl kevés kapcsolata volt, nincs összehasonlítási alapja és talán a párkapcsolata idején próbálkozna. Ha pedig túl sok volt, akkor az is problémát okozhat. Ebben az esetben talán pont ideálisnak tartanám a partnert.
2014. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
53%

Tapasztalatot? a nemi betegseget a HPV virust es a nemi herpeszt mert az gyujthetsz boven van belole.

A szexualitas egy tanult viselkedesi forma ami ugyanugy magas fokon meg lehet tanulni ha az embernek egyetlen egy partnere van egesz eleteben.

szomoru az a vilag ahol az a norma hogy eld ki magad.

2014. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!