Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit "veszít az értékéből"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit "veszít az értékéből" a szemedben egy nő, mint barátnő, feleségjelölt ha volt már előtted 1 komoly és 3 egy éjszakás kapcsolata?

Figyelt kérdés

Eleve, titeket mennyire zavarna, mennyire tartanátok olcsónak azt a nőt aki belement egy éjszakás viszonyba is élete során?

Szerintetek van esélye egy komoly, normális párt, férjet találnia annak a nőnek akinek volt egy éjszakás kapcsolata is?



2014. máj. 15. 10:17
1 2 3 4 5
 31/48 homo ludensz ***** válasza:
17%
A szüzesség egy állapot testileg és lelkileg is és akinek ez érték én azt elfogadom. Ha esetleg hasonló társra lelsz mert /elvétve van/ akkor ott álltok mint két egymásra váró "ügyetlenke." Mind ketten valami csodás élményre vágytok de az nem jön magától. Némi felkészültség kimondottan hasznos.
2014. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
40%

Volt 1 éjszakás kalandom 2x.


Az egyik pasival barátok voltunk... ez egy éjszakára és néhány szexre átfordult, majd visszament az egész barátsággá. Egyébként azóta is barátok vagyunk, bár már semmi nincs köztünk mert én 4 éve vagyok a férjemmel (2,5 éve házasodtunk), neki meg barátnője van másfél éve, együtt is élnek.

Vele egész jó volt, nem bántam meg. Az akkori lelkiállapotomhoz ez kellett hogy felrázzon, és visszatérjek az életbe hogy újra a közelembe merjem engedni a férfiakat. 2 évvel korábban egy nagyon csúnya szakítást kellett átélnem, és a szakítás után senkim nem volt addig amíg vele össze nem gabalyodtunk:)


A másikkal pár hónapig neten tartottam a kapcsolatot, és első randis szex lett belőle. Elég rossz élmény volt. Pocsék szex, pocsék pasi. Helyes volt ugyan, de kb ennyi volt minden vonzereje...semmit nem törődött vele hogy nekem jó e. Fájdalmat is okozott, durva volt stb...ezt egyébként nagyon meg is bántam....ez után nem volt több ilyesfajta kalandom.


A férjem mindkét esetről tud. Plusz a hosszabb rövidebb de párkapcsolataimról is.

Mivel értelmes intelligens ember, tudja hogy az ember néha követ el hibákat, vannak olyan élethelyzetek amikor a léleknek jót tesz egy kis lökés. Plusz nem volt akkor senkim. Nem csaltam meg senkit. Illetve neki az a fontos hogy hozzá hűséges vagyok. Ennyi. N/28

2014. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%

Én a # 24-es hozzászólással értek egyet.

Kutyából nem lesz szalonna, persze kinek mi.... botorság valakit a szexpartnerek számából megítélni.... de ki kell jelenteni azért valamit sejtet.


Aki szabadkozik hogy pl együtt volt 10 partnerrel, és hogy mégis rendes ember. Nézzen magába és döntse el okosabb volt e az aki csak 3-4 partnerrel volt együtt. De azt vállalja hogy megcsinálta!!!... másrészt a jelenlegi párjának nem mondják el a nők mégis mennyi az annyi. Miért nem? Szégyenlitek? Szerintem igen...

2014. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó, mert már magam sem tudom, hogy mennyi volt az annyi. Sokuknak a nevére, sőt, az arcára sem emlékszem. És nem szégyellem magam emiatt, mert ennyit is értek. Minek reklámozzam az életem egy olyan részét, amit lezártam? A férjem tudja, hogy voltak komoly kapcsolataim, ezek egy részét ismeri személyesen is, és tisztában van azzal, hogy voltak egy éjszakásaim. Nem is érdekli a téma. Egyszer megkérdezte, hogy mégis mennyi. Én pedig mondtam, hogy lövésem sincs. 22-es voltam
2014. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
35%

én elmondtam, mert tudom is a számokat. Miért is gondolod hogy sokan nem mondják el?


Az már megint más tészta ha valaki a nevére se emlékszik, meg hogy hány volt pontosan...na ez k...vulás, ami 99% hogy nem fog változni.


32 voltam.

2014. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%
a komoly nem zavar, de az egyéjszakásokból kiderül, hogy csak egy rühes kva
2014. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
48%
Bezzeg ha a férfinek van egyéjszakás kalandja ő a menő, ha a nőnek, akkor már k...urva. Csak tudnám miért?
2014. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

20:12


Hallottad már a példabeszédet a minden zárat nyitó kulcsról és a minden kulccsal nyitható lakatról? És a tehénsza* és a gumicsizma esetéről?

2014. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Igen, hallottam. De nem ezt kérdeztem :D
2014. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
32%

eleve az a kérdés h egy nőnek mégis minek egyéjszakás, elvégre neki - elvileg... - csak az érzelmek számítanak.

Szóval ha nem is azok számítanak neki, akkor csak egy könnyen kapható, rosszéletű céda.

2014. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!