Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit "veszít az értékéből"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit "veszít az értékéből" a szemedben egy nő, mint barátnő, feleségjelölt ha volt már előtted 1 komoly és 3 egy éjszakás kapcsolata?

Figyelt kérdés

Eleve, titeket mennyire zavarna, mennyire tartanátok olcsónak azt a nőt aki belement egy éjszakás viszonyba is élete során?

Szerintetek van esélye egy komoly, normális párt, férjet találnia annak a nőnek akinek volt egy éjszakás kapcsolata is?



2014. máj. 15. 10:17
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
42%
Ez egy hülyeség, hogy a nőknek csak az érzelmek számítanak. Én tudok szexelni érzelmek nélkül is, csak sokan nem ismerik be, mert mint látszik akkor sokszor r.ibancok. Mivel egyéjszakáshoz két ember kell, nem hinném, hogy az összes nő szerelmes az egyéjszakás kalandjába.
2014. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
37%
Nah látod megint a cafkázás... most a nőknek miért nem lehet valamikor csak szex és más semmi kalandjuk? Attól még utána lehet kapcsolatok érzelmekkel.
2014. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
62%

Persze, számítanak az érzelmek. Csak egy nő , legalábbis a normálisabbja nem olyan hülye, hogy minden jöttmentbe szerelmes legyen....amíg olyan férfit talál egy nő, akibe beleszeret, az idő... A szexre pedig a nőknek is szüksége van.... szóval most akkor a pasi szexelhet, amíg megtalálja az igazid, de a nő várjon amíg szerelmes lesz, még ha évekbe telik is amíg talál olyan férfit akit szerethet...és szenvedjen a szexhiánytól?


Hagyjuk már...

2014. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
24%

a nő meg az oltári nagy szenvedése a szexhiánytól :D :D

hagyjuk már :D

2014. jún. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 shopgirl27 ***** válasza:
52%
Nekem jo par egyejszakas volt, de ha van valaki aki komoly, nem lepek felre. Egy intelligens ferfi aki tudja hogy mi nok is szeretjuk a szexet minden tovabbi nelkul felfogja. Es az hogy itt megy sardobalas megint az szanalmas.
2014. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
87%
hát, ha valaki nem frigid, akkor szenved a szexhiánytól nőként is.... ez miért megdöbbentő?
2014. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
28%

15:02


ó, tényleg? akkor mégis miért menekül mind előle meg keres kifogásokat állandóan?

2014. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna a tudat, hogy a lány csinált már ilyet. Ha meg tudnám tenni, én akár ma is belemennék egy egyéjszakás kapcsolatba. (ha több éjszakás, az azért jobb, de ne legyünk telhetetlenek)

Tehát amit én is megtennék, azt ő is megteheti.

28f

2015. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!