Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, ha nem hívő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha nem hívő a barátnőm?

Figyelt kérdés
Római katolikus vagyok, fontosnak tartom a hitem, és azt is, hogy házasság előtt ne legyen szexuális kapcsolatom. (Ezért az a kérdés is felmerül, hogy vele hogy tudom majd ezt megértetni.) Lehet-e hosszútávú a kapcsolat? Hozzásegíthetem-e a megtéréshez? Kérem, hogy azok válaszoljanak, akik hozzám hasonló értékrendet vallanak.

2014. máj. 30. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
nem kimaradt
2014. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
100%

#49-50

Direkt nem válaszoltam a hormonális dumára, mert nem tudtam,hogy most komolyan sírjak, hangosan röhögjek, vagy olyat mondjak amit nem szoktak meg tőlem... Így inkább hallgattam. Meggyőzni nem fogom tudni, a már említett okokból. (fanatikus gondolkodás) Becsülöm a türelmedet :)

Respect.

2014. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 BlackSword ***** válasza:
100%

# 44!!!


Te miért beszélsz olyanról, amiről lövésed sincsen??? Azt írtad, hogy a szex önzés... Na most ez úgy ahogy van butaság... Ha szerinted a partner kényeztetése és a partner számára nyujtott öröm önző, akkor azoknak a szavaknak a jelentésével sem vagy tisztában, amiket leírtál...


Mellesleg a békés együttélés alapfeltétele nem az hogy egyformák vagyunk, hanem az hogy toleráljuk a másik/többiek különbözőségeit, és nem eröltetjük rá másokra a nézeteinket...

2014. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 Anxo válasza:
37%

Sword!

Miről beszélsz? ezt hívják mások szava kiforgatásának.

De lehet én voltam félreérthető.

A véleményem az, hogy csak akkor adom oda magam valakinek, ha teljesen, 100%osan teszem azt, örökre. Nem hazudok, nem mondom azt hogy "szeretlek", aztán meg 2 hónap múlva valaki másnak. Azért írom ezt, mert tettem ilyet, mikor még nem voltam keresztény, de megbántam, és azt szeretném, hogy mások legyenek okosabbak, tanuljanak mások kárán. Nézz már körül a társadalomban te extra toleráns, hogy milyen állapotok vannak, hány gyerek nő föl egyik szülője nélkül!!

Az hogy elmondom a véleményem, még nem erőszakoskodás. Mindenki akinek van véleménye az erőszakos???

2014. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
inkább szülő nélkül mint bántalmazók között vagy orgazmus nélkül.
2014. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
100%

"Istennek van egy gyönyörű terve a PEÁ-ról, a szerelemről. Ez kezd vonzani egymás felé két fiatalt, és ez készíthet fel őket a boldog és életreszóló házasságra.


Ha viszont a PEA idején tartózkodnak az erotikus közeledéstől (nemcsak az orgazmustól, hanem mindenféle erotikus közeledéstől), akkor lehetővé teszik (valamiképpen „kényszerítik” magukat és társukat), hogy a kommunikáció egyéb formáit gyakorolják, amelyek egy életreszóló kapcsolatot megalapozhatnak."



Földi halandóként nem lehetek annak a tudásnak a birtokában, hogy mi volt a Jóisten szándéka és célja azzal, hogy a PEA nevű hormon termelődik az emberi szervezetben.


Az viszont egy biológiai tény, hogy a PEA előfordul állatfajoknál is, sőt, még a növényvilágban is széles körben elterjedt vegyület.


Ez természetesen nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy az emberi faj esetében a PEA a "boldog és életreszóló házasságra" való felkészítésünket szolgálja az isteni rend részeként.

2014. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
57%
azt csak a tanulatlan keresztények hiszik, hogy ez szerelemhormon. rákerestem, skizofrénekben van sok meg a csokiban.
2014. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
83%

Még véletlenül se vegyétek figyelembe, hogy a PEA 6-36 hónap közötti időszak után (alkati kérdés) elkerülhetetlenül lezuhan, akármit csinálsz vele.

Elhiszem,hogy kétségbeesetten akarjátok megmagyarázni tudományosan azt a semmire sem jó mítoszt, hogy egy szerelmi kapcsolatban a szex felesleges, nem fog sikerülni.

Igenis a párkapcsolatok egyik egyenrangú tagja a többi szempont mellett. Legalább ne butítsátok az olvasókat!

2014. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 BlackSword ***** válasza:
82%

Anxo!!!


Nem fogattam ki a szavadat, csak arra következtettem (persze lehet tévesen) az ismert infókból, hogy mivel házasság előtt nem szexelsz, és még nem vagy házas, így szűz vagy... NA most ha szűz vagy akkor a véleményed a szexről irreleváns, mivel nincs tapasztalatod... Ugye nem is volt nehéz követni??? Persze cáfolj meg ha rosszak a kiinduló adatok...


Most ne menjünk bele abba hogy milyen a világ, meg milyenek az emberek, mivel dolgoztam majd egy évig megszámlálhatatlanul sok emberrel, beszélgettem velük... Hidd el éppen eleget láttam, hogy ezt is ismerjem...


A csonka család nem tudom hogy jön ide, és ne is próbáld bemgyarázni, hogy e miatt lettél fundamentalista katolikus... Ez nem ok és nem is következmény... Én sem lettem az...

2014. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 Költőnő? ***** válasza:
85%

Azért itt a másik oldal a másik végletet szajkózza...

Az, h vki házasság előtt is szexel, nem azt jelenti feltétlenül, h mki mkivel. Van ilyen is, de az másik véglet; hagyjuk is. Az, h vki középiskolában katolicizmus nélkül rátalál élete párjára, ritka, de előfordul. S szerintem ennek semmi köze a katolikus egyházhoz.

És ha már itt járunk, azzal sincs éppen sztem semmi baj, h vkinek vannak párkapcsolati próbálkozásai, mielőtt megtalálja a párját, ha a jó tanulságokat vonja le a korábbi tapasztalatokból.

2014. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!