Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könyörög az exem, hogy fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörög az exem, hogy fogadjam, de ha ránézek csak egy ku*vát látok?

Figyelt kérdés
3 hónapja lefeküdt egy másik sráccal a barátnőm. Töbv, mint 1 éve voltunk együtt és nagyon szerettem. Egy közös ismerősünk buktatta le, mikor rákérdeztem meg nem tagadta, hanem elismerte. Azt mondta, hogy szeret és bocsássak meg neki. Dobtam és azóta sem akarok tőle semmit. Az a legnagyobb baj, hogy hiába szeretem, amikor meglátom csak az tud bevillani, hogy összefeküdt mással és hánynom kell tőle. Nem bírok neki megbocsátani, de folyton próbálkozik.21f
2014. jún. 13. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
100%

"Én tudom, hogy igazam van :)"

Legalább szerény vagy... nem, qrvára nincs igazad :) De ezt úgysem fogod belátni, tipikusan az az ember vagy, aki ha tudja is, hogy téved akkor sem látja be már csak büszkeségből sem. Szóval majd a kérdező eldönti, mit akar, remélem helyesen dönt.


aranykr: Aki szeret valakit eleve nem fordul meg a fejében a megcsalás. Szóval ez a kérdés meg sem született volna, ha a csaj szeretné a kérdezőt.

2014. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
0%

Olyannyira tudom, hogy szerdán megyek érdre az egyik ilyen párhoz. :D Meghívtak a férj szülinapjára :) Majdnem kampec volt a házasságuknak, de most jobban dúl a love mint előtte. :)))))

(az más kérdés, hogy semmi kedvem bájcsevegni meló után este.)

2014. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
Jaj látom nagyon vágysz az elismerésre. Attól, hogy egyszer bejött még nem biztos, hogy más esetben is bejön. Plusz vedd már észre: a kérdező sem akar együtt lenni a csajjal, undorodik tőle! Innentől kezdve nem érzem a válaszaidon az őszinte segítőkészséget, inkább a saját igazad foggal-körömmel való bizonygatását.
2014. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
30%
Mindenki keresi a tökéletest, de rajón idővel, hogy olyan nincs. Szereti hidd el. Bármeikünknek merpgfordulhatott a fejében hogy hmm mien lehet az ágyban, és nemeikünk meg is tette. Nem célzok senkire, nem ítélkezem. De ne is tagadjátok, felesleges. Mindenki hibázik, szerintem ez megbocsátható. És tévedsz. Félre lépett valóban, de ha tudta hogy ez lesz belőle, nem ment volna vissza. Olyan butanak állítjátok azt a csajt. De őneki is van feje, esze is, tud logikusan gondolkozni. És ha szereti eleve vissza próbálkozik nem azért mert akkor ur isten senkim sem lesz
2014. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
0%

Akkor legyen neked. (egyébként 5x "jött be")

Erre nem tudok mint mondani, de már nem is akarok. Tudod mit? Igazad van, ettől biztosan jobban alszol :)

Kérdező: rajtad áll mi lesz. Dönts!

2014. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp jól alszom, köszönöm az érdeklődést, nekem nem kell "bájcsevejre" mennem (már ebből is látszik az őszinte érdeklődés).
2014. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mint mondottam nekem nem lesz jobb vagy rosszabb,szóval örülök nekik, ez minden. De nagyon rendesek hogy meghívtak, lemondani nem akarom, az azért nem lenne szép. Szóval elmegyek, meg viszek valami apróságot és kész :)
2014. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:

utolsó szó mániás vagy down :) Nekem azért te furcsa vagy nem lekifuriból véded ezeket a megcsalós párokat véletlenül?

Volt egy ilyen válaszoló egy másik kérdésnél, aki ezerrel támadta a hűtleneket ...aztán beszélgettünk priviben és kiderült, hogy csalja a férjét...és így ostorozta önmagát, hogy elhordta mindennek a hűtleneket.

Nem lehet, hogy te csaltál meg valakit és visszafogadtak?

2014. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
0%

Nem :) sosem csaltam meg a feleségemet, meg előtte a barátnőmet sem. :)

Tényleg annyi, hogy többeknek tudtam segíteni, és az a megfigyelés, hogy csak azt nem lehet megoldani amit nem akarnak. Elsősorban a párok.


Utolsó mondat?

Beszélgettél velem, válaszoltam. Ezen mi a brahis utolsó mondat????

2014. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 BlackSword ***** válasza:
76%

Dowd!!!


Pont Te vered más f@xával a csalánt, mert pont Te akarod rábeszélni a kérdezőt egy olyan helyzetre, ami neki nem a legmegfelelőbb...


Ne akarj igét hírdetni, nem vagy Te Jézus...


Ráadásul ez nem egzakt tudomány, és itt az egyik fél, a kérdező ki is akar szállni ebből a mókuskerékből, akkor ne nyomulj itt a butaságaiddal, mint a Wehrmacht az Ardennekben...

2014. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!