Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könyörög az exem, hogy fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörög az exem, hogy fogadjam, de ha ránézek csak egy ku*vát látok?

Figyelt kérdés
3 hónapja lefeküdt egy másik sráccal a barátnőm. Töbv, mint 1 éve voltunk együtt és nagyon szerettem. Egy közös ismerősünk buktatta le, mikor rákérdeztem meg nem tagadta, hanem elismerte. Azt mondta, hogy szeret és bocsássak meg neki. Dobtam és azóta sem akarok tőle semmit. Az a legnagyobb baj, hogy hiába szeretem, amikor meglátom csak az tud bevillani, hogy összefeküdt mással és hánynom kell tőle. Nem bírok neki megbocsátani, de folyton próbálkozik.21f
2014. jún. 13. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szép kis vita lett belőle!:) Az a baj, hogy szeretem, de eldobott. Olyan szinten félek a szüleim válása óta az érzelmektől, hogy hitetlen. Nem mertem senkire rábízni magam, de most igen. Erre újra eldobtak. Ezt nem tudom neki megbocsátani. Soha többet nem akarom, hogy eldobjanak.
2014. jún. 13. 22:04
 52/83 BlackSword ***** válasza:

aranykr!!! Bizalmat nem lehet csak úgy szerezni... Tudod engem még arra tanítottak, hogy ne csináljak seeeggget a számból, ne hazudjak, és vállaljam a tetteimért a következményeket... Ha ez egy szakítás, akkor azt... Ne csak akkor amikor nekem kényelmes, hanem akkor is amikor fáj...


Tudod ez a különbség köztünk... Te azt mondod hirtelen harag és indulat... Én azt mondom becsület és tartás... És ezek számomra követendő példák, nem csak üres szavak, mint neked...

2014. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
100%
Dowd, a másik kérdező is mélyen megbánta a tettét (bár belátta, hogy jobb volt a szex a pasija öccsével).. úgyhogy menj, és hirdesd ott is az igédet. :)
2014. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
És kit becsülsz? Magadat? Egoizmus.
2014. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
19%

#51

Nézd más szempontból. :)

El nem dobott, csak csúnyán visszaélt a bizalmaddal. Ha eldobott volna nem is jelentkezne. De visszajár, kér téged, veled akar lenni. Szoros már ez a kötelék köztetek, csak még nem látod.


az nem jó tanács, hogy "dobd ki a pitsába". ez tipikusan a "rúgd ki, nem az én gondom" válasz. A te f--ddal verik a csalánt.

A jótanács az, hogy állj meg, gondolkodj el, nézd meg sok szempontból, segitünk benne.

És szokott működni hidd el. :) Nem mindenkinél, de sokaknál igen, érdemes megpróbálni.

2014. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
0%

#53

bocsi, ez nem igehírdetés, és nem téged akarlak meggyőzni.

Csak jóval nehezebb együtt gondolkodni a kérdezővel, mint elkönyvelni, hogy ennek itt a vége fuss el véle.

a tapasztalat pedig az, hogy csak akkor ha ezt elhiszik a felek. Ha nem, és akarnak, akkor nagyon is meg tudnak oldani ennél sokkal komolyabb gondokat is.

2014. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
84%
Dowd, neked az a bajod, hogy az egód nem bírja elviselni, ha nem neked van igazad, és ha még a kérdező sem a te véleményeden van akkor is hajtogatod a magad igazát. Én átérzem a kérdező helyzetét, az én szüleim is elváltak, tudom mit érez. Én is nehezen bízom az emberekben, emiatt kevés igaz barátom van (sokat csalódtam már), és ha engem megcsalnának tudom, hogy egy életre megutálnám azt a személy, aki képes volt ezt megtenni velem. Foghatja akármire, piára, vagy hogy nem foglalkoztam vele eleget, de az ilyen ember engem nem szeret. Szóval ne próbáld már minden áron a kérdező száján lenyomni, hogy fogadja vissza azt, aki így a földbetiporta.
2014. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
0%

Én tudom, hogy igazam van :) többször bejött már. Senkit nem meggyőzni akarok.

mindenki a saját sorsának a kovácsa. Én megadtam a segítő kezet, lehet elfogandi, lehet elutasítani.

Mondom. Nekem roh@adtul nem fáj egyik sem.

Ego? Ugyan mire?

Egy felhasználói fiókra. Ugyanmár...

2014. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem dowdnak van igaza. Visszatért hozzá, volt olyan gerinces hogy fel vallalta. Ha ez nem azt jelentzi hogy szereti, akklkr mi a fenét?
2014. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
100%

55-ös

"Nézd más szempontból. :)

El nem dobott, csak csúnyán visszaélt a bizalmaddal. Ha eldobott volna nem is jelentkezne. De visszajár, kér téged, veled akar lenni. Szoros már ez a kötelék köztetek, csak még nem látod."


A kérdező írta, hogy közös ismerősük buktatta le. Ergo a csajszi lapult volna mint szar a fűben.


A srác értékes ezek szerint. Tipikus szerencsejáték effektus.

Elvesztesz valamit, de inkább visszacsinálnád, mert rájöttél annak az értékére. Ettől függetlenül ő kockára tette, vállalta hogy elveszthet.

Alap, hogy visszajár miután lebukott! Próbálja visszacsinálni, és megtartani az értékes srácot.


Csak a világon vannak mások, akik ezt nem tennék meg, mert értékelik annyira a másikat.

Igen, fontos dolog a megbocsátás, de ez ostobaság lenne, saját magadat aláznád meg "igen drágám, megaláztál, megcsaltál, szarba vettél, jól megb*szattad magad mással, de én visszafogadlak"


Kérdező, te mást érdemelsz, és meg fogod találni.

2014. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!