Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könyörög az exem, hogy fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörög az exem, hogy fogadjam, de ha ránézek csak egy ku*vát látok?

Figyelt kérdés
3 hónapja lefeküdt egy másik sráccal a barátnőm. Töbv, mint 1 éve voltunk együtt és nagyon szerettem. Egy közös ismerősünk buktatta le, mikor rákérdeztem meg nem tagadta, hanem elismerte. Azt mondta, hogy szeret és bocsássak meg neki. Dobtam és azóta sem akarok tőle semmit. Az a legnagyobb baj, hogy hiába szeretem, amikor meglátom csak az tud bevillani, hogy összefeküdt mással és hánynom kell tőle. Nem bírok neki megbocsátani, de folyton próbálkozik.21f
2014. jún. 13. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
0%

Dowd köszi


Ha más szemszögből nézzük az egeszet, mindenki a saját döntését védi, senki sem a kérdezőjét, hisz azért kérdez, hogy mi vajon mit tennénk, tanácsot kér hogy döntsön.

És megbocsátani mégis emberibb dolog.

2014. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 BlackSword ***** válasza:
100%

Tudod, ami ugat az kutya... Nézhetjük bárhonnan... Egyébként lehet igazad van, hogy a megbocsátás emberi, de a bosszú meg édes...


De mint írtad, nem csaltak még meg, így nem ismered az abban rejlő önhibáztatást, és a többi részét, így pedig eléggé irreleváns a véleményed...

2014. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:

A megbocsájtás valóban szép dolog egy ember életében, felmagasztaló érzés, érezni, hogy valakivel jót cselekedtél, viszont ebben az esetben felmerül a kérdés: Megéri?

Gondolj bele, hogy amit most érzel, az mindig meg fog maradni, voltaképp megbélyegzett, ami bármilyen konfliktus során elő fog kerülni, és szó szót fog követni...

Én részemről lehet hogy megbocsájtanék, de elfelejteni soha sem tudnám az egészet. Ha megengedsz némi személyeskedést én nem csak ezért, hanem számtalan okból nem ismerkedem, hogy elkerüljem az ilyen csapásokat, amin most éppen te is átmégy.


De azért fel a fejjel! :)) 20/F

2014. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos. Sőt. Számos példát láttam ellenkezőleg is, jobban összeforttak mint valaha. már volt múltjuk,volt történetük, volt nehézség ami összekovácsolja őket.

ezek nem fekete -fehér esetek. mindenképpen érdemes megpróbálniuk. Aki azonnal dönt, mindig lehetőséget szalaszt el.


Nézd. Van egy kérdés, és az volt a feltétel, hogy a lehető legjobb tudásom szerint válaszoljak. Megtettem, megérveltem, tudom miért mondom. Egyetérteni nem kell, de nem is nektek kell, hanem neki :) Jobban járhat sokaknál ha megfogadja, és sosem tudja mit hagy ki ha nem :) Majd ő eldönti :)

2014. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
24%

"de a bosszú meg édes... "

Harag, és gyűlölet van ebben a pár szóban.

Pont rád nem hallgatnék a helyében.

2014. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 BlackSword ***** válasza:
48%

"Számos példát" jelentése: NINCS SEMMI ÉRVEM...


"Jobban járhat" Rámlik, mintha azt írta volna, hogy hányingere van ettől a ... ettől...


Szerintem így a Te álláspontod eléggé faramuci... Nehéz együtt lenni azzal, akitől hányingere van az embernek...

2014. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
0%
Ha igy belelendültünk, tegyük fel, hogy pasi létedre te dugsz félre, de nem tetszik, és visszapróbalkozol a lányhoz. Egy ku***ak hívnád ha nemet mondana. Akkor most hol a hivba..
2014. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
75%
#33 vagyok még: azt neked kell tudni, hogy milyen volt a múltatok, mit éltetek át közösen, szóval ebből kell mérlegelned, de ha kímélni akarod magadat a sok idegeskedéstől, akkor szerintem inkább hagyd a fenébe!
2014. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
100%

Dowd itt nem az lett volna a lényeg, hogy te hasonló helyzetben, hogy döntöttél és az jó volt-e vagy rossz.( ezt csak utólag tudod meg). Még az sem garantált, hogy jól döntöttél!


Hanem a kérdező helyzetéhez mérten adott válasz! Ő nem azt kérdezte, hogy kibéküljön-e a csajával!

2014. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
Ezen a hányinger dolgon nagyon leragadt az agyad. Csak nyomatékosít vele, nem kell szó szerint értelmezni. Magyar irodalombol biztos csak ugy rugdostak át.
2014. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!