Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könyörög az exem, hogy fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörög az exem, hogy fogadjam, de ha ránézek csak egy ku*vát látok?

Figyelt kérdés
3 hónapja lefeküdt egy másik sráccal a barátnőm. Töbv, mint 1 éve voltunk együtt és nagyon szerettem. Egy közös ismerősünk buktatta le, mikor rákérdeztem meg nem tagadta, hanem elismerte. Azt mondta, hogy szeret és bocsássak meg neki. Dobtam és azóta sem akarok tőle semmit. Az a legnagyobb baj, hogy hiába szeretem, amikor meglátom csak az tud bevillani, hogy összefeküdt mással és hánynom kell tőle. Nem bírok neki megbocsátani, de folyton próbálkozik.21f
2014. jún. 13. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
18%

#36

ehhh

Itt a gyk-n eddig 5 házasságot mentettem meg így. Csak annyival, hogy addig téptem a számat, amíg nem hörögve érzelemből döntöttek, hanem a felek leültek és elgondolkdotak. Számos példát láttam itt igen.

Mondom nem kötelező, de tudom mit beszélek.

Ha rajtatok múlik minden menthető kapcsolat menne a levesbe.

Ti nem higgadt jótanácsot adtok, hanem sorra kivégeznétek az kapcsolatokat, mint valami kaszás.

2014. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 BlackSword ***** válasza:
100%
Tudod aranykr, ha előfordult volna h mellékúrok, akkor lett volna annyi gerincem, hogy viselem annak következményeit... És nem sírom magam vissza, mint egy fürdősqurva...
2014. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:

Dowd, akkor menj és védd meg ezt a kérdezőt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Mondd el neki, hogy ezzel csak megerősítette a kapcsolatát, így még elmélyültebb lesz a későbbiekben, pláne ha még párszor félrekúr a pasija öccsével :)

2014. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
24%

Ez a csaj nagyon jól tudta mit csinál, szándékosan csinálta. El is akarja titkolni.

A kérdező barátnője viszont egyből vallott, és bocsánatért esedezik.

k. nem ugyanaz a történet.

2014. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 BlackSword ***** válasza:

Nekem mondod költőnek, hogy hol terem a szimbólum és a metafora??? Az már ciki...


Hű, de szép megszemélyesítést használtam...

2014. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:

Szebb szavakkal meg sem tudnad fogalmazni. Ha csak egy napot kellene káromkodás nélkül töltened, szertintem becsavartodnál.

De nézd, válaszolok neked. Következményeket hogyan vallalnál? Hisz élvezted vbolna hogy félre lépsz, és bizony szomoru de te is ugyan ebben a helyzetben lennél mint a kérdező, vagy épp lennél olyan gerinctelen hogy hazamész hozzá mintha misem történt volna. Hisz hogy is vannak sokan? Amiről nem tud az nem fáj.

Kompromisszumon múlik minden kapcsolat. Persze kell bizalom is, de bizalmat mindig minden helyzetben lehet szerezni

2014. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
75%

41-es.

"Mondom nem kötelező, de tudom mit beszélek.

Ha rajtatok múlik minden menthető kapcsolat menne a levesbe."


Ez miért lenne menthető?

A lány bevállalta a dolgot, ha annyira ember, akkor tudja vállalni a következményeit.

A srác undorodik tőle, és több millió ember van még odakinn. Megfogja találni azt, aki hozzáillik, és tiszteli annyira, hogy ilyet nem tesz.


Ennek a kapcsolatnak a halálos ítéletét a megcsalással mondta ki. Nincs mit ezen menteni.

2014. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
100%

Dowd, akkor a figyelmedbe ajánlom ezt a sort: " Egy közös ismerősünk buktatta le"

Innentől kezdve nem értem miért gondolod, hogy a kérdező csaja enyhébb bűnt követett el, mint a linkelt kérdező.

2014. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
0%

óóó dehogynem. :)

Csak a feleken múlik mi menthető.


Viszont érdekelne a kérdező mire gondol, mert ez már flamewar.

2014. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
0%

#48 mert kérte, hogy bocsásson meg azért. És folyamatosan kéri.

Innentől a kérdezőn múlik.

2014. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!