Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könyörög az exem, hogy fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörög az exem, hogy fogadjam, de ha ránézek csak egy ku*vát látok?

Figyelt kérdés
3 hónapja lefeküdt egy másik sráccal a barátnőm. Töbv, mint 1 éve voltunk együtt és nagyon szerettem. Egy közös ismerősünk buktatta le, mikor rákérdeztem meg nem tagadta, hanem elismerte. Azt mondta, hogy szeret és bocsássak meg neki. Dobtam és azóta sem akarok tőle semmit. Az a legnagyobb baj, hogy hiába szeretem, amikor meglátom csak az tud bevillani, hogy összefeküdt mással és hánynom kell tőle. Nem bírok neki megbocsátani, de folyton próbálkozik.21f
2014. jún. 13. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 BlackSword ***** válasza:
És aki a megbocsátásra szavazott annak kívánom, hogy vele is történjen meg, hogy a párja félrekefél...
2014. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
15%
Ne az egód vezessen mint itt a sok komentelőt. Emberek vagyunk nem? Az embert az külömbözteti meg az allatoktól, hogy meg tudunk bocsátani.
2014. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
14%

Így van. érzelmekből hörögni mindenki tud.

Felüllépni magán nos az láthatóan nem sokaknak megy :)

2014. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
66%
Ha megbocsátasz neki akkor most borítékolom neked, hogy úgy kihasznál mint a sicc. Plusz ez egyfajta üzenet lesz neki, hogy akkor ő bármit megtehet, te úgyis megbocsájtod neki. Legyen annyi tartásod és büszkeséged, hogy egy ilyen felett nem hunysz szemet neki. Különben máshogy sosem tanulja meg, hogy egy ilyet nem tehet meg egy kapcsolatban csak úgy büntetlenül.
2014. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
38%

Köszönöm 11-es. Átéltem...de megbocsátottam neki. Először én is haboztam, huztam halasztottam, és lám, azóta is együtt vagyunk. Ugyhogy ha te nem tudod mien, mertt az egód erősebb mint a szived, kérlek addig duguilj el.

Megértésedet köszönjük.

2014. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 BlackSword ***** válasza:
Dowd!!! Téged csaltak már meg???
2014. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:

Hááát utolsó nem tudom, ha a haveromnak kéne megbocsátani egy kis csínytevést az más. De a hűtlenséget, miért kellene? A kérdező is leírta, hogy hányingere van az ex-csajától, akkor meg minek?

Biztos, hogy egyik napról a másikra nem múlnak el az érzelmek és talán neki is nehéz ezt feldolgozni, vagy ellenállni, mert szíve szerint lehet visszafogadná, de esze szerint meg nem. És ha van esze nem is teszi, hisz a csajszi felrúgta kettejük kapcsolatát egy numeráért. Így döntött! A bizalomnak annyi...

2014. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 BlackSword ***** válasza:
100%

Először is dugulj el Te!!! Lehet hogy Te megbocsátod, de az nem jelenti, hogy követendő példa vagy... Sőt, inkább arra vagy példa, hogy mit nem szabad tenni...

Tudod, aki egyszer megcsalt, és megbocsátottak neki, az nem fog megváltozni...


Tudod az tesz minket emberré, hogy mindig és mindenki előtt vállaljuk a tettünk következményeit... De ha nem hiszed, akkor menj ki a konyhába, vágj a füöldhöz egy tányért, majd kérj tőle bocsánatot!!!


Megértésedet köszönöm...

2014. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
17%

#15

Sokan jártak már így, és akik felülléptek rajta azok 90%-a együtt is maradtak. Aki hibázik az tanul belőle.


BlackSword

Nem tudok róla. De én biztosan megbocsájtottam volna.

És azt is tudom, hogy a környezetemben többek eszerint jártak el, és működött. Nagyon is. Akik egyből szakítanak sosem tudják meg. Azt látom, hogy lehet bölcsen dönteni, és működni szokott, és lehet hörögve reflexből dönteni, és abban sem emberség, sem lehetőség, semmi nemes nincsen.

az ember tényleg több, mint társadalmi klisék érzelmi viharok egyvelege.

2014. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
81%

12-es

"Ne az egód vezessen mint itt a sok komentelőt. Emberek vagyunk nem? Az embert az külömbözteti meg az allatoktól, hogy meg tudunk bocsátani."


Nem. Az embert az különbözteti meg az állattól, hogy nem csupán az ösztönei szerint cselekszik, hanem tudatosan is. Tud mérlegelni, tisztában van a következményekkel, és vállalja is azokat.


Ha még is engedett a csábításnak, akkor miről beszélünk?

2014. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!