Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könyörög az exem, hogy fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörög az exem, hogy fogadjam, de ha ránézek csak egy ku*vát látok?

Figyelt kérdés
3 hónapja lefeküdt egy másik sráccal a barátnőm. Töbv, mint 1 éve voltunk együtt és nagyon szerettem. Egy közös ismerősünk buktatta le, mikor rákérdeztem meg nem tagadta, hanem elismerte. Azt mondta, hogy szeret és bocsássak meg neki. Dobtam és azóta sem akarok tőle semmit. Az a legnagyobb baj, hogy hiába szeretem, amikor meglátom csak az tud bevillani, hogy összefeküdt mással és hánynom kell tőle. Nem bírok neki megbocsátani, de folyton próbálkozik.21f
2014. jún. 13. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
0%
nem, nem butaság. csak te tartod annak.
2014. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 BlackSword ***** válasza:
75%
Miért is nem butaság??? Mert segítettél öt párnak??? Beléjük beszélted a butaságaidat, és csak öt párnak tudtad előadni magad??? És hányan nem hallgattak rád??? Na, az hányadik hatványa az ötnek??? Azt miért nem írod??? Miért adod elő itten az atyaúristent??? Ne játszad már a tamásbátyát!!! Szállj már magadba, mert itt nem csak én mondom, hogy butaság amit írsz... Gondolkodj el azon, hogy nem is számoltam hanyadik válaszodat olvasom ebben a kérdésben és ezekben le se sz@rod a kérdezőt, csak egyre jársz, mint a bolondóra, mert a saját véleményedet véded... Ez pedig nem segítség... Ez önzés... Ezen azért gondolkodj el...
2014. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
67%
ott a pont BlackSword-nál !
2014. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:

jól backi legyen neked.

nekem teljesen 8


te pedig azon gondolkozz el, hogy ez az 5 kapcsolat is ment volna a levesbe ha téged keresnek meg privátban és nem engem. Te viszont egyetlen egyet sem mentesz meg, és ami a szomorúbb hogy láthatóan nem is akarod. Lezárod a kérdést, hogy szakítsanak, és részedről ennyi, eszedbe sem jut, hogy lehet máshogy. 5x lehetet, és ki tudja még hányszor igen, amit te egy tollvonással kivégeznél.


Ne haragudj, de nem érzem magamat ezért rossz embernek...

2014. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 BlackSword ***** válasza:

Ó, én nem haragszom... A Te butaságod nekem nem fáj... Mellesleg én is hoztam rendbe kapcsolatokat, de nem számolom őket (tuti több, mint 5, az is évente) és nem kell a hálájuk, mert erről szól a barátság... De lehet ez a szó is új lesz neked...


Másrészt nekem inkább a boldogságuk számít... Nem lehetsz benne biztos, hogy ez a 10 ember egymás nélkül nem lenne boldog...


Másik oldalró nézve Te kapcsolatokat "mentesz meg" én embereket... Ugye-ugye... Nem mindegy...

2014. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:

ehhhh látom már te vagy utolsó mondat függő :D

Mindegy, már elfáradtam ebben a meddő vitában.

Kérdező majd dönt. :)

Én mindenesetre beérem azzal, hogy ők túljutottak a krízisen, nem kell kontráznom a te "megmentett ember" mívesen emelt kifejezésedet, mert felesleges is lenne :)

2014. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 BlackSword ***** válasza:
Akkor jó éjt!!!
2014. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
Nagy felelősség ez Down, ne adja Isten a nagy boldogság után valamelyik párocska megint félrelép, akkor melyik válladat fogod veregetni!? Mert akkor te leszel a legnagyobb ellenség, remélem tudod...
2014. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:

#78

nem hiszem. Én először is abban hiszek, hogy aki hibázott, és képes volt túllépni rajta az tanult belőle.

Másrészt én mindig azt mondom, és próbálom sugallni, hogy sok szempontból nézzék meg, álljanak meg gondolkodni, és csak utána döntsenek. Akik ezen túl vannak az meggyőződésem, hogy nem engem fognak hibáztatni ha ilyen, vagy más okból szétmennének. Ettől egyáltalán nem tartok.

2014. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
Ok kívánok annyi szerencsét, mint amennyi önbizalmad van :)
2014. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!