Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a helyzetben? Elhinnétek a magyarázatot? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

A barátom fiókjában volt 3 koton még pár hónapja, még akkor vette őket amikor nem voltunk együtt. Néhány napja eszembe jutott, hogy megnézzem. Már csak 1 darab volt, és egy üres doboz (nem ugyanaz a fajta). Rákérdeztem, azt mondta keresett valamit a fiókban, a kezébe került és kidobta őket mert úgysincs rájuk szükség (én szedek fogamzásgátlót).

Ezt elég nehezen tudom elhinni, mert akkor kidobta volna mindet. Ti mire gondolnátok ilyen helyzetben?



2015. júl. 30. 22:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:
1%

😟

ha ő is megcsalt akkor biztos veled is van valami. ez nem véletlen!!!

2017. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 A kérdező kommentje:
Azt mondta, kevés vagyok. Nem adok eleget, nem vagyok elég alázatos, elég izmos, elég vékony, elég barna, túl hosszú a hajam, nem öltözök állandóan elegánsan, miért kérdezek vissza, miért nem tudok táncolni, énekelni... És azt is mondta, hogy már nem szeret. Én próbálkoztam helyrehozni, de az utóbbi 2 hétben már semmi nem volt elég jó neki, akármit csináltam. Szerinte annyit érek, mint a milpengő hiperinflációkor, hogy zsákszámra kehet belőle lapátolni az utcán... És minden bajának én vagyok az oka :( Fogalmam sincs, hogy jutottunk el erre a szintre, abból ami előtte volt. Aztán olyan üzeneteket írt egy csajnak közben (akire persze azt mondta hogy nem is jön be neki, meg nem állna össze ilyennel), ami után még most se térek magamhoz. Miközben olvastam (ő mutatta meg nagy nehezen), vigyorogva nézte ahogy felmegy a vérnyomásom...
2017. máj. 24. 13:41
 93/101 anonim ***** válasza:
100%

B*szkii, mekkora tahó nyomorék férfiak vannak ne haragudj..

Én most kapcsolódtam be a sztoriba, de komolyan eszem megáll. Annyira mondanék neked valami okosat. :( Nagy ölelést küldök, és nagyon nagyon remélem, hogy nem veszíted el az önbizalmad ezek miatt a kö csögök miatt. ❤❤

28/N

2017. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/101 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Most leginkább meghalni lenne kedvem.

Azt hittem amikor kiírtam a kérdést, hogy nem jöhet már rosszabb. De a korábbiak semmi ahhoz képest, amikor attól kapom ezt, akit mindennél jobban szerettem, és mindig csak azt néztem, neki mi lenne jó, ő volt az első gondolatom reggel és az utolsó este... Erre megint lábtörlő lettem, a másik csajt ugyanazzal a módszerrel fűzi be, ahogy engem az elején, szinte szóról szóra ugyanaz a forgatókönyv. Miközben mellette aludtam átölelve...

2017. máj. 24. 13:56
 95/101 anonim ***** válasza:
100%
Ne szomorkodj, szerintem ő többet veszített. Nem mindenki beszél ilyen szeretettel a párjáról sem, nem ám az exről, aki ennyire megalázó dolgokat mondott. Hogy érti azt, hogy nem vagy elég alázatos?
2017. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/101 A kérdező kommentje:
Nem hagyom magam minden téren irányítani. Kiállok az igazamért, de ha tévedek, elismerem a hibámat és bocsánatot kérek. Ő újabban mindenben helyettem akart dönteni. Abban is pl, hogy milyen útvonalon menjek hozzá. Vagy milyen legyen a hajam, a ruhám... Azt mondogatta, hogy csak követelek, nem adok. Közben mindenki látta, hogy ez nem így van. És amikor már nem volt mit adnom, de még így is azt mondta hogy kevés, akkor megkérdeztem párszor, hogy "és te mit teszel a kapcsolatunkért?" vagy "és te mikor teszed meg ugyanezt értem?" vagy hogy fordított esetben ő mit szólna az ilyen viselkedéshez, amit ő csinál velem, tetszene-e neki? És megmondta, hogy ő nem hajlandó elviselni a visszakérdezést, tartsam magamban.
2017. máj. 24. 19:01
 97/101 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kérdező! Most olvastam a kérdésed és nagyon sajnálom, hogy ilyen férfiakkal hozott össze a sors :( Olyan kedvesnek, értelmesnek, és kicsit naivnak tűnsz, sajnos az ilyen tìpusú embereket sok önző ember ki tudja használni. Nagyon remélem, azóta jobban alakult kapcsolatok terén a sorsod, ha van kedved, írd meg, kíváncsi lennèk :)
2018. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/101 anonim válasza:
Na, mi van veled? Rég hallottunk felőled!
2018. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/101 anonim ***** válasza:
Igen...irj kerfezo hogy alakult azota
2018. ápr. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/101 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam vegig a beszelgetest. En is sokmindenen keresztulmentem, mielott ferjhez mentem, de ez nagyon durva.

Kerdezo, mi lett veled azota? Kivancsi vagyok nagyon

2018. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!