Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a helyzetben? Elhinnétek a magyarázatot? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

A barátom fiókjában volt 3 koton még pár hónapja, még akkor vette őket amikor nem voltunk együtt. Néhány napja eszembe jutott, hogy megnézzem. Már csak 1 darab volt, és egy üres doboz (nem ugyanaz a fajta). Rákérdeztem, azt mondta keresett valamit a fiókban, a kezébe került és kidobta őket mert úgysincs rájuk szükség (én szedek fogamzásgátlót).

Ezt elég nehezen tudom elhinni, mert akkor kidobta volna mindet. Ti mire gondolnátok ilyen helyzetben?



2015. júl. 30. 22:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/101 A kérdező kommentje:
*"Nem olyan kép volt, amin egymáshoz sem érünk, csak ültünk a fűben." Ezt "nem" nélkül terveztem leírni.
2015. júl. 31. 02:18
 32/101 anonim ***** válasza:
100%
nem szeret, szégyell téged, üres ígéretekkel hiteget, de te még mindig nem akarod ezt meglátni. talonban tart, hátha nem jön össze semmi komolyabb mással, és ha hagyod, a végtelenségig fogja húzni az időt.
2015. júl. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/101 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyértelmű dolgok!!!


De tudod mit?

Vegyél egy hangrögzítőt, amivel legalább 2-3 napnyi hangot fel tudsz venni, és rejtsd el valahova ahol nem találja meg.


Aztán megvilágosulsz 100%-ra, ha eddig neked ezek nem voltak elég egyértelmű jelek...

2015. júl. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/101 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van, ha ő bekamerázhatja a lakást, hogy figyeljen téged, amikor nála vagy, te miért is ne tehetnél oda egy hangrögzítőt. Az a baj, hogy enélkül is TELJESEN EGYÉRTELMŰ, hogy megcsal, nem te vagy neki az elsődleges/egyetlen. De ez még durvább, mint a "normális" megcsalás, ahol van a hivatalos barátnő, aki kint van fb-on, és ismeri a család és a barátok, és van a szerető, aki tud a hivatalos barátnőről és így is benne van, vagy vannak a random lányok, akikkel máshol találkozik és nem tudnak a barátnőről de nem is érdekli őket, mert nekik csak 1-1 alkalom. De ez... te még csak a hivatalos barátnő státuszt SEM érted el ki tudja hány hónap alatt.


És a random egyéjszakás lányok nem mennek fel, amikor megvan nekik(, nem is viszik magukkal a múlt heti tampont), testápolót és intim mosakodót meg pláne nem hordanak magukkal a pasihoz. Még ha épp visznek is, akkor se hagyják ott. Csak olyan hagyná ott, aki nem tud róla, hogy nem ő az egyetlen. Valószínűleg a másik lány se tehet fel közös képet és ő is aggódik, amikor a te cuccodat nem sikerül eltüntetni időben.


Ha a másik lány tudna rólad, akkor lehetnétek hivatalosak. Lehet, hogy tényleg van gyűrű, csak még nem tudja, melyikőtök kapja.


Nagyon remélem, hogy csak trollkodsz, annak egész jó lett, mert kb elhiszem. De csak mert 16-17 évesen én is hittem a pasimnak, pedig olyan dolgokat mondott, amiket értelmes ember azonnal kiszúrna, de ... szerelmes voltam ő meg nagyon jól manipulált. Nem megcsalás volt ott, de kb odáig jutottunk hogy megerőszakolt és én kértem érte bocsánatot... Szóval az a baj, hogy a te történeted ehhez képest hihető.

2015. júl. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/101 A kérdező kommentje:

Nem trollkodok. A hangrögzítő nem rossz ötlet, holnap megnézem milyen fajtákat lehet venni. Az se rossz amit üzenetben kaptam, hogy jó erős női parfümmel fújjak be pár dolgot, pl. párnát, matracot... De arra is gondoltam már, hogy pár cuccomat ott felejtem olyan helyeken, ahol nem veszi észre.

Az a baj, hogy jobban szeretem annál, mint hogy kézzel fogható bizonyíték nélkül bármit lépjek. Ha ott lenne a kezemben, akkor nem gondolkodnék. Nagyon régóta ismerem, gyerekként együtt bicikliztünk, kirándultunk, mindig megvárt suli után... és nem ilyennek ismertem meg. Nem előnyére változott, persze erre is azt mondta, hogy miattam van, az én hatásomra történt.

2015. júl. 31. 03:06
 36/101 anonim ***** válasza:
100%
7-8k-ért már kulcstartó méretű biciklis kamerát is láttam (asszem talán használtan volt ennyi), szóval egy kis diktafon nem lehet több pár ezer forintnál, talán 5k körül max. De annyit megér, hogy megnyugodj. Csak nehéz jól elrejteni. Szerezz talán egy erős ragasztót, és ragaszd fel valaminek az aljára, ott nem fogja keresni. Próbáld ki, hogy egy szekrénybe berakva még mindig kviehetőek-e a hangok, és ha igen, ragaszd be az éjjeliszekerénybe belül fentre hátra mondjuk. Vagy ha az ágy alatt van hely és van fa az alján (szerintem nehéz lenne textilre biztonságosan ragasztani), akkor arra. Talán ami a legjobb, ha az ágynak a fal felőli oldalára ragasztod, mert az alján még észre is veheti, de a falhoz nem fog benézegetni és az elég központi helyen van, ha megcsal. Nem akarsz lebukni előtte, a női parfüm meg a széthagyott cuccok meg pont olyanok. Csak vigyázz, hogy a diktafont vissza is kell szerezned, kétszer kell úgy bejutnod, hogy ne vegye észre. És fontos, hogy több napot fel tudjon venni. Előre mondd meg neki, mondjuk egy héttel előre, hogy lesz 2 nap, amikor dolgod van pl hazautazol. Tudja, hogy nem leszel ott. Előtte nap indítsd el, akkorra tuti szervez valamit, amit visszahallgathatsz majd.
2015. júl. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/101 anonim ***** válasza:
100%
1000%, hogy tényleg csak egy titkos szerető vagy. Az se véletlen, hogy mindig hoz meg visz ha találkoztok, nem kedvességből teszi, elhiheted. Csak biztosra akarja tudni, hogy jókor jelensz meg és nem teszed tönkre a kettős életét. Ha józanul végig gondolod az egészet, akkor beláthatod, hogy nem szeret, nem tisztel és hülyére vesz téged.
2015. júl. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/101 anonim ***** válasza:
84%
Már elnézést, de ha valaki ennyire ostoba és ennyire hagyja magát átverni, az meg is érdemli...
2015. júl. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/101 anonim ***** válasza:
100%

"Már csak 1 darab volt, és egy üres doboz (nem ugyanaz a fajta). Rákérdeztem, azt mondta keresett valamit a fiókban, a kezébe került és kidobta őket mert úgysincs rájuk szükség (én szedek fogamzásgátlót)."


Az szerinted mennyire hihető, hogy egyik dobozból kidobott két óvszert, olyan megfontolásból, hogy "úgysincs járjuk szükség", de utolsót azért meghagyta, egy üres dobozzal együtt, ami még nyilván roppant jól jöhet valamire, szóval azt nem vágta ki a kukába?


Nem vagyok egy bizalmatlan, féltékenykedő típus, de ha én tapasztalnék sorozatban olyan egyértelmű jeleket, amiket itt és a másik két kérdésednél leírtál, elképesztően naivnak tartanám magamat, ha képes lennék továbbra is azt hinni, hogy én vagyok az egyetlen nő a képben, és a barátom ki tudná magyarázni mindezt.


Tényleg nem akarom megbántani az érzéseidet, de ha te ezt a pasit egyszer rajtakapnád úgy, hogy egy másik nőn fekszik a lakásában a kanapén és szenvedélyesen csókolóznak, szerintem azt is megpróbálná neked megmagyarázni, hogy ez egy vadidegen nő, aki becsengetett hozzá pár perce, mert rosszul lett az ajtaja előtt, aztán eszméletét vesztve elvágódott a kanapén, de neki szerencsére éppen most sikerült újjáélesztenie mesterséges lélegeztetéssel.

2015. júl. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/101 Költőnő? ***** válasza:
100%

figyelj... engem ilyen feltételekkel amúgy már nem érdekelne sem betét sem gumi, sem h esetleg megcsal-e.... Hát ez meg mégis milyen kapcsolat? Eljegyzési tervek? MINEK? Se bizalom, se felelősség, se felvállalás, se reális tervek, semmi. Szerelem, tisztelet? Te EZEKBEN amiket leírtál, hol látod? Én nem tudom, egyeseknek tényleg hol az önbecsülésük... És itt nem arra gondolok, hogy az első furcsaságnál kivont karddal kell rontani a férfire, nade február óta ezt játsszátok, de azóta szorongsz, könyörgöm MINDJÁRT AUGUSZTUS!!!! És ha még jövő márciusig kimagyarázgatja, meg letagad, meg a pék tudja, akkor addig szívod a fogad és vársz?

Szted, ha nem nem kell neki változnia, mert te ezeket így benyeled, lesz változás? Ugyan mitől lenne???!

2015. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!