Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a helyzetben? Elhinnétek a magyarázatot? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

A barátom fiókjában volt 3 koton még pár hónapja, még akkor vette őket amikor nem voltunk együtt. Néhány napja eszembe jutott, hogy megnézzem. Már csak 1 darab volt, és egy üres doboz (nem ugyanaz a fajta). Rákérdeztem, azt mondta keresett valamit a fiókban, a kezébe került és kidobta őket mert úgysincs rájuk szükség (én szedek fogamzásgátlót).

Ezt elég nehezen tudom elhinni, mert akkor kidobta volna mindet. Ti mire gondolnátok ilyen helyzetben?



2015. júl. 30. 22:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon durva...! Az biztos, hogy nem sokat adnék ennek a pasinak a szavára, aki folyamatosan hiteget, áltat és mindig mindent megmagyaráz, de arra se volt képes, hogy tavaly november óta, mióta együtt vagytok, felvállaljon téged a nyilvánosság előtt. Vajon mennyire tervezhet veled komolyan, ha még azért is kiverte a hisztit, mert közös képet mertél feltenni?


Nem nyúlhatsz a fiókjaiba, de közben szeretné, hogy odaköltözz? Ez elég ellentmondásos. Meg akarja kérni a kezedet, el akar venni feleségül, de jelenleg még azt sem engedi, hogy közös képet tegyél ki magatokról vagy hogy kiírhasd a családi állapotodat? Mi a szösz...?

Na, és persze mindezek után még te érzed magad kellemetlenül, ha rosszra gondolsz. Valóságos vicc ez az ürge!


Hol van ebben a kapcsolatban a bizalom, az őszinteség? Csak hiteget, kerülgeti a kását, mellébeszél, és még neki áll feljebb?


Szerény véleményem szerint csak az háborodik fel ennyire a gyanúsítgatástól, akinek tényleg van valami vaj a füle mögött. Ha nem lenne takargatni valója, miért ne nyithatnád ki bármelyik fiókot, és miért akarna mindent bekamerázni, pláne ha úgyis az a terv, hogy összeköltöztök?

2015. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tokmindegy, megcsal-e vagy sem.


Mar az is eleg, hogy teljesen egyertelmuen sz*rik a fejedre, nem vallal fel, ures szavakkal, igeretekkel manipulal.. Tenyleg semmi onbecsulesed nincs, hogy ezt igy turod? Ne mar.. Azonnal szabadulj meg ettol a pasastol, csak jobb lesz.

2015. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/101 A kérdező kommentje:

"Azonnal szabadulj meg ettol a pasastol, csak jobb lesz."

Nem, nem lesz jobb. A többi akikkel megpróbáltam, sokkal rosszabbak voltak. És már nincs túl sok lehetőségem, ha nem akarok macskás vénasszony lenni.

2015. júl. 31. 12:15
 44/101 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2015. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 A kérdező kommentje:
2 hónapja volt a 30. szülinapom.
2015. júl. 31. 12:26
 46/101 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudod felmérni, mennyire csak a fejedben létezik ez a párkapcsolat, mivel benne vagy.. Van, aki 30 fölött találja meg az igazit. Tudom, van aki fél az egyedülléttől, és emiatt benne marad egy rosszul működő kapcsolatban, de a rosszul működő és a nem létező nem ugyanaz.. csak elodázod a szakítás, bármennyit vársz és tűrsz, te leszel az, aki egyedülálló lesz, vagy most, vagy akkor, amikor már terhes lesz a pasi számára a viszonyotok. Felvállalni, feleségül venni, összeköltözni, családot alapítani nem fog veled. Ha ez komolyan benne lenne a tervben, már megtörtént volna legalább egy része. Jobbak lesznek az esélyed 1-2 év múlva, hogy mást találj? 30N
2015. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 anonim ***** válasza:
100%
Azert 30 evesen nem lennek annyira elkeseredve a helyedben, hogy egy ilyen alakkal megelegedjek.. mar bocs, de ennel meg a macskak is jobbak.
2015. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 anonim ***** válasza:
100%

Hát én semmi jóra nem gondolnék! Az a baj ha hadználta is valakivel most tuti leál mert tudja hogy figyeled, bevallani soha nem fogja, mert már rég be kellett volna neki hogy van más is..

Észre vettél mást is? Viselkedésén , kimaradások, telefonját elrakja? Apróságokat..

2015. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/101 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm igy buktatta le a pasiját, észrevette ő is hogy hiányzik a dobozból, csak ő nem szólt neki , figyelte, leírta a km órát a kocsijába és nem stimmelt az elmodottakkal, na akkor ráállt rendesen és kiderült hogy van szeretője, plusz Bp - re járt éjszakánként a haverral swinger kluba! Elétárt mindent, és kidobta! Most boldog egy másik pasival már 1 éve!
2015. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben biztos nem engedném neki, hogy mindenféle mondvacsinált feltételhez kösse, hogy felvállal-e nyilvánosan vagy sem.

Igenis, tedd ki azt a közös képet, ha jól esik. Nehogy már ő mondja meg, milyen képet tehetsz fel a saját oldaladra!


Azt is bátran kiteheted, hogy kapcsolatban vagy vele! Ha neki ez kényelmetlen, kellemetlen, rögtön kérdezz rá, hogy ugyan mégis miért? Talán van valaki, aki elől titkolni akarja? Ki miatt nem mer téged felvállalni?

Nehogy már feltételekhez kösse, hogy te mit és mikor tehetsz közzé bármit is a kapcsolatotokról a nyilvánosság előtt! Ne ő szabja meg, nem csak ő van ebben a kapcsolatban, hanem te is! Miért kéne mindig mindennek úgy történnie, ahogy ő akarja? Ugyanolyan jogod van bármihez, mint neki! Nem vagy se a szolgája, se az alárendeltje!


Nyugodtan hívd fel a szüleit, vagy akár menj át hozzájuk, ha gyerekkorod óta ismered őket és régen jóban voltatok, nincs miért aggódnod. Legalább kibújna a szög a zsákból, és végre megtudnád, vajon beszámolt-e rólad odahaza a kedves párod az elmúlt hónapok alatt, vagy sem.


Turkálj csak a fiókjaiban! Ha zavarja, kérdezd meg, hogy miért, mi rejtegetni valója van előtted? Mi az, ami miatt nem nyúlhatsz bele egy olyan fiókba, amibe állítása szerint nincs semmi olyasmi? Elvégre ő az, aki folyton tagad mindent! Ha igazat mondd, hát akkor meg mi félnivalója van?


Mondd meg neki kerek-perec, hogy mivel február óta húzódik a költözködés, most augusztusban pont kaptál 1 hét szabadságot, amit arra fogsz használni, hogy akkor végre átköltözz hozzá, ahogy azt már hónapok óta tervezgettétek, és amit eredetileg is ő kért! Nagyon kíváncsi vagyok, milyen fejet vág, amikor bejelented, hogy 2 hét múlva költözöl...


Állj egy kicsit a sarkadra, ne hagyd magad irányítani és palira venni!


Ha pedig ezeken a dolgokon bőszen problémázik a párod, legalább számodra is egyértelművé válik majd, hogy mennyire is tervez veled komolyan...

2015. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!