Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a helyzetben? Elhinnétek a magyarázatot? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

A barátom fiókjában volt 3 koton még pár hónapja, még akkor vette őket amikor nem voltunk együtt. Néhány napja eszembe jutott, hogy megnézzem. Már csak 1 darab volt, és egy üres doboz (nem ugyanaz a fajta). Rákérdeztem, azt mondta keresett valamit a fiókban, a kezébe került és kidobta őket mert úgysincs rájuk szükség (én szedek fogamzásgátlót).

Ezt elég nehezen tudom elhinni, mert akkor kidobta volna mindet. Ti mire gondolnátok ilyen helyzetben?



2015. júl. 30. 22:56
 71/101 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bukott le végül is mi tortent?Ird le,sokakat érdekel!
2016. ápr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 anonim ***** válasza:
Igen. Hogy alakult?
2016. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 anonim ***** válasza:
Mi volt az utolsó csepp a pohárban, ha ennyitől nem dobtad ki korábban??
2016. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 A kérdező kommentje:

Egy ideig figyeltem, hátha történik valami. De csak a szokásos dolgok. Telefonok rejtegetése, küldtem neki valamit facebookra, de előttem nem nyitotta meg gépen (pedig azért küldtem át, hogy nagy méretben meg lehessen nézni), mert akkor láttam volna, hogy kikkel beszélget, aztán telefonról kitörölt beszélgetéseket. A telefonjait már inkább otthon hagyta, amikor hozzám jött, vagy éppen "le voltak merülve".

Többször próbáltam úgy lebuktatni, hogy kocsival éppen arra mentem, ahol éppen volt, de ez sem volt egyértelmű.

A lakásban már túlzottan odafigyelt mindenre, és alig voltam nála.

Volt olyan is, hogy éppen munka után mentem haza, de nem a megszokott útvonalon, és az egyik utcából kikanyarodott, egy csaj ült mellette, de ezt is megpróbálta kimagyarázni, hogy csak az egyik munkatársa, és lerobbant a kocsijuk az út szélén, ő meg nem akart bunkó lenni, és különben is a férje is ott volt, csak a hátsó ülésen, azért nem láttam (sötétített a hátsó rész).

Év végén még úgy voltam vele, hogy kell valami kézzel fogható bizonyíték, mert mi van, ha tényleg én látok bele ezekbe többet. Próbáltam vele normálisan megbeszélni a dolgot, a problémákat, de nem lehetett. Amikor veszélyben érezte a helyzetét, akkor megint jött az összeköltözéssel, mert az szerinte megoldana mindent. Úgy gondolta, hogy ha együtt laknánk, akkor újra meg tudnék benne bízni, mert ideje sem lenne mással lenni. Ez persze nem igaz, mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen.

Aztán úgy alakult, hogy az egyik régi osztálytársammal összefutottunk, újra jóban lettünk. Neki régóta van kapcsolata, éppen év végén született gyerekük, és elkezdett mesélni, hogy náluk mi hogyan működik. És akkor megvilágosodtam, vagy nem is tudom mi a helyes szó erre. Átgondoltam ezt az egész kapcsolatnak mondott dolgot, és rájöttem, hogy elég volt. Ennél még a semmi is jobb. Nem úgy akarom leélni az egész életemet, hogy állandóan gyanakodnom kell. Az alap dolgok hiányoztak ebből az egészből, és így semmi értelme tovább erőltetni azt, ami nem működik, és ezek miatt a dolgok miatt már elmúlt minden, nem szeretem, legfeljebb valami ragaszkodásféle volt a régi szép idők miatt. Szóval nem kellett semmi kézzel fogható bizonyíték, vagy hogy rajtakapjam valakivel olyan helyzetben.

Próbáltam normálisan lezárni, nem akartam vele rosszban lenni, de annyira nem sikerült. Most időszakosan írogat, pár napig semmi, már kezdek örülni, aztán újra nekiáll, és nem fogja fel, hogy vége. Szerinte nekem csak idő kell és rájövök, hogy vele akarok lenni. És úgysem találok jobbat, vagy olyat aki jobban szeretne nála. De ha így is lenne, az sem érdekel. Most jól érzem magam egyedül, senki nem szól bele semmibe. Nem gondolom, hogy el vagyok késve bármivel is, nem fogok az első szembe jövővel összejönni, mert úristen most azonnal gyereket akarok, és ezért bármivel beérem... Még nem érzem a biológiai óra ketyegését. És nem gondolom, hogy annyira rossz állapotban lennék, hogy ne találnék magamnak mást. Jelentkező akadna bőven, ezen meg is lepődtem eléggé. De előbb ki akarom pihenni ezt az utóbbi pár évet, hogy ha véletlenül találok egy megfelelőt, akivel minden szempontból összeillünk, akkor tiszta lappal indíthassunk, és el tudjak vonatkoztatni ettől az egésztől.

2016. ápr. 21. 14:14
 75/101 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, ügyes vagy! Ha ír, ne reagálj, tiltsd le. :) Hajrá!
2016. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jol tetted!:)
2016. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 anonim ***** válasza:
93%
Épp a napokban gondolkodtam hogy meg kéne keresni ezt a kérdést, megkérdezni mi lett a vége, és most épp itt volt legfölül a megválaszoltnál. Örülök annak, amit írtál, kb a lehető legpozitívabb kimenet!! Az, hogy tényleg TE léptél, mert TE érzed úgy, nem amiatt mert muszáj volt mert lebukott, hanem magad miatt, hogy felismerted a helyzetet. Ilyen pozitív hozzáállással meg hogy tényleg hagysz magadnak időt lesz neked még normális kapcsolatod később. Sok szerencsét!
2016. ápr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Most már sokkal pozitívabban látom én is az egész helyzetet, mint amikor kiírtam a kérdést. Mindenképp jó döntést hoztam.
2016. ápr. 23. 01:43
 79/101 anonim ***** válasza:
100%

71. vagyok,én kérdeztem, van e fejlemény,mert sokan eltűnnek,miután feltették a kérdést...

Gondoltam, hátha mégse.

Tavaly nyár óta sokat szenvedhettél, mire eljutottál oda, hogy kidobd..ideje volt...

2016. ápr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 A kérdező kommentje:
Közben egész jól összeállt a kép, nagyjából minden részlet a helyére került. Nem is értem, hogy hagyhattam ennyire hülyére venni magam...
2016. ápr. 27. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!