Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a helyzetben? Elhinnétek a magyarázatot? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

A barátom fiókjában volt 3 koton még pár hónapja, még akkor vette őket amikor nem voltunk együtt. Néhány napja eszembe jutott, hogy megnézzem. Már csak 1 darab volt, és egy üres doboz (nem ugyanaz a fajta). Rákérdeztem, azt mondta keresett valamit a fiókban, a kezébe került és kidobta őket mert úgysincs rájuk szükség (én szedek fogamzásgátlót).

Ezt elég nehezen tudom elhinni, mert akkor kidobta volna mindet. Ti mire gondolnátok ilyen helyzetben?



2015. júl. 30. 22:56
 51/101 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem vagy nyitott egy újabb pár kapcsolatra akkor igy is úgy is Macskás vénasszony lesz belőled! Mert valakit kefél, de nem téged gumival az biztos!
2015. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi kérdéseket most olvastam végig, a tamponokon kívül most jutottam el az állandóan zsebben tartott és némított telefonig, nőkkel tele híváslistáig (éjszakai hívásokkal), leégett mécsesig a fürdőkád szélén, valamint addig, hogy tulajdonképpen alig találkoztok, mert üti egymást a munkaidőtök. 30 éves vagy, igazán nem kellene ilyen manipulálhatónak lenned. Ha boldog akarsz lenni, az nem emellett a férfi mellett fog megtörténni. Kivéve, ha külön élvezed, hogy hülyére vesznek.. Szerintem ma csöngess be hozzá lelkendezve, jövő hétre szabit kaptál, úgyhogy holnap megkezdenéd a költözést. Ma pedig kérsz magadnak kulcsot. Annyira szeretné, hogy odaköltözz, nem? Akkor biztosan örülni fog neked.. 2 hónapot nem adok nektek, hamarabb ki fog bújni a szög a zsákból. Persze te leszel az, aki megfojtja a jelenlétével, hiszen eddig is csodásan be tudta adni neked, hogy mindenért te vagy a hibás. A valódi ok az lesz, hogy hiányzik neki a kötetlen egyedülálló életvitel, amit most folytat.
2015. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
98%

Most már én is ott tartok, hogy meg is érdemled...


Inkább lennék macskás vénasszony, mint egy megcsalt idióta, aki inkább lehunyja a szemét, minthogy ne legyen egyedül...

2015. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
85%
Jézus,ez nagyon gáz!?ugye tudod h a te hibád??-mért is?mert hagyod h kihasználjon,átverjen,hazudjon!?ha lett wolna eszed már rég kidobtad wolna,és nem itt sajnáltatnád magad MEGINT!?25/N
2015. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatni akarom magam, mások véleményére vagyok kíváncsi.
2015. júl. 31. 18:18
 56/101 anonim ***** válasza:
95%
Eleg egybehangzoak a velemenyek, megis a kifogasokat keresed, hogy miert maradj vele.. :)
2015. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 A kérdező kommentje:
Csak próbálok reálisan gondolkozni. Nincs túl sok esélyem tökéletes párt találni magam mellé (főleg mert tökéletes ember nincs, én sem vagyok az). Mindenkinek van valami defektje, és akikkel eddig együtt voltam azoknak sokkal elfogadhatatlanabb dolgaik voltak. Kisebbségi komplexus, agresszív viselkedés, qrvázás, beteges féltékenység, teljes önállótlanság, anyuci kicsi fia, volt amelyik teljes mértékben uralkodni akart rajtam, több is volt aki nem akart felvállalni, mindegyik eljátszotta a bizalmamat, a hazugságok miatt túlzottan gyanakvó lettem, már akkor is rémeket látok, ha nincs semmi okom rá. És most el kell döntenem, hogy ebből a helyzetből megpróbálom kihozni a legjobbat, ha sikerül, lehet családom, mint minden normális korombelinek. Vagy kilépek ebből a kapcsolatból és legfeljebb alkalmi kapcsolataim lesznek, mert esélyem sincs semmi komolyabbra. A korban hozzám illő normális férfiaknak családjuk van, aki eddig nem állapodott meg annak meg oka van.
2015. júl. 31. 19:14
 58/101 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha kilépsz a kapcsolatból, akkor te már párkapcsolatra alkalmatlan leszel? Miből gondolod, hogy nincs több 30-as, aki nem normális társsal élt párkapcsolatban, és vége lett? Sőt, a házasságok fele is válással végződik, és épp 30-asként indul be az érett fejjel párkeresés.. A logikádat sem értem, mert elhagytad azt, aki q*vázott, azt, aki nem vállalt fel, és azt, aki hazudott neked, ugyanakkor a mostanit nem hagynád el akkor sem, ha ugyanezeket teszi veled. Ennyire kétségbeesettnek érzed magad egyedül? Mert ha valóban ilyen a hozzáállásod, azt a párod is tudja, és nyilván pont ezért él vissza a helyzettel. Miért nem próbálsz megbizonyosodni róla, milyen szerepet töltesz be az életében? Komolyan mondom, nem értem, hogy lehetsz ennyire kétségbeesett és hogy adhattad fel ennyire az életed, én is 30 vagyok, és még előttem az élet (és előtted is). A legrosszabb viszont az, hogy te hiába döntöd el, hogy márpedig beéred ezzel a kapcsolattal, a párod nem fogja, fel sem vállal téged, repülni fogsz, amint eszébe jut komolyabb párkapcsolatot kialakítani valakivel. A saját idődet vesztegeted, ha belenyugodsz ebbe a helyzetbe. De persze 35 évesen nyilván több esélyed lesz párt találni és gyereket vállalni, mintha mostanában vágnál bele.. De a te életed, te döntesz róla..
2015. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
78%
Na ez így nem teljesen igaz ahogy leírtad én cáfolom! Elváltam és volt egy gyerekem, egyedülálló anyaként éltem a fiammal, 26 évesen! Mégis találtam magamnak párt sôt a férjem előtt volt egy barátom aki imádott minket ,24 éves volt a srác, kedves , jól szituált, szorgalmas, dj volt az akkori való világos "sztárokkal " lépett fel discokban. Én komolyabb férfit szerettem volna olyan volt mintha lett volna még egy gyerekem, kiadtam az útját de barátként váltunk el, megviselte nagyon! Hónapokig nem bírta feldolgozni, és akkor jött a férjem ő akkor 29 éves elvált férfi volt! Életem szerelme lett! 12 éve vagyunk együtt , boldogan , egy fiunk született , voltak nehézségek de kitartottunk! Ő sem tökéletes, de én sem! Fel a fejjel!!
2015. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
95%

Ha családot szeretnél meg azt, hogy valakitől legyen gyereked, és már lemondtál egy tökéletes pár megtalálásáról, az elfogadható, és érthető is, ha tűröd hogy csalnak, ha neked ez kell. DE EZ A PASI MÉG CSAK FEL SEM VÁLLAL. Akkor lesz tőle gyereked, ha direkt abbahagyod a tablettát és nem szólsz neki. De nem fog gyerektartást se fizetni csak beperel, hogy átverted. Kb ennyire lesz jó. Ennél egy macska is jobb. Vagy 5 macska.


Egybként ha 30as vagy, akkor egy darab hibát kell elfogadnod a potenciális jelöltekben, hogy már van gyerekük. Ha ezt el tudod fogadni, akkor még egész jó pasikat is találhatsz, mert az éppen 30as nők még nem feltétlen akarnak belemenni abba, hogy a pasinak már van egy gyereke, de már elég sok a 30-35 körüli elvált pasi. Általában nem is ők nevelik a gyereket, csak hát fizetik a gyerektartást meg láthatás. Ha ezt az egyet problémát el tudod fogadni, találhatsz olyat, akivel amúgy nincs baj, csak 18 éves korban kezdődött szerelméhez ment hozzá és 5-10 év alatt rájöttek, hogy közük nincs egymáshoz. De a számukra potenciális nők még fiatalnak érzik magukat egy gyerekes pasihoz. Tehát ha már úgyis "hibákat" akarsz elfogadni a pasikban, akkor válaszd ezt. Nem olyanhoz kell menni, akitől azért váltak el, mert aggresszív, alkoholista vagy hasonlók, hanem akik szimplán kiszerttek egymásból, van ilyen.


Még nagyon nem vagy lemaradva, de ha még elhülyéskedsz 5 évet ezzel a döggel, akivel most vagy, na akkor leszel lemaradva.

2015. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!