Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a helyzetben? Elhinnétek a magyarázatot? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

A barátom fiókjában volt 3 koton még pár hónapja, még akkor vette őket amikor nem voltunk együtt. Néhány napja eszembe jutott, hogy megnézzem. Már csak 1 darab volt, és egy üres doboz (nem ugyanaz a fajta). Rákérdeztem, azt mondta keresett valamit a fiókban, a kezébe került és kidobta őket mert úgysincs rájuk szükség (én szedek fogamzásgátlót).

Ezt elég nehezen tudom elhinni, mert akkor kidobta volna mindet. Ti mire gondolnátok ilyen helyzetben?



2015. júl. 30. 22:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 A kérdező kommentje:
Mi soha nem csináltuk gumival. Nem miattam vette őket. Amikor megtudtam, hogy van neki otthon, mondtam hogy próbáljuk ki, de azt mondta hogy ne, mert nem szereti, és nem azért van neki, hogy velem elhasználja, csak megmaradt régebbről.
2015. júl. 30. 23:23
 12/101 anonim ***** válasza:
100%
Ezek februári kérdések, tök egyértelmű a szituáció, komolyan azóta is vele vagy vagy csak trollkodsz itt? :D
2015. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/101 A kérdező kommentje:

Nem trollkodok. Mindent úgy kimagyaráz, hogy a végén én érzem magam sz@rul amiért egyáltalán ilyeneken problémázok.

Február után volt egy nagyobb nyugis időszak, amikor látszólag tökéletes volt minden. De most megint kezdődik.

2015. júl. 30. 23:27
 14/101 anonim ***** válasza:
100%
De ezek annyira egyértelmű dolgok, hogyan tudja kimagyarázni őket? Már bocs, de a "őő jött valami távoli unokatesóm akiről eddig nem is tudtam a nőjével biztos ő volt" nem valami zseniális magyarázat azért... :D Meg a többi is elég béna...
2015. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/101 anonim ***** válasza:
97%
Okos ember bármit kimagyaráz úgy, hogy még rosszul érezd magad, amiért gyanakodni mertél. A februári kérdésekkel egy csokorban azt mondanám, egyértelmű a helyzet. Azóta van annyi esze, hogy a tamponokat eltüntesse, mielőtt megérkeznél, de úgy látszik arról nem tudott, hogy a gumikat is számon tartod.. Hogy fix szeretője van, szextárskeresőzik vagy nélküled bulizgat és úgy szed fel nőket, a körülményeket ismerve te tudhatod, melyik mennyire esélyes. Van kulcsod a lakásához?
2015. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/101 A kérdező kommentje:
Ilyenkor teljesen fel van háborodva, hogy én hogy feltételezhetem róla, hogy megcsal. Mert ő nem ad rá okot, mert észrevehetném mennyi mindent megtesz értem. És nem azért futott utánam 1 évig mire összejöttem vele, hogy megcsaljon. És ha megcsalna, akkor miért akarná, hogy odaköltözzek hozzá? Február óta akarja, de nem volt ebben a témában semmi előrelépés ebben a témában, mert mindig csak mondja, de a viselkedéséből nem látom, hogy tényleg annyira akarta volna.
2015. júl. 30. 23:34
 17/101 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyon akarná, február óta már meg tudtátok volna oldani gondolom. Valószínűleg azt is csak úgy mondja, hogy nyugtasson.
2015. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/101 A kérdező kommentje:

Esélyt sem ad arra, hogy újra valaki betéteket tegyen a szemetesbe, mert a fürdőszobából még a szemetest is eltüntette.

Kulcsom nincs. De a kotonos dolog után azt mondta, hogy be fogja kamerázni a lakást belülről is (az udvaron már vannak kamerák), ha lenne kulcsom, akkor se tudnék csak úgy odamenni, hogy ne vegye észre.

Bulizni nem hiszem, hogy jár, túl sokat dolgozik, nem férne bele az idejébe.

2015. júl. 30. 23:38
 19/101 anonim ***** válasza:
99%
omg ez a pasi nem csak megcsal ha nem hülyére is vesz szívből gratulálok!
2015. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/101 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a keresztneve a barátodnak? (Légyszi írd meg privátban, köszi)
2015. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!