Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a helyzetben? Elhinnétek a magyarázatot? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

A barátom fiókjában volt 3 koton még pár hónapja, még akkor vette őket amikor nem voltunk együtt. Néhány napja eszembe jutott, hogy megnézzem. Már csak 1 darab volt, és egy üres doboz (nem ugyanaz a fajta). Rákérdeztem, azt mondta keresett valamit a fiókban, a kezébe került és kidobta őket mert úgysincs rájuk szükség (én szedek fogamzásgátlót).

Ezt elég nehezen tudom elhinni, mert akkor kidobta volna mindet. Ti mire gondolnátok ilyen helyzetben?



2015. júl. 30. 22:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 A kérdező kommentje:
#20 Miért érdekel a keresztneve?
2015. júl. 31. 00:19
 22/101 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsot azért kérdeztem, mert ha nem ad, akkor azzal az esélyét is kizárja, hogy véletlenül rajtakapd valaki mással. Egyébként komoly kapcsolatban (főleg, ahol az összeköltözés tényleg cél) elég alap szerintem, hogy a másiknak van kulcsa. Bármikor odaérhetsz előtte, vagy érkezhetsz olyankor, amikor alszik, és nem kell felébresztened.. Úgy látszik ez számára nem tűnik annyira logikusnak, ami intő jel. Ez a "bekamerázom a lakást" dolog részéről elég nagy vetítés, mert ugyan ki más tudná eltüntetni a kompromittáló felvételeket, mint ő? Szóval ha félrelépne, akkor is ugyanezt mondaná. Az összeköltözés miért nem halad? Nem lehet, hogy csak azért mondja, hogy befogja a szád, ameddig azt hiszed, komolyan tervez? Miért nem kérded meg, hétvégén segít-e a cipekedésben, mert ha már fél éve megbeszéltétek, nem akarod tovább hitegetni, odaköltözöl hozzá.. És vesd fel, hogy holnap elmehetnétek neked kulcsot másolni! Kíváncsi vagyok, mit reagálna a dologra. Ha jó színész, akkor is belemegy és szervezkedni kezd, ha igazából semmi kedve az egészhez, legfeljebb feltűnés nélkül próbál olyan ürügyet találni, amivel halogatni lehet a dolgot. De őszintén, mi másból bizonyosodhatnál meg róla, hogy nem etet, mintha ténylegesen együtt éltek, és a saját szemeddel látod, hogy nem akar hülyére venni?
2015. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 A kérdező kommentje:

Azért nem került szóba, hogy legyen kulcsom, mert mindig együtt megyünk hozzá. Nekem sokáig tartana kibuszozni, neki van autója, eljön értem és haza is hoz utána. Nem szoktam csak úgy beállítani hozzá, mindig csak előre megbeszélt időpontokban találkozunk.

A kamerákat azért akarja, hogy ha ott vagyok nála, és ő pl éppen fürdik, akkor kiderüljön ha megint kinyitok egy fiókot vagy hasonló. A múltkor nem akart fürdeni, csak ha bemegyek vele a fürdőszobába, mert nem gondolom hogy ezek után egy percre is egyedül fog hagyni... De így meg nem értem a költözés dolgot. Nem tudhatom majd melyik fiókban vagy szekrényben mi van? Így hogyan lehet takarítani például? És kamerákkal figyelne amikor nincs otthon? Mint valami elcseszett valóságshow. Szerintem egy kapcsolatban nem így kellene működni a dolgoknak.

A kulcsmásolás egyébként jó ötlet, felvetem majd neki. Valahogy le akarom buktatni. Kiugrasztani a nyulat a bokorból. Csak semmi használható ötletem nincs sajnos.

2015. júl. 31. 00:33
 24/101 anonim ***** válasza:
100%
de ezek után minek kéne még bizonyítani bármit is? mi lenne az a dolog, ami teljes bizonyosság lenne számodra?
2015. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 A kérdező kommentje:
Valami amit sehogy nem tud kimagyarázni. Ami olyan, hogy teljesen egyértelmű, és hiába is tagadná le.
2015. júl. 31. 01:00
 26/101 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, ez a nem megy fürdeni, nehogy kinyiss egy fiókot elég durva dolog.. Mi másra gondolna az ember, hogyha kinyitsz egy fiókot, olyasmit találhatsz, aminek nem örülne? És ezt is megindokolta neked azzal, hogy benned van a hiba, amiért megláttad, hogy fogy az óvszer, és tamponok vannak a szemetesben..? Ha egy pucér nőt találsz az ágyában, akkor is megpróbálja kimagyarázni.. A barátod elég durván úgy viselkedik, mint aki ténylegesen kettős életet él, és folyton azon retteg, lebuktatod. Milyen jellegű egyébként a kapcsolatotok? Figyelmes veled, törődik veled, érezhető a viselkedésén, hogy más nem érdekli, és komolyan tervez?
2015. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/101 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy ő is biztos találna nálam olyat, amitől kiakadna. De ez nem így van, felőlem itt végignézhetne mindent, semmi titkolni valóm nincs. A telefonomban és a laptopomon sincs olyan, amit ne láthatna.

Azt meg kikérte magának, hogy én nála turkálok. A múltkor ott aludtam, és az éjjeli szekrényben (az én oldalamon) volt egy testápoló, amit nem tudom ki vett, mert DM márkás, és ő soha nem jár ilyen helyekre. Kint felejtettem a polcon, erre felhív munka közben hogy lecsesszen miatta.

A lakásán nem látszik, hogy együtt vagyunk, sehol egy közös kép, mindenhol csak pasis dolgok, modellautókkal van tele a polc, facebook-on sincs kint közös kép nála, mert azt is mindig csak emlegeti, hogy kéne kitenni... De addig nem akarja, ameddig nem találkozok a szüleivel. Én sem tettem ki, mert régebben már hisztizett ez miatt, mert ezzel megsértettem a személyiségi jogait, és törölnöm kellett. A családi állapot sincs kint. Az előző barátnőjével sok közös képük volt kirakva, és állandóan ott nyáladzottak alatta a hozzászólásokban.

A szüleit ismerem gyerekkorom óta, jó volt a kapcsolatom velük mindig. Csak aztán a barátommal külön voltunk egy hosszabb ideig, és amióta újra összejöttünk, kerülöm őket. Valahogy kellemetlen lenne csak úgy odaállni eléjük, hogy "na megjöttem". Pedig a barátom szerint így kellene (tudja, hogy ezt nem fogom így megtenni, ezért is erőlteti szerintem). Én meg úgy vagyok vele, hogy ők nem hívnak, én meg nem szeretnék csak úgy megjelenni. Mondtam is, hogy ha valahol összefutnék velük, akár az utcán, akkor utána már nem lenne olyan gáz a szitu, de ha valamilyen rendezvény van, ahova a családja is megy (pl. nagyszülőknél falunap volt, úgy volt hogy megyünk), akkor valami mindig közbejön. Február óta volt pár családi összejövetel náluk, ezekről mindig utólag értesültem, a párom soha nem kérdezte meg, hogy vele megyek-e. Az én rokonaim mindig hívják őt is ha szülinap van, mindig kérdeznek felőle. Az anyukája felhívott még tavasszal egyszer, de egy teljesen más dolog miatt, az nem került szóba, hogy együtt vagyunk. Felmerült bennem, hogy esetleg nem is tudják.

2015. júl. 31. 01:17
 28/101 A kérdező kommentje:

Hogy komolyan tervez-e? Azt mondta amikor újra összejöttünk november környékén, hogy még télen költözzek oda, márciusban eljegyzés, és még idén el akar venni. Aztán most ott tartottunk, hogy majd nyáron eljegyzés. A gyűrűt állítólag megvette, mert azóta azzal is érvel mindig, hogy ha nem szeretne annyira és nem lennék neki fontos, akkor miért vett volna eljegyzési gyűrűt? Ezen már párszor kiakadtam, és megmondtam hogy hallani sem akarok a gyűrűről, mert igazából tudnom se kéne róla. Eddig azt mondta, hogy a megfelelő helyszínt és alkalmat várja, és még a nyáron meg fog történni. Lassan augusztus, még semmi nem volt. Nem én ragaszkodok a gyűrűhöz, nem én kényszerítettem ki, ő ígérget, de inkább ne mondana semmit ezzel kapcsolatban, mert csak beleélem magam aztán jön a koppanás.

Figyelmes... mi számít annak? Nem nyitja ki előttem az ajtót vagy ilyesmi. Ha megyünk valahova, általában felesben fizetünk, de ahhoz én ragaszkodok. Nem vagyunk gazdagok, de normális munkánk van, a fizetés erre felénk átlagosak számít, nem kell filléreskednünk. Virágot meg hasonló dolgokat nem szokott hozni, de nem is vagyok oda érte.

2015. júl. 31. 01:25
 29/101 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján a párod szóban melletted van, de csak ameddig nem kell semmit tennie érted. Nincs szándékában bevinni a családi körbe, nyilvánosságra hozni, hogy kapcsolatban álltok (az egy dolog, hogy ő nem tesz fel rólad képet netre, de hogy te a személyiségi jogait megsérted, amiért közös képet teszel ki..??), ígér fűt-fát, hogy úgy tűnjön, komolyan gondolja veled. Van egyébként bármilyen személyes holmid szem előtt a lakásában? Fogkefe, papucs, hálóing..? Szóval olyasmi, amiből egy másik nőnek feltűnhetne, hogy van valakije? Nagy valószínűséggel a költözés, eljegyzés, jegygyűrű csak hasraütésszerű gondolat. Semmit nem tett, hogy a szándékát bizonyítsa, csak a szádat akarja befogni az ígérgetéssel. Ha megkérnéd, mutassa meg a gyűrűt, biztos hárítana azzal, hogy majd csak a "megfelelő pillanatban" láthatod, de valószínűleg nincs is gyűrű, csak sakkban akar tartani a dologgal. Sok nő tényleg annyira elgyengül az esküvő gondolatától, hogy elsiklik miatta a kapcsolat hibái felett. Mindeközben pedig annyira sem vagy része az életének, hogy kinyithass egy fiókot, amikor nála vagy. Egy szerelmes vagy komolyan gondolkodó férfi másképp viselkedik. A te szereped inkább titkos szeretőre hasonlít, akiről a külvilágnak nincs tudomása, és tart, ameddig meg nem elégeled a hazugságokat.
2015. júl. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 A kérdező kommentje:

Szem előtt nincs semmim. Van egy fogkefém, de az akár az ő fogkeféje is lehet (kék). Van egy pizsim a szekrénye mélyén, amit gombóccá gyűrve tárol, és szerintem amióta ott van nem volt kimosva. És egy papucsom, ami vendégpapucsnak is jó. Egyiken sem látszik, hogy az enyém.

A személyiségi jogairól annyit csak, hogy amikor a haverjai vagy a szomszéd lány tett ki róla képet, ahhoz még kommentelt is hogy milyen jó kép... Ezt megláttam, gondoltam akkor én is kiteszek egyet. Nem olyan kép volt, amin egymáshoz sem érünk, csak ültünk a fűben. Először megkért, hogy legyek szíves leszedni, nem értettem miért. Mondtam, hogy magyarázza már meg, hogy ha másnál nem zavarja, akkor nálam miért? Nem tudott értelmes választ adni, mondtam neki, hogy majd ha a többiek is leszedték, akkor én is le fogom. Na erre jött az, hogy én semmibe veszem a kérését, és megsértem a személyiségi jogait, mert ő nem akar senkinél sem képet magáról. A többieknek még mindig ott a kép. Igaz ez még a szakításunk előtt volt, de most meg a szüleivel való találkozáshoz köti a közös kép felrakását. Ami nem fog megtörténni mostanában, azok miatt amiket előzőleg már leírtam.

Bocsi a kisregényekért, de már ott tartok, hogy fogalmam sincs hogyan tudnám helyrehozni a dolgokat, a legjobb barátnőm elköltözött 200 km-re, más ismerőseim vagy a családom előtt meg ciki lenne elmesélni ezeket. Úgyhogy senki nem tud normális tanácsot adni.

2015. júl. 31. 02:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!