Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a helyzetben? Elhinnétek a magyarázatot? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

A barátom fiókjában volt 3 koton még pár hónapja, még akkor vette őket amikor nem voltunk együtt. Néhány napja eszembe jutott, hogy megnézzem. Már csak 1 darab volt, és egy üres doboz (nem ugyanaz a fajta). Rákérdeztem, azt mondta keresett valamit a fiókban, a kezébe került és kidobta őket mert úgysincs rájuk szükség (én szedek fogamzásgátlót).

Ezt elég nehezen tudom elhinni, mert akkor kidobta volna mindet. Ti mire gondolnátok ilyen helyzetben?



2015. júl. 30. 22:56
 81/101 Költőnő? ***** válasza:
95%
X szar kapcsolat után remélhetőleg végre megtanultad a leckét. Tedd magad rendbe, tanuld meg tisztelni és szeretni magad. Ez lenne az első lépés egy későbbi egészséges kapcsolat felé. Vmi oka biztosan van, hogy ilyen válogatott idiótákkal állsz össze.
2016. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/101 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az az oka, hogy alkalmatlan vagyok normális kapcsolatra. :( De nem baj, legalább időben kiderült.
2016. ápr. 27. 19:20
 83/101 anonim ***** válasza:
Mi újság Azóta? Hogy vagy?
2016. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/101 A kérdező kommentje:

Előző kapcsolat lezárva teljesen, ex letiltva mindenhonnan (hívások, sms, email, skype, facebook...), mert nem volt nyugtom tőle, bizonygatta hogy nekem ő az igazi, úgysem találok jobbat nála...

Közben megismertem valakit, május közepe óta együtt vagyunk, egyelőre távkapcsolat, de remélem már nem sokáig, addig pedig megpróbálunk a lehető legtöbbször találkozni.

Vele nincsenek kérdőjelek, 100%-ban meg tudok benne bízni, minden szempontból tökéletes, olyan, mintha rá vártam volna egész életemben. Ismeri az előzményeket, mindent megtesz, hogy elő ne fordulhasson olyan, ami miatt kételkedhetnék benne. Egyszerűen imádom. Nem is gondoltam volna korábban, hogy lehet valakit ennyire szeretni.

2016. aug. 21. 22:22
 85/101 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nagyon örülök!! Igazán jó hírek! :) Megèrdemled a boldogságot! Ne hagyd, hogy az exed elvegye az önbizalmad? Várjuk am a fejlemènyeket! :)
2016. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/101 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. aug. 22. 21:41
 87/101 anonim válasza:

Mesélj, mi újság veled?

Együtt vagy még a pároddal tavaly május óta? :)

2017. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/101 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk :) Nem mondom, hogy nincsenek nézeteltérések, nehezebb napok, nagy veszekedések, de ezek nem abból adódnak, hogy felmerülne a megcsalás vagy ilyen jellegű hazugságok. Inkább azért, mert mindkettőnknek megvan mindenről a saját véleménye, amihez néha túlzottan ragaszkodunk. Még mindig úgy gondolom, hogy rá vártam egész eddig :)
2017. máj. 6. 16:57
 89/101 A kérdező kommentje:
Ééééés igen, ő is átvert... ennyi volt. Bejátszotta a hátam mögött ismerkedős, telefont rejtegető trükköt. Aztán megmutatta, és jött a pofára esés.
2017. máj. 24. 12:58
 90/101 anonim ***** válasza:
Sajnálom😔😔
2017. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!