Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy nálam jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam jóval fiatalabb férfiba, pedig nekem családom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 22:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem rúgnék fel mindent a bizonytalanért,ami ráadásul lehet,hogy csupán fellángolás.Nagyon gondold át,hogyan döntesz,mert itt bizony nem egy ember életéről,jövőjéről van szó,hanem többéről.Neked már gyereked van,aki megissza a levét az állandó feszültségnek.Úgy mérlegelj,hogy a döntésed neki is jó legyen.Persze,kell,hogy az ember boldog legyen,de nem mindegy,milyen áron.Egy alapos és őszinte beszélgetés a férjeddel nem árthat,és ezt még rágd át alaposan,mert nem játék.
2010. ápr. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kedves kérdező, hogy mi a baj? Az, hogy a férjed SOHA nem fog titeket választani a kocsmával szemben. Hitegethet és ígérgethet, még ideig-óráig tudja is tartani, de aki már most, egy 3 éves gyerek mellett eljár...

Anyám is folyton reménykedett, sírt, könyörgött 30 évig, így sikerült egy alkoholista szülő mellett felnőnöm, ne akarj ilyen sorsot a gyerekednek! És nekem ne mondja senki, hogy megváltozhat, meg az eskü! A férj is esküdt tett, nem? Fogadd úgy az új szerelmet mint egy intő jelet a sorstól, hogy menned kell! Sok sikert!

2010. ápr. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
63%
nyugodtan lépj félre, egy kis izgalom nem árt a házasságban sem, de a férjed ne tudja meg!!!
2010. ápr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az előttem szólóval. Ha nem tud megváltozni, ne akarj olyan életet a gyerekednek, hogy bármelyik családtag is állandóna a kocsmában ül. Édesanyám élete is így kezdődött, de szerencsére ő megelégelte és elhagyta apámat, amiért velünk nem törődött csak ivott. És mondom azoknak, akik a csonka család szörnyűségeiről írtak, hogy nem volt szörnyű. Boldogan nőttem fel szerető emberek mellett, és nem kellett azon gyötörnöm magam, hogy apám miért nem velem játszik itthon vagy miért nem foglalkozik anyukámmal.


Függetlenül a másik férfitől, csakis a házasságodat tekintve: Ha boldog életet akarsz, akkor mondd meg a férjednek, hogy azzal, hogy állandóan eljár boldogtalanná tesz Téged és a gyereket. Állapodjatok meg, hogy sokkal ritkábban jár el, és mondd meg neki, hogy ha ezt nem tudja betartani és nem fog változni elválsz, mert boldog életet és szerető családi légkört akarsz a gyerekednek.

2010. ápr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok és a 6-30as válaszolóval értettem egyet :)
2010. ápr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%
Én másként közelíteném meg a dolgot. Amint írtad a férjed elhanyagol téged, te meg fiatal nő vagy! Bizony ilyenkor a férfi és a nő részéről is felmerül, ha éppen akad egy másik és kedvesebb, kockáztasson e? Tudok olyan házasságot is,amikor az ellaposodott, vagy már nem úgy működik ahogyan kellene, jött egy harmadik,aki más volt, aki hacsak egy kalandnak számított, de megmentette a házasságot. Mert az egyik fél rájött, csak a család az igazi. Én nem szórok rád jelzőket, de a szíved szerint döntsél.
2010. ápr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!Hát tényleg sajnállak, és együttérzek veled. Rossz érzés ez a bizonytalanság. Én egyszer voltam igy (nincs házasság, meg no sex!), de tudod, nem adtam fel a komoly kapcsolatomat és olyan jó volt amikor rájöttem, hogy te úristen hiszen nekem nem kell ilyesmi az életembe!! És sipp a fellángolásnak máris véget szakadt. Persze nagyon rossz azzal az érzéssel kell, hogy nem tudod h vajon jó döntés lesz-e bármelyik is. Sajnos ha mindenki látná a jövőt akkor másképp csinálna mindent!

De nem rosszindulatból mondom, de az a fiú az még fiatal...vagyis ahányat lát annyit szeret! És főleg h te még idősebb is vagy, annál jobban szeret! De szerintem jól gondold meg..Lehet h egyszer úgyis eljön az idő, hogy kész kilépsz a házasságból meg minden, de ne most legyen. Vagy nem is tudom, de egy 22 éves hidd el, hogy nem fog veled "élni"+a gyermek!! Hiszen nagyon fiatal, neki a szórakozás meg minden kell.Ha most nem is kell neki, ha azt mondja, egyszer úgyis rájön, hogy neki hiányoznak a haverok,a buli...stb.

Én tényleg sajnállak.De nem adnám fel MÉG, és főleg érte nem.

Légy jó majd még irj. És ne vedd fel a duri kommenteket!

2010. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
Jah 24 L voltam:)
2010. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj, sokminden elhangzott itten. (Végigolvastam.) Azt nem teljesen értem, hogy egyesek hogy mernek leribancozni valakit, akiről nagyjából 30 sornyi információjuk van, de ez egy dolog. Könnyen ítélünk, könnyen is ítéltetünk (persze akkor fel vagyunk háborodva, de talán eszünkbe jut, hogy mi is milyen könnyen ítélünk). Ami viszont egyszerűen bámulatosan otromba, az az érvelés. Hogy a nők gonoszak, ribancok, egy férfi nem elég nekik, mert lám, a férjed mellett te is hogy beleszerettél valakibe. Na de kedves uraim, ha adott lenne önöknek egy nő, aki sz@rik a fejükre, se nem főz, se nem mos, és még a lábát se teszi szét, sőt otthon sincs, hanem a barátnőivel plázázik a késő éjszakába is, drága talpig becsületes és hűséges férfi barátaim, maguk mit csinálnának? Ezen kéretik elgondolkodni, és utána ítélkezni az asszonyon, aki még csak nem is tört házasságot. (Igenis nézni kell az okokat, aggódjunk bármennyire is nemzetünk jövője miatt, és legyünk bár akármekkora konzervatívok.)


Neked, kérdező: okosat nem tudok mondani, de az ital - ha az italozó nem akar kiszállni belőle - teljesen felszívja, és uralja az embert, és elvonja mindentől. Ha a férjedben megvan a szándék, és hajlandó tenni is lépéseket, akkor menthető a dolog. Ha nem, akkor fogd menekülőre, szépen higgadtan számold fel a házasságod. (Ezt egyébként még az R. K. Egyház (akik elég rigorózusak e tekintetben) is elismeri érvénytelenségi oknak, lévén a házasság működőképessége nem biztosított.)

2010. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy nézd meg, mik a férjed igényei, jól érzi-e magát a családban, van-e szellemi és lelki partnere közöttetek. Hogy kiderüljön, miért jár el, mi az, ami a kocsmában a haverok között van, itt meg nincs. Valószínűleg tőled is igényel áldozatot a mentőakció. ;) (Előző voltam.)
2010. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!