Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy nálam jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam jóval fiatalabb férfiba, pedig nekem családom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 22:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok olyan esetet ismerek, mint a tied. A vege 90%-ban valas lett, de egyikuk sem maradt azzal, akit megismert. En azt gondolom, hogy az eszedre kell hallgatnod, hisz csaladod is van es nem mindegy, hogy meg plusz emberek eletet forgatod fel egy olyan kapcsolatert, ami valoszinuleg nem lesz tartos. Ez csak egy fellangolas. Felnott vagy, uralkodj az erzeseiden. Tudod, az ilyen noket joggal nezik le, mert ha valakinek orok huseget fogadtal, ilyen nem fog eltantoritani. Viszont te itt masrol is irsz, hogy a ferjed hibaja. Ha a ferjeddel nem tudsz kijonni, akkor azt vele kell megbeszelni es ha nem megy sehogy sem, el kell valni. Mikor megismerted, sosem kocsmazott? Mert ha mar akkor ilyen volt, akkor nem tudom, hogy mibol gondoltad, hogy majd megvaltozik. Azzal tisztaban kell lenned, hogy a 22 eves fiu nem biztos, hogy komolyan tervez veled, szoval lehet, hogy ket szek koze esel majd.
2010. ápr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)00.46-os válaszoló..téged igazán megbánthatott pár lány,ha csak az jött le az írásomból,hogy minden baj :)De hát ugye ezek szerint nagy a tapasztalatod.Bár a kérdésem lényegétől már igen eltávolodtál..De írj csak..legalább addig sem szomorkodom hanem mosolygok :)
2010. ápr. 2. 00:57
 33/64 anonim ***** válasza:
14%

Na az akor jó mert én meg rajtad mosolygok.Vagyis hát szánalmasnak tartalak.

Te nem is akarod rendbehozni a kapcsolatodat.Te csak a kifogásokatt keresed hogy szakíts vele.


És igaza van annak aki azt írta hogy te örök hűséget fogadtál neki meg ghogy jóban rosszban együtt vele.

Erre te bepasizol.Végülis nem haragszok rád meg senkire.A nők már csak ilyenek egy férfi nem elég nekik.Ezt így el kell fogadni.Ezért szoktam én szex után kidobni őket.

Na jó aki jól cumizik azt még megtartom egy darabig.

:-))))

2010. ápr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
Mikor megismerkedtünk..annak már 8 éve..nem kocsmázott.Persze elment 1 héten 1x 2x inni a haverokkal 1 sört,de hát azt miért is ne.Minden jó volt kb. 2,5 évvel ezelőttig.Aztán új munka hely,új társaság...és már csak ők léteznek.Na meg a kocsma :S Többször átrágtuk a problémákat..de mindig ugyan ott jutottunk ki sajnos.De persze még próbálkozom...mert hát igazatok van..nem véletlenül fogadtunk örök hűséget. De az is biztos,hogy nem akarok boldogtalanul élni.Az lenne jó ha a családommal tudnék boldogságban élni..de ehhez nem csak én kellek. Az is érthető,hogy önzőségből nem választhatom a szerelmet és az eszemre kell hallgatnom,de egy ideig biztos borzasztóan fog még fájni :S
2010. ápr. 2. 01:07
 35/64 A kérdező kommentje:
Ó köszönjük,hogy ezt megosztottad velünk :D Lehet szánalmas vagyok mert boldog akarok lenni..hát ez van.Csak tudod mi a helyzet én egyszer az is leszek.:)
2010. ápr. 2. 01:10
 36/64 anonim ***** válasza:
87%

ezt de bírom. rendbehozni egy szarrá ment kapcsolatot. az biztosan egyszerű. ez azt jelenti, hogy mindkét fél(vagy csak az egyik) befogja a száját aztán úgy tesz, mint akinek hűű, de jó. az emberek változnak, örök hűséget fogadsz valakinek, aztán évek múlva rá sem ismersz. nem tudom, én nem akarok arra ébredni 80 évesen, hogy gyűlöltem az életemet. kiszeretni valakiből és beleszeretni másba, hát igen, van ilyen. de csak azért mert felnőtt valaki nyomja el, mert az biztos jó.

szerintem azoknak az embereknek a megnyomorodott lelke a szánalmas, akik ide írják a fennkölt, szívtelen, lenéző, helyenként alpári hozzásszólásaikat. igazán sajnálom őket.

2010. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
00:55 vagyok: elhiszem, hogy fajni fog, de az meg jobban fajna a jovoben, ha felrugnad a hazassagodat, aztan dobna ez a fiu 2 honapon belul. Komolyan, olyan sok ilyen van korulottem. Ebbol a no soha nem jott ki jol. En a helyedben ultimatumot adnek a ferjemnek a kocsmazasrol: vagy a kocsma vagy ti, mert igy csak elhordja a penzeteket es nem tolt veletek semmi idot. Ideje, hogy bekemenyits es kimondd, hogy vagy ti vagy a kocsma.
2010. ápr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
33%

Legyél boldog.Itt senki sincs ellened. :-)))))

És az meddig fog tarteni?1évig max 2-ig?

Utána az lesz a baj hogy barna a haja.A következő boldog kapcsolatodban meg az hogy szőrös a hasa.


Tudod a boldogság az egy tág fogalom.Vannak olyan nők szép számban akik pl. csak a pénzes pasikra hajtanak és 22évesen hoozámennek egy 50éves kopaszodó pocakoshoz.És ők attól boldogok hogy tele a kassza.Én pl boldog vagyok akkor mikor jól meglocsolom a száját aztán közlöm vele hogy kettőnknek nincs jövője.

Van aki már attól is boldog hogy van egy jó kocsija egy jól fizető állása.

Szóval ez nagyon tág fogalom.És mindenkinek mást jelent.

De tényleg az ilyen magadfajtáktól nem bízik sok férfi a nőkben.

2010. ápr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló..köszönöm a válaszodat..és teljesen egyet értek.A többi válaszolónak is nagyon köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 2. 01:23
 40/64 A kérdező kommentje:
01.16-os válaszolónak szólt az első mondat.
2010. ápr. 2. 01:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!