Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy nálam jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam jóval fiatalabb férfiba, pedig nekem családom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 22:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Szerintem itt egyáltalán nem a másik vagy új fiút kellene nézni. bár, azt furcsállom, hogy azért sokan vannak melletted, de ha ezt a kérdést mondjuk egy férfi tette volna fel forditott esetben, senki sem lett volna ilyen megértő. egyébként nő vagyok. nah, de a lényeg, hogy te nem vagy már boldog a házasságodban, ezért tegyél is érte valamit, ne az új fiú kedvéért! valószinű, ha minden jól működne közöttetek, akkor az jövevény jöhet is mehet is, nem okozna fejfájást neked, és nem lennének kétségeid, egyetértek azzal, hogy ez csak egy kifogás, bár a második részével nem, hogy csak egy far.. után mennél. nem hiszem, hogy erről lenne szó. ne csak magadat nézd, hanem a gyermekedet is. egyáltalán nem normális, hogy valakinek van egy szerető családja és ő a haverjaival kocsmázik az éjszakákban! hát, ezt ki fogadja el. sztem eleget próbálkoztál már. lépj ki ebből a kapcsolatból, mert csak rosszabb lesz, vagy már lehet az is, csak még nem tudsz róla, de majd amikor megtudod, pokol lesz neked is és a gyereketeknek is. hagyjuk ezt a dumát, hogy a gyerek nevelkedjen egy csonka családban, könyörgöm, van amikor ez a leghelyesebb döntés, mert ha egy veszekedős légkörben él, megviseli majd egy idő után. Milyen élet várhat rád egy ilyen ember mellette, nagyon-nagyon fiatal vagy még és te nem ehhez az emberhez mentél hozzá! ne akarj boldogtalan lenni! ha új életet akarsz kezdeni egy másik férfival, akkor tedd meg, de előtte zárd le ezt a kapcsolatot, addig semerre! és igen, ez amit érzel csak egy fellángolás, más részről nem hiszem, hogy az a fiú bármit is komolyan gondolna! 22 évesen egy gyerekes nő? ő még biztosan élni akar, nem egy családot. de, mint az elején mondtam, ne is erre alapozz, hanem a mostani házastársi kapcsolatodra! sok sikert!
2010. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:

Szerintem döntened kell. Amiket leírtál nekem ugy jött le, hogy a házzasságotok megromlott.Igaz hogy még szereted őt,de ha egyszer nem vagy boldog akkor...

Ha pedig egy apa kocsmába jár,és inkább a barátaival lóg, mintsem a feleségével és a gyerekével(gyerekeivel)az sosem jó jel.Lehet hogy azzal, hogy a másik férfit választanád tönkre menne a családod.de talán ujra boldog lennél és lehet hogy a gyereked(gyereeid) is azok lennének.Én a helyedben elöszőr leülnék beszélni a férjemmel: Döntsön:Család vagy kocsma és haverok.Persze ez nem azt jelenti hogy nem mehet el a haverokkal egy moziba vagy egy focimeccsre.csak ez ne a családi kapcsolat rovására menjen.Ha pedig mégis a férjed mellett döntesz akkor mond el neki hogy mit érzel.Azt,hogy te igy nem vagy boldog,és hogy szeretnéd a házzaságotokat rendbe hozni.esetleg beszéletek erről szakemberrel vagy csináljatok több közös programot, ami egy kicsit össze hozza a családot.Lepd meg időnként egy-egy aprósággal,hogy érezze neked fontos.Többet sajnos nem tudok mondani.De kívánom, hogy minnél hamarabb boldog legyél.vagy igy,vagy úgy :)

2010. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:

Szia! Csak az első oldalt olvastam végig, és én másképp látom a dolgokat. Alapvetően 2 probléma van:


Először is: szeretni csak azt tudod, akit kívül belül ismersz, ez meg nem megy úgy, hogy "jaj, beleszerette valakibe, nem tudom elfelejteni." Szóval a jó hír az, hogy NEM vagy szerelmes. Ez csak vágy, ami azért alakulhatott ki, mert a férjedtől nem kapod meg, amit szeretnél. Ezzel rá is térnék a második problémára:


Azt írod, szereted a férjed, DE nem vagy boldog mellette, mert elhanyagol. A szerelemben nincs "de". Vagy szereted olyannak, amilyen, vagy nem szereted. Ha másmilyennek szeretnéd, ill. akkor boldog lennél vele, akkor nem őt szereted, csak egy álomképet, amit magadnak alkottál. Megváltoztatni (a férjedet) nem fogd tudni, legalábbis sírással meg könyörgéssel (netán fenyegetőzéssel, hűtlenséggel pláne) nem, viszont leülhettek megbeszélni, hogy ő miért tölt annyi időt a haverokkal (nyilván utál otthon lenni, neki se jó ez a helyzet), te meg miért nem vagy boldog. Ha szeretitek egymást, létre fog jönni egy ésszerű kompromisszum, és oda tudtok figyelni egymás igényeire.


Egy kapcsolat akkor működik jól, ha mindketten azt adjátok a másiknak, amire szüksége van, nem azt, amiről úgy gondoljátok, hogy szüksége van. Ez nagy különbség!


Ha esetleg a férjeddel nem tudnád megoldani a problémákat, akkor sem a fiatalka pasi lesz a megoldás hosszú távon, mert oké, hogy most sírva hív, de amikor fel kéne vállalni téged a gyerekeddel együtt, akkor sírva fog menekülni. Lehet, hogy ígéretek lesznek, és lehet, h abban a pillanatban őszintén gondolja, de fogalma sincs, mivel jár, és amint megtapasztalja...

De sajnos nagyobb esély van arra, hogy téged egy kockázatmentes (=nem kell elköteleznie magát) numerának tekint, hiszen férjed és gyereked van.

2010. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? az csak rajtad múlik,hogy döntesz.Írnék példát a saját életemből. Apukám kocsmába járt ,anyukámnak lehetett volna valakije de aput választotta. Állandó feszültség és veszekedés volt a családba. Ha anyu azt mondta:elhagylak! akkor 2 nap kocsma mentes este volt de utána minden kezdődött elölről.Szörnyű gyerekkorom volt. Aztán 34 évesen beleszerettem egy 20 éves srácba. 3 évig tartott és nem miattam lett vége. De nagyon boldog voltam vele és az emlékeket senki nem veheti el tőlem. Önbizalmat adott a kapcsolat,hogy nem csak konyhatündérkének vagyok jó hanem nő is vagyok aki kell valakinek. Egy barátnőm 37 évesen 3 gyerek és férj mellett megismert egy 25 éves pasit. Mert lépni ,elvált és összeköltöztek. Ma is boldogok. Lehet,hogy most lenne lehetőséged a boldogságra.Szerintem próbáld meg. Nagyon fiatal vagy még ahhoz,hogy örökké otthon várd a kocsmából hazatérő férjed.Le lehet ribancozni de akkor is az a véleményem ,hogy a boldogság és a figyelem mindenkinek kijár.
2010. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim válasza:
100%

Ez szerintem igaz is :)

A virágnak megtiltani nem lehet,


Hogy ne nyíljék, ha jön a szép kikelet;



És SOK kitartást :)

2010. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:

Figyelj, amit leírtál, az egyértelművé teszi, hogy a férjed semmit sem segít neked, tehát kizárólag anyagi támogatást remélhetsz tőle. Van saját kereseted? Dolgozol? A kocsmában mennyi pénze megy el? (gondolom tetemes része a fizetésének)


Döntsd el, ha kirakod, meg tudsz élni a sajátodból és az ő gyerektartásából? Ki tudod rakni? Vagy meg lehet egyelőre osztani a lakást hogy övé egy szoba a többi a tied a gyerekekkel?


Mellesleg, lehet hogy anyagilag jobban is jársz ha elválsz, mert szerintem egyre többet fog inni, és már neked kell a végén őt eltartanod meg a kocsmatöltelék haverjait...


Én a szerelmedet választanám. Nem az a lényeg hogy meddig fog tartani, hanem az, hogy az egy rendes pasi, sokkal többet segíthet majd neked, még akkor is ha nem él veletek. a 4 év korkülönbség egyáltalán nem számít :)


31/N

2010. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem már az is megcsalásnak számítana, hogy beleszerettem egy másik férfiba. Nem csak az, hogy nem folytatok vele fizikailag is viszonyt. Mert nem a férjedet szereted. De mi értelme van az ilyen házasságnak? Szerinted meddig mehet ez így, meddig tudtok így élni? Nekem is van férjem, és én őt mindennél jobban szeretem. Soha sem tudtam ezt megérteni, egyszerre igazán egy embert lehet szeretni, én a helyedben elgondolkodnék, hogy tényleg szeretem-e a férjem. Mert nem hiszem. Ez még nagyobb megcsalás (érzelmileg) mintha csak sex lett volna.

Ha így érzel, ez a házasság már rég nem az. Akkor miért kell az árral sodródni? Mi lesz évek múlva, szerinted egy gyereknek milyen így felnőni? Sokkal rosszabb, mintha elvált szülők gyermeke lenne, ez nem igazi család már, csak egy " robot " szerű.

2010. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig az összes kommentet, csak átfutottam, de arról nem láttam semmit, hogy a srác hogy érez irántad. Az egy dolog, hogy szerelmes lettél vkibe, de mi van a fiúval? Ő is szeret, tudja, hogy szereted? Egyáltalán Ő belemenne akármibe is? Lehet, hogy ha akarnád sem tudnád megcsalni a férjedet vele. Vagy nem vettem észre valamit?
2010. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas az a "férfi" aki itt ócsárolta a nőket! Nagyon tudlak sajnálni, hogy nyílván nem egy nő csalt meg és dobott el téged, amin most úgy érzed bosszút kell álnod és az utadba kerülő összes nővel gusztustalanul viselkedsz! De lehet el kéne gondolkozni, hogy vajon miért mentek melletted máshoz a nők! Elmondom neked, hogy a nők többsége mikor férre lép nem a f@aszért teszi! Pontosan azért amit a kérdező is leírt, elvan hanyagolva, a férje szarik rá, és még iszik is! Ez igen, végülis neki tűrni kéne mindent nem? Nevettséges vagy! Nem tudom hány éves vagy, de ha leragadtál egy Belga az a baj-nál akkor képzelem... És ne legyünk már úgy megbotránkozva, nem mintha nem a férfiak lennének álltalában azok akik félre dugnak, merthát a vadász ösztön meg a gének stb stb! A másik ha lenne egy kevés eszed, akkor elvonatkoztatnál attól a ténytől, hogy van egy másik férfi a dologban, ez annyira lényegtelen az egész történetben. az a lényeg, hogy már nem jó az a kapcsolat amiben él!! egy nőt akivel törődnek, szeretik nem lehet elcsábítani! Én SOHA NEM CSALTAM MEG SENKIT! ahogy a kérdező sem! a valós kérdés én úgy érzem az, hogy hagyja e ott a férjét, és nem feltétlenül egy másik férfi miatt, hanem azért mert rossz a kapcsolat! És beleszakadhat abba hogy helyrehozza a mostani kapcsolatát a férjével, ha az magyarán szarik mindenre és nem hajlandó törödni a gyerekével és feleségével akinek ő is hűséget, és szeretetet igért jóban rosszban!
2010. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

A szerelem hirtelen jön, erről nem tehet senki. Akár házas, akár nem, akár nő, akár férfi. Ez tény.

A dolog másik oldala ennek az esetnek, hogy nem felhőtlen a boldogság a házasságában a kérdést feltevő hölgynek.

A szerelem vak és logikátlan, ezt azért írom, mert a szerelmes ember az általa szerelemmel szeretett személyt tökéletesnek látja, nem látja annak hibáit. Tehát óvatosság nem árt ilyen esetben. Kérdés, mennyire ismeri a hölgy az általa szerelemmel szeretett férfit, hogy az mennyire megbízható, milyen a mentalitása, és nem utolsó sorban mennyire szereti viszont a hölgyet.

A szerelem mellett FONTOS az ész is! (Nehogy csöbörből vödörbe jusson.)

Először mindenki a jobbi, szebbik oldalát mutatja, de sokáig nem tud senki színészkedni, tehát a szeretett férfi mentalitása, jelleme szerintem fontos, hogy ismert legyen kívülállók részéről, akik nem szerelmesek az illetőbe.

2010. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!