Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy nálam jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam jóval fiatalabb férfiba, pedig nekem családom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 22:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetem /tanulj belőle!/: Végtelen magányomban /papíron még férjes voltam!/ beleszerettem a kolleganőm örökké vidám, házias és humoros férjébe, akik gyakran hívtak vendégségbe. Mikor taopasztaltam magamon a szerelem egyértelmű jeleit, kész voltam azonnal leszámolni vele. Ők nem is tudtak róla, mi zajlott le bennem. Amíg teljesen el nem múlt ez az érzés, nem mentem hozzájuk. Később már ugyanúgy tudtam ránézni a férfire, mint azelőtt. Nem haltam bele!
2010. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem tudom, hogy a fiú mit érez!
2010. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

8:49-nek van igaza.

Ha ezt a kérdést egy férfi tesz fel.És leírja ugyanezt mármint hogy a felesége le se sz@rja sosincs otthon nem foglalkozik a gyerekivel csak barátnőzik bulizik meg plázázik akkor valószínű hogy a férfi mekkora egy szemét disznó lenne mert másfelé kacsintgat.

Eleinte azt hittem erről az oldalról fogok majd kapni néhány hasznos informáiót.De innen kb csak az jön le hogy ha a nő van elhanyagolva és félrekacsintgat akkor az teljesen rendben van de ha ugyanez a szitu csak egy férfinél akkor uram irgalmazz neki mert ő egy aljas mocsodék.

2010. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 A kérdező kommentje:
Húú látom sok válasz érkezett..köszönöm mindenkinek a válaszát.Többen kérdeztétek,hogy mit érez a fiú....ő is szeret engem és többször említette,hogy amikor csak akarok szólok neki és át költöztet a gyermekemmel együtt hozzá.Persze mindig mondom neki,hogy a biztosat nem adom fel a bizonytalanért (még ha szeretem is)..és ő ezt megértette..azt mondta,hogy vár ameddig kell. De én is úgy gondolom,hogy a férjemmel tisztáznom kell a helyzetet és nem elhagyni...mert ha még egy pici szikra is utal arra,hogy boldog lehetek a férjemmel és a lányommal mint egy család akkor együtt maradunk.Arról is kérdeztetek,hogy meg e tudnék állni a saját lábamon...szerencsére igen...van egy biztos ,jól fizető állásom és megtakarított pénzem is.Nehéz dolog ez..de majd meglátjuk mit hoz a jövő...jelenleg fájdalmat érzek..és ürességet,de azt mondják az idő segít...hát meglátjuk.
2010. ápr. 2. 18:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!