Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy nálam jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam jóval fiatalabb férfiba, pedig nekem családom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 22:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
22%
Én eggyetértek a felháborodott felszólalással, elég nagy baj hogy aki helyesen gondolkozik, azt nézik hülyének, aki meg helytelenül azt nem. Nem lennék a férjed helyében, szerencsétlenek is vannak a földön, szerencsémre nekem megvan a párom aki tuti nem ilyen. Lehordásnak veheted mert az is és talán el is gondolkozol rajta.
2010. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
31%
Hasonló helyzet, csak bonyolítva: nálam 1 gyerek, és férj, nála 2 gyerek és feleség. Imádjuk egymást, nem tudunk lemondani egymásról. De a férjünket/feleségünket is szeretjük, szeretettel, és nem utolsósorban gyerekeink vannak, akikért felelősséggel tartozunk. Egyikünk se válik, inkább titokban szeretjük egymást. Lehet, hogy undorítóak vagyunk, de szerintem az még undorítóbb, amikor vki elválik, a gyereke meg csonka családban nő fel.
2010. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
Tudod egyet értek veletek..de ha a férjem a kocsma helyett a családját választaná(hozzá teszem most is ott van)nem biztos,hogy kialakult volna ez a helyzet. Persze én is hibás vagyok,mert már feladtam az egészet mert elegem volt a sírásból a könyörgésből,hogy légyszíves legyél velünk mert mi vagyunk a családod.Rémálmomban sem gondoltam volna hogy egyszer én ilyen helyzetbe kerülök.Mert nagyon család centrikus vagyok.Ezért is maradtam a férjemmel.De mint írtam az érzelmeim ellen nem tudok tenni.De nem akarok én vitázni..köszönöm az eddigi válaszokat !
2010. ápr. 1. 23:53
 14/64 anonim ***** válasza:
90%
attól még, hogy az ember férjnél van szerelembe eshet főleg ha a férje nem törődik vele és boldogtalan. persze ilyen esetben nagyon komolyan kell mérlegelni a következményeket. Nehogy csak egy fellángolás legyen és feladtad érte a házasságod. szóval nagyon ismerni kell a másikat,érzéseit, komolyságát ha azon gondolkozol hogy esetleg kilépsz a házasságodból.
2010. ápr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
83%

egyetlen dolgot tudsz csinálni:D..a férjeddel le kéne ülni és beszélned kéne vele hogy nagyon elhanyagolt téged..sokkal több figyelést szeretnél: ]

hidd el ha igazán szeret meg teszi érted: D

2010. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is nagyon gáz amit csinálsz.Én nem foglak trágár szavakkal illetni de egyetértek azzal aki elhordott téged mindennek.De komolyan ilyeneket olvasok és ezek után én nyissam meg a szíven egy nő előtt és bízzak meg benne teljesen?Még jó hogy 7 éve nem voltam szerelmes.tudod az ilyenek miatt mint te nem tudok megbízni egy nőben sem.Bár mondjuk ezen nincs mit csodálkozni hiszen a nőknek sogha nem jó az amii van.És 1 f@sz nem elég nekik.
2010. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
97%

23:50 - "Lehet, hogy undorítóak vagyunk, de szerintem az még undorítóbb, amikor vki elválik, a gyereke meg csonka családban nő fel."

O igen, mert az sokkal jobb, ha latja, hogy anyuapu nincsenek joban es allando feszultsegben el stresszes, boldogtalan szulokkel. Neveljuk csak a jovo lelkileg korcs nemzedeket!

2010. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
70%
Utolso,hat egy ilyen hje fax biztos nem elegseges nekik,mint te!Ezert nincs senkid,mert nem tudod,hogy kell a nokkel banni!Aki meg itt ocsarol,az mind magabol indul ki,egyaltalan nem "ribanc" a kerdezo!Csak egy igazi erzo szivu no!Es mivel nem teszi a ferje boldogga,nem teremti meg a nonek a boldog csaladi legkort,hanem a komcsmaban ul!En azt mondom a kerdezonek,hogy ne sirjon,es valjon el,mert ha ezzel a ferfivel marad,sohasem lesz boldog,mert ha a ferfit sirva kell kerni,hogy maradjon otthon,en tuti azt mondanam neki,hogy akkor haza se jojjon aludjon a kocsmaba!Sot megkerdeznem tole,hogy nem e a pultos noci miatt jar oda?Sot ki tudja lehet a ferje,megcsalja(nem biztos,de elkepzelheto)Es meg a kedves kerdezo tepelodik,mert vegre valaki szereti.valjatok el amig nem keso,es teljesen tonkreteszed magad lelkieg,hidd el jobb lesz,ettol rosszabb nem lehet,meg egyedul is jobb.De nem hiszem,hogy az uj ferfi magadra hagyna!Sok boldogagot!Nagyon szimpatiku vagy az irasodbol!Ne maradj vele,nem fogod megbanni!Sok erot a lepeshez,nehez lesz,de felszbadulsz utana(tapasztalat)22/N
2010. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
23%

Na védik egymást a félrekefélős rib@ncok.Szegény nők de sajnálom őket.Orrba szájba akarják magukat keféltetni mindenkivel.De őket meg kell érteni.

Tököm tele van velük.Álszent ócska ribik vagytok.

2010. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ócsárollak! Szerintem ülj le a férjeddel és kerek perec mond el azt amit érzel! Mond meg neki,hogy úgy érzed,hogy elhanyagolt. Ha nem tesz semmit akkor "Csáó Baby" és kész. Megkérdezhetem,hogy te hány éves vagy és hány éves a másik férfi?
2010. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!