Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy nálam jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam jóval fiatalabb férfiba, pedig nekem családom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 22:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a hülyét ly-al kell írni.

Szerintem ez alapvető. :-)))))

2010. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló...látom nem tudsz olvasni :)Mint már írtam nem csaltam meg a férjem..tehát nem a "fasz" kellett.Hanem a kedvessége , megértése azt hogy nőként néz rám és nem egy robotként aki meg főz stb stb. ..a férjemtől pedig sajnos nem kaptam/om meg az utóbbi 2 évben.Egyébként többször elmondtam a férjemnek,hogy én így boldogtalan vagyok... a mai napig mindig meglepem valami aprósággal mert tudom,hogy örül neki.De a férjem ha szülinapom van elfelejti,ha kocsmába a kocsmárosnak születésnapja van azt megjegyzi :)Kérdeztem tőle mi miért vagyunk együtt...a válasz az volt,hogy csak.Tudod ezalatt a 7 hónap alatt bármikor megcsalhattam volna..de nem akartam mert számomra az gusztustalan dolog és tisztelem annyira a párom,hogy nem alázom meg.Most pedig inkább vele maradok mint a szerelmemmel..mert hátha jobb lesz,és a gyermekemet nem akarom elszakítani az apjától.Csak tudod az embernek a "majd talán jobb leszből" elege lesz egyszer.Mivel 1x élünk és ha már ilyen rövid az élet,próbáljunk meg boldogan élni.Mindenkinek további szép estét..köszönöm a válaszokat :)
2010. ápr. 2. 00:24
 23/64 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz elejét a 00.08-as úri emberhez céloztam.
2010. ápr. 2. 00:25
 24/64 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és a fiatalabbik férfi hány éves?
2010. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:
Én 26, a fiú pedig 22.
2010. ápr. 2. 00:30
 26/64 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez nem is olyan vészes! Mert ha 34 és 24 vagy 25 lenne akkor már húzósabb a dolog. Viszont itt azt is figyelembe kell venni,hogy a fiú még csak 22 éves! Biztos,hogy melletted lenne örökre? Komoly kapcsolatra vágyik? Vagy csak egy rövid kapcsolatra? Ha a férjeddel válásra kerülne a dolog akkor szerintem ne keseredj el! Mert még csak 26 éves vagy! :) remélem megtalálod a boldogságot:)
2010. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
31%

Bla bla bla.Nem kell a mentegetőzés.Kész nőből vagy és a nőknek soha nem jó az ami van és soha nem becsülik a párjukat.Ha nem foglalkoznak velük kkor az a baj mert le se ejt.Ha meg foglalkoznak velük akkor meg az a baj hogy nincs szabad mozgásuk mert a párjuk velük szeretne lenni.

Szóval most akkor mi is a jó?

2010. ápr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van...csak a nőkben van a hiba. :)Csak így tovább :)
2010. ápr. 2. 00:38
 29/64 anonim ***** válasza:
100%

én olyan családban nőttem fel, ahol a szüleim utálták egymást, anyám boldogtalan és kiégett volt, apám ideges és ókor se volt otthon. elváltak, új életük van, azóta minden nyugodt, mindenki boldog és soha nem volt ennyi hely az életünkben(2 tesóm van), ahol szerettek volna minket és ahol szerettünk lenni.

a rohadt élet túl rövid ahhoz, hogy olyan kapcsolatban éljünk, ahol szenvedünk. a gyereket szeretni kell, de a szülőknek is van élete. az erkölcs rendőrei is csak azért beszélnek a magas lóról, mert nekik jó. majd ha rossz lenne, már másképp néznének a világra. utálom ezt a hülye "kötelező szenvedni" dolgot, csak mert úgy az erkölcsös. mégis ki teszi kötelezővé? leginkább mi magunknak, jó nagy balfékség...

2010. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
24%

Mert szerinted nincs valóságalapja annak amit mondok?

Bakker hányszor hallottam már azt hogy jajj elegem van belőle folyamatosan a nyakamon lóg nincs egy szabad percem sem tőle.Ez ugye baj.

Most meg az a baj hogy nem foglalkozik veled.Szóval ez is baj.

Ismered a belgának azt a számát hogy az a baj?

Ha nem akkor tudom ajánlani.

2010. ápr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!