Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet olyan ostoba pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyan ostoba pár pasi, hogy azt hiszik, a barátnőjük majd megcsalja őket, ha elmegy nélkülük egy fesztiválra?

Figyelt kérdés
Persze a nemeket megcserélve is igaz, de én pasiktól többször hallottam ezt a fajta félelmet.
2016. júl. 7. 21:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/133 A kérdező kommentje:

Utolsó,szeretném, ha kifejtenéd, miből vontad le azt a következtetést, hogy k. vagyok. Tényleg érdekel, hiszen azt írod, látszik, pedig eddig egy hozzászólásom volt.



Elhiszem, hogy volt 4 ilyen eset, de nem gondolod, hogy azok a lányok máshol is megtették volna ezt, ahol van alkohol, vagy ahol 5 napig nincs ott a pasijuk? Ennyi erővel egy iskolai tábortól is félni kell.

2016. júl. 7. 22:20
 12/133 A kérdező kommentje:

"Nem engednéd? És az mit jelent a szóhasználatodban? Szakítanál?"


Erre a részre komolyan választ várok, hogy mi az, hogy nem engednéd. Szakítasz? vagy megsértődsz, ha ő márpedig elmegy? Mehetsz vele, nem akar lerázni, de ha nem akarsz, elmegy nélküled.

2016. júl. 7. 22:22
 13/133 anonim ***** válasza:

12-es

Jogos is volna a felvetésed, de ez a focis-leszopós lány, ha jól emlékszem 6 éve járt a haverommal. Érettségi óta jártak és nem tűnt ilyen kikapósnak. Egyetemet végzett gyógyszerész lány volt és jegyben jártak.

De a 4-ből a többi sem rövid kapcsolat volt és semmiféle előjele nem volt ilyesminek.


Ami érdekes sztem, hogy fordítva miért nem jellemző.

A srácok

- vagy nincs barátnőjük és dugni mennek fesztiválra

- vagy van barátnőjük és vele mennek fesztiválozni, így a szemük is a csajon maradhat

- vagy ha van csajuk és az nem akar fesztiválra menni, akkor hülyék lennének erre kidobni annyi pénzt


A fesztivál egy kirakat, ahol a nők válogathatnak a flörtalapanyagból. Átlagos férfinek egyszerűen teljesen értelmetlen dolog ott megjelenni, ha nincs semmi kényszerítő körülmény(értsd: lány).

2016. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/133 anonim ***** válasza:
66%

Ja, hogy mit tennék?

Ha nem fogadja el, hogy nem mehet, akkor vége köztünk és immár szabadon mehet, ahova csak akar és azt csinál, amit csak nem szégyell.

2016. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/133 anonim ***** válasza:
90%

teljesen egyetértek azzal,hogy aki félrelép, az máshol is ugyanúgy megtenné.

11évig jártam fesztiválozni, ez alatt volt kapcsolatom is, több is, sosem jöttek velem (sajnos).

soha nem csaltam meg senkit.

2016. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/133 anonim ***** válasza:
100%
( illetve 10évig jártam minden nyáron, bocs :P )
2016. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/133 A kérdező kommentje:
14-es, értem a gondolatmenetet, de azt nem fogadom el igaznak, hogy akinek van barátnője, az barátnő nélkül ne menne fesztiválra, és azzal se, hogy csak szuper pasik járnak oda. Rendszeresen megyek ide-oda, és épp azt gondolom, hogy olyan emberek dobják ki mindenüket, akiknek semmi okuk rá. A fesztiválok tele vannak félmeztelen pasikkal, akiknek elkapart pattanások hegei vannak a vállán, meg akik egyáltalán nem kigyúrtak, és olyan lányokkal/nőkkel, akik nagy hasuk ellenére kis topban villognak. Minden második lány olyan rojtos fekete felsőt viselt, aminek a rojtjai magasan kezdődnek, és kilátszik a hasa.
2016. júl. 7. 22:48
 18/133 A kérdező kommentje:

"Érettségi óta jártak és nem tűnt ilyen kikapósnak. Egyetemet végzett gyógyszerész lány volt és jegyben jártak. "


És került ehhez hasonló helyzetbe? Hogy nem volt ott a pasija? Értem én, hogy létezik olyan, hogy csalódás valakiben. De hogy képzelitek? Hogy aki amúgy mondjuk nem is szokott inni, az a fesztiválon majd dafke most fogja elkezdeni? Az egyetem meg egy dolog. Elit gimibe jártam, az évfolyamom 100%-a egyetemre ment, és volt köztük sok p**csa.

2016. júl. 7. 22:50
 19/133 anonim ***** válasza:
29%

18-as

Nem figyeltél jól.

A srácok akkor mennek(kényszerből), ha nincs csajuk. akiket felsoroltál, azokat te magad is lenézed, ennyi.

Ha ezen srácoknak bárki hozzáértő elmondaná, hogy hiába mennek oda, nem fognak puncihoz jutni, akkor egyszerűen nem mennének el.

A fesztiválokat a csajoknak csinálják, épp ahogy a netes társkeresőket is, sőt a szórakozóhelyek majd mindegyikét.

A puncik elmennek, hogy körbedongják őket, mert ez kell az egónak. Egy férfit sosem dongnak körbe a nők, tehát ugyanezen célból sose menne el fesztiválra.

A nők saját egójuk miatt mennek oda, a férfiak meg a nők miatt.

Ez így van, amióta világ a világ.

2016. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/133 anonim ***** válasza:
21%

19-es

Nem az ivás a lényeg. Az csak egy eszköz, egy hivatkozási alap. A lényeg az egó.

Csak hogy értsd a motivációkat:

Ha a fesztiválok arról szólnának, hogy minden csaj le akarna szopni és folyton azt jeleznék az arcomba, hogy mennyire tuti pasi vagyok, nekem is megérne 50 rongyot. Viszont nem így van és ezért semmi értelme nincs elmennem.

2016. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!